Revlon, Charles Lachman, kardeşi ve kimyager Charles Revson arasında bir ortak girişim olarak başladı. 1931 yılında, Büyük Buhran sırasında, renk boyaları yerine pigmentleri kullanan devrim niteliğindeki yeni bir ojeydi. Buhran’ın sonlarına doğru Revlon, kozmetik markalarının en iyi listelerinden birine çoktan girmişti ve şu anda hala eskisi ile aynı piyasa değerini elinde tutuyordu. Basit bir kozmetik markası olarak başlayan şey, yavaş yavaş kişisel bakım ürünlerine dönüştü, bugün burada olmamızın nedeni. Bu yazımızda uluslararası üne sahip Revlon firmasına özel birkaç kişisel bakım ürünü, şampuandan bahsedecek ve bundan faydalanabileceğimiz faydaları kitabına göz atacağız..

Hindistan’daki Popüler Revlon Şampuanları:

1. Revlon Flex Vücut Geliştirme Protein Şampuanı:

revlon şampuanlar

Revlon flex vücut geliştirme şampuanı, hafif bir taze esnek aroma bırakırken saçınızı beslemek ve nemlendirmek için protein parçacıkları kullanır. Revlon’un bu şampuanı, saçınıza beslenme ve esneklik katarken saçınıza vücut ve canlılık katmak için vücut geliştirme kompleksi kullanır..

2. Revlon Akuamarin 2’si 1 Arada Şampuan:

Revlon akuamarin 2'si 1 arada şampuan

Egzotik ve karmaşık bileşenleri besleyen egzotik bir şampuan olan akuamarin şampuan, canlandırıcı bir turkuaz aroması kullanırken, aktif deniz yosunu özleri saçınızı korur ve onararak saten yumuşaklığı sağlar. Protein şartlandırma maddeleri, yüksek bir pürüzsüzlük ve beslenme sağlar.

3. Revlon Professional Equave Hacim Veren Şampuan:

Revlon Professional Equave hacim veren şampuan

Equave Hacim Veren şampuan, doğal ve karmaşık parçacıkların en iyisini kullanır. Bir tarafta yeşil çay ve üzüm özleri bulunurken, diğer tarafta hidrolize keratin aktifleri ve buğday proteinleri kullanarak saçınıza canlılık, hacim ve dolgunluk kazandırırken aktif savunma koruma sistemi saçı daha fazla hasardan korur..

4. Revlon Flex Keratin Şampuan:

Revlon flex keratin şampuan

Bir kez daha Revlon’un esnek ürün yelpazesi, saçı besleyen ve hacim veren kozmetik polimerler ve antioksidan özellikler kullanırken keratin aktifleşir ve seramid saçınıza güç ve kadifemsi bir dokunuş katmak için iyiliğini kullanır..

5. Revlon Profesyonel Sebum Dengesi Şampuanı:

Revlon profesyonel sebum dengeleyici şampuan

Saç deriniz tarafından salgılanan doğal yağ, sebum olarak kabul edilir ve üretimde çok fazla veya çok az olması eşit sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle özellikle yağlı saçlar için formüle edilmiş hidra yakalama sistemi, saç derinizi sakinleştirir ve rahatlatırken nemi azaltan sebum korumasını korur..

6. Revlon Çirkin Günlük Güzelleştirici Şampuan:

Revlon çirkin günlük güzelleştirici şampuan

Büyüleyici güzellik her zaman ekstra güzelleştirme adımları atıyor ve Revlon’un olağanüstü günlük şampuanında ipek ipliklerin Pro Vitamin B5 ve tazelenmiş aroma ile infüzyonu, tatlı buklelerinize parlaklık katarken nemi hapsediyor.

7. Revlon Profesyonel Equave Hidro Dolaşık Açıcı Şampuan:

Revlon profesyonel Equave Hydro Dolaşık Açıcı şampuan

Hidro dolaşık açıcı şampuan, üzüm ve yeşil çaydan elde edilen organik özü kullanarak saçı tırnak etlerinden yeniler ve beslerken, kompleks mısır, zeytinyağı ve amino asitler saçınıza koruma ve salon benzeri bir zarafet katar. Pürüzleri açmak ve dolaştırmak saçınızı iyice nemlendirir..

8. Revlon Orofluido Şampuan:

Revlon orofluido şampuanı

Başınızın ph dengesini koruyan ve kuruluğu önleyen orofluido şampuan, saçınızı güçlendirerek, hacim vererek ve yumuşatarak saç yapısını iyileştiren argan, keten tohumu ve Kıbrıs gibi üç esansiyel yağın en iyilerini bir araya getirir..

9. Revlon Uniq Hepsi Bir Arada Bakım Şampuanı:

Revlon Uniq One ​​hepsi bir arada bakım şampuanı

10 benzersiz bakım ürününün en iyisini elde edin, Revlon’un uniq hepsi bir arada bakım şampuanı, yalnızca saçınızı durduran, kirleri yok eden, aynı zamanda nemi ve saçları esnek ve kadifemsi tutan esansiyel doğal yağları koruyan çok yönlü bir üründür. Kondisyonlayıcı parçacıkların karışımı saçı yumuşatır ve parıldayan yumuşak bir ışıltıyla pürüzsüzleştirir..