Tıp endüstrisinde, kozmetikte ve cilt yıkamalarında yaygın olarak kullanılan esansiyel bir yağ, Çay ağacı yağı olarak bilinir. Çok düşük konsantrasyonlarda kullanılır ve Melaleuca alternifolia’nın yapraklarından alınır. Antiseptik ve antibakteriyel özellikleri ile bilinir. Bu yağ sivilce ve lekelerin temizlenmesine yardımcı olur. Kaşıntılı saç derisi, kepek, bit ve uçuk gibi saç problemlerini tedavi etmek için kullanılır. Bu şampuanlar kolayca bulunabilen kozmetik mağazalarıdır ve ünlü kozmetik web sitelerinden sipariş verebiliriz..

Çay Ağacı Şampuanlarından Bazıları Şu Şekildedir:

1. Avalon Organik Çay Ağacı Şampuanı:

Çay Ağacı Şampuanları 1

Çay ağacı şampuanının tüm saç problemleri için anti-tıbbi etki gösterdiğini bildiğimiz için bu çay ağacı şampuanının kazanan olduğu söylenebilir. Çünkü kafa derisi kaşıntı problemini çözer, ciltteki pul pulları azaltır ve ağır kepeklerden kurtulur. Etkili bir şampuan yapmak için yeterli miktarda çay ağacı yağı özü içerdiğinden.

2. Avon Naturals Çay Ağacı ve Nane Kepek Önleyici Şampuan:

Çay Ağacı Şampuanları 2

Avon, Avon Naturals Tea Tree ve Mint Kepek Önleyici Şampuan’dan başkası olmayan yeni bir şampuanı piyasaya sürdü. Çay ağacı yağı yardımıyla kepeği giderirken nane içeriği saç derisini tazeler ve kaşıntılı saç derisini rahatlatır..

3. Giovanni Şampuan Çay Ağacı Üçlü Tedavi:

Çay Ağacı Şampuanları 3

Giovanni’nin Sülfatsız Şampuanlar gibi birçok ürünümüz vardı, hatta çay ağacı yağı ürünlerini de içeriyordu. Yeni ürünü, kepekleri yeniden canlandıran Giovanni şampuan çay ağacı üçlü bakım kremidir. Saç derisinin ve pul pul cildin kurumasını bile önler. Tüm saç tiplerine uygun en iyi ürün denilebilir. Aynı zamanda Sülfatsız Şampuandır. İki şekilde yararlanıyoruz.

4. Fabindia Çay Ağacı Kepek Kontrol Şampuanı:

Çay Ağacı Şampuanları 4

Fabindia çay ağacı kepek şampuanı, kepekleri temizleyen ve hatta ciltteki pullanmaları azaltan etkili bir şampuandır. Hafif bir şampuandır, saça zarar verip vermediğini düşünmek gibi bir sorun olmadan düzenli olarak kullanılabilir. Bu şampuanla saç dökülmesi azaltılabilir.

5. Paul Mitchell Çay Ağacı Özel Şampuan:

Çay Ağacı Şampuanları 5

Paul Mitchell, ürünleriyle birçok bayanın kalbini kazandı. Paul Mitchell’in bir şampuanı olan bayanlar, kepek sorunlarını çözdüğü için bayılıyorlar. Sadece kepek sorunlarını çözmekle kalmaz, aynı zamanda hasarlı saçları iyi idare eder ve nemi besler..

6. Sağlık Yardımı Çay Ağacı Şampuanı:

Çay Ağacı Şampuanları 6

Sağlığa yardımcı çay ağacı şampuanı, ana bileşeni çay ağacı yağı olduğu için etkili bir temizleyici olarak bilinir. Yumuşak ve parlak saçlar verir ve ayrıca kepekten kurtulur. Böylece saç kuruluğu, kepek sorunu yaşayan kişiler sağlığa yardımcı çay ağacı şampuanına geçebilirler çünkü iki sorun bir sorunla çözülebilir..

7. Aroma Hazine Çay Ağacı Şampuanı:

Aroma hazine çay ağacı şampuanı, saç derisini arındıran ve mevcut kepek parçacıklarını ortadan kaldıran dengeli formüle sahiptir. Temizleme eylemi, yumuşak hacimli ve parlak saçlar sağlayan çok hassastır..

8. Jason Doğal Çay Ağacı Saç Derisi Normalleştirici Şampuan:

Her gün kullanılabilecek kadar nazik kullanılan normalleştirici şampuandır. Saç derisinde biriken kuru, pul pul dökülen cildi en aza indirir. Greyfurt özü içerir, saç köklerini arındırır ve güçlendirir. Kaşıntının verdiği rahatsızlığı yeniden yaşar. Bu şampuandaki tüm bileşenler doğaldır ve yapay değildir..

9. Hobe Naturals Çay Ağacı Şampuanı:

Hobe Naturals çay ağacı şampuanı, çay ağacı yağı, Bio-Ferm bitkisel kompleksi, Vitamin B5 ve Buğday Proteini içerir. Tahriş olmuş kafa derisi, pul pul cilt gibi sorunları temizler ve kuruluğu yatıştırır. Paraben içermez. Bu tamamen doğal bir üründür ve hiçbir yapay renk içermez. Herkes tarafından kullanılabilir.