Hiç biloge şampuan kullandın mı? Bunlar profesyonel ürünlerdir ve tamamen farklı bir niş segmente hitap eder. Ürün yelpazesi kepek önleyiciden ipeksi ve bukleli saçlara kadar takdire şayandır..

Biyolojik Şampuanlar:

1. Matrix Biolage – Saç Derisi – Kepek Önleyici Şampuan 250ml:

biyolojik şampuanlar

Kola Nut + Nane Kompleksi ile Scalpthérapie Cooling Mint, normal ve yağlı saçları canlandırarak saç derisini temizlemeye hizmet eder. benzersiz bir Bio-Cushion Kompleksine sahip olan scalpthérapie Kepek Önleyici ürünler, kepek ve stresli saç derisinin günlük rahatsızlıklarını hafifletmeye yardımcı olur. Biolage kombinasyonu doğa bilimi, saçın doğal güzelliğini beslemek, onarmak ve ortaya çıkarmak için botaniklerin gücünden yararlanır. Biyolojik tedaviler, profesyonel uzmanlığımızda son noktayı sunar. Pyrithione Zinc artı Bio Cushion Complex içeren, hem temizleyen hem de kirleticileri uzaklaştıran ve kepek semptomlarını hafifletmeye yardımcı olan uzman bir formüldür. Sınıfla birleştirilmiş hedefli konsantre formüller.

2. Biolage Hydrasource Şampuan:

biolage-hidrasource-şampuan

Kuru saçlar genellikle kabarmaya, ayrık uçlara ve parlaklık eksikliğine neden olur. Asla kurumuş gibi görünmeyen aloe bitkisi tarafından uyarılan Biolage Hydrasource Şampuan, fit görünen saçlar için nem dengesini optimize etmek için kullanır. Hydrasource şampuan saçı nazikçe temizler, nemli ve parlak bırakır. Saçtaki nem seviyeleri dengelenir, yumuşaklık ve yönetilebilirlik artar. Paraben içermeyen formül boyalı saçlar için çok uygun.

Aloe bitkisinin nem tutma özelliklerini taklit eden, doğası gereği uyarılmış son teknoloji formüllerle kuru, kuru saçları söndürün. Saçın hidrasyon seviyeleri, emilim ve nemin korunması boyunca optimize edilir.

3. Biolage Normalleştirici Şampuan 16.9 Ons:

biyo şampuan 3

Bu, saçı ve saç derisini normalleştirerek her gün biriken saçları serbest bırakan dengeli bir temizleme Sistemidir. Normal ve yağlı saçlar için özel olarak formüle edilmiş artı formülü, Quillaja Saponaria artı Ginkgo’nun saf botanik özünü, saç derisini derinlemesine temizleyen, saçı kurutmadan temizleyen ve saçı tüm vücutla temiz bırakan özel dengeleyici maddelerle birleştirir..

4. Matrix Biolage Derin Pürüzsüzleştirme:

biyo şampuan 4

Son folikülüne uyan salon tarzı saçlar için Matrix, çekici uzun bukleleri temas noktanıza koyan Biolage Derin Pürüzsüzleştirici şampuanı sunar. Şampuan paraben toksik etkisi içermez ve bu nedenle düzenli olarak kullanılması güvenlidir. Saçınızdaki kabarmayı düzeltir ve buklelerinizin düz olduğunu onaylar. Şampuan, saç derisini herhangi bir kirlilikten arındırmak için formüle edilmiştir ve daha iyi sağlık sağlamak için saçı ve folikülleri sessizce nemlendirir..

5. Matrix Biolage Renk Bakım Şampuanı:

biyo şampuan 5

Temizler ve daha parlak bir parlaklık, yumuşaklık ve Boyalı saçın renk sonuçlarını ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Boyalı saçlar için mükemmeldir. Ayrıca tüm saç tipleri için uygundur (ince, orta, kalın).

6. Biolage CleanReset Normalleştirici Şampuan, 13,5 fl oz:

biyo şampuan 6

Tüm saç tipleri için yoğun temizleyici şampuandır. Temiz ve taze bir his için saç kurutmadan son derece temizlenir. Limon otunun kendi kendini temizleyen özelliklerini taklit eden, doğadan ilham alan son teknoloji bir formülle saçları birikmiş kalıntılardan arındırın.

7. Matrix Biolage Derin Pürüzsüzleştirici Şampuan:

biyo şampuan 7

Kurak, Asi Saçlar içindir. Bu, Kamelya çiçek tohumunun ipeksi serumu ile kıvırcık, düzensiz, orta ila kaba saçları yumuşatır. Kuru ve serin mevsimlerde saçın nemini yenilerken, sıcak ve nemli mevsimlerde kabarmayı aralıksız kontrol etmeye yardımcı olur. Saç, yıl boyunca mantıksal olarak pürüzsüz kalır, yine de %97’ye kadar nemde kalır. Biolage, saçın doğal güzelliğini beslemek, eski haline getirmek ve utandırmak için botaniklerin gücünden yararlanır. Biyolaj tedavisi, profesyonel uzmanlığımızda son noktayı sunar. Hedeflenen yoğun formüller kaliteyle birleşiyor.

8. Biolage Volumatherapie Full Lift Hacim Veren Şampuan, 33.8 Ons:

biyo şampuan 8

Soya proteini lifleri dolgu maddeleri içeren bu şampuan, ilave kaldırma, hafif miktar ve parlaklık kattığı için temizler. Bu aynı zamanda boyalı saçlara da bakım yapar..

9. Matrix Biolage Keratindoz Şampuanı:

biyo şampuan 9

Bu taze bir litrelik Pro-keratinli Matrix Biolage Keratindose Şampuan ve Saç Kremi artı her biri 33,8 oz ipek Bu set aşırı işlem görmüş saçlar içindir. Sülfat ayrıca Paraben içermeyen şampuan, aşırı işlem görmüş saçların dürüstlüğünü korumaya yardımcı olan zengin bir köpük oluşturur..