Her sabah, hareket halindeyken kahvaltı hazırlamak ve mükemmel kıyafeti seçmek için koşuşturma arasında, çoğu zaman gerekli duşları kaçırırız, saçlarımızı bir kuşun dağınık yuvası gibi yapışkan ve dağınık bırakırız. Ve gün boyunca saçlarımız tüm kirliliği, tozu ve ter parçacıklarını toplar ve günün sonunda cansız, cansız saçlardan başka bir şey kalmaz. Ancak, en son ticari pazar artık kuru şampuan ürettiği için bu endişeyi artık geride bırakabilirsiniz. Alışılmış kremsi sıvı kıvamından farklı olarak, bu şampuanlar sadece saça uygulanması gereken toz veya saç spreyi formunda mevcuttur ve fönünüzü veya stilinizi yıkamadan, artık şampuanlanmış saçları, kokulu ve taze, dökülmeden spor yapabilirsiniz. senin tarzın üzerine.

Tresemme, saç ürünleri için seçkin bir markadır. Müşterilerine makul ve kaliteli ürünler sunar. Bu marka, muhteşem saç bakım ürünleri ve açıkça makul maliyetleri nedeniyle adım adım öne çıkıyor. Bugün mutlak bir gereklilik olan en iyi 8 Tresemme şampuanını listeleyeceğim. Şampuanlarını henüz denemediyseniz, deneyin ve eminim ki sonuçlara bayılacaksınız..

1. Tresemme Fresh Start Hacim Veren Kuru Şampuan:

Tresemme taze başlangıç ​​hacim veren kuru şampuan

Tresemme taze başlangıç ​​hacim veren şampuan, mat sabah saçlarınızı canlandıran ve ferahlatan mineral kil ve narenciye parçacıklarını birleştiren saç spreyi formundayken hafif sprey şampuan saçınızda hafif bir narenciye aroması bırakır..

Fiyat: Rs. 2.413.00

2. Tresseme Fresh Start Temel Bakım Kuru Şampuan:

Treseme taze başlangıç ​​temel bakım kuru şampuan

Tresemme’nin temel bakım kuru şampuanı, saç tellerinizi yenilemek için saç tellerinizi yenilerken, B12 Vitamini ve keratin aktiflerinin iyiliğini karıştırarak, önceki haftadan kalan yağ ve kir parçacıkları da dahil olmak üzere saçınızda oluşan kozmetik kalıntılarını soyar. taze şampuanlanmış saç görünümü.

Fiyat: Rs. 1,139,00

5 yıldız üzerinden 3,5

3. Tresemme Fresh Start Kuru Şampuan Pürüzsüzleştirici:

Tresemme taze başlangıç ​​kuru şampuan yumuşatma

Tresemme’nin taze başlangıçlı kuru şampuanı, saçınızın ömrünü uzatacak ipek proteinlerinin özel bir karışımını kullanır, bu da saçınızın pürüzsüzlüğünü ve ipeksi yumuşaklığını sağlarken, şampuandaki H Vitamini saçınızı besler ve ferahlatır, taze bir sabah görünümü için saçınızı besler ve ferahlatır, kokuyu ortadan kaldırır. gitmek.

Fiyat: Rs. 1.363.00

5 yıldız üzerinden 2,0

4. Tresemme Fresh Start Yenilenen Kuru Şampuan:

Tresemme taze başlangıç ​​yenileyici kuru şampuan

Tresemme’nin yenilenen kuru şampuanı, UN ile şampuanlanmış donuk ve yapışkan saçları yenileyen ve canlandıran mineral kil parçacıkları kullandığından, sadece bir spreyle salon gibi saçlar elde edin, cansız demetinizi canlı, kusursuz bir salon profesyonel fön makinesine dönüştürün.

5. Tresemme Anında Yenileme Susuz Köpük Şampuan:

Tresemme Instant Refresh susuz köpük şampuan

Aloe ve narenciye özlerinin bir karışımı olan Tresemme’nin anında tazelenen susuz köpük kuru şampuanı saçınızı olası ürün birikimi ve kirlerden arındırırken, cadı fındığı doğal bir büzücü olan fazla doğal yağları emerek saçınızı korur taze ve hafif.

5 yıldız üzerinden 3,8

Rs. 4,412.00

6. Tresemme Fresh Start Renk Bakım Kuru Şampuan:

Tresemme Fresh start renk bakımı kuru şampuan

Boyalı, boyalı saçlar için özel bir bakım olan Boya Bakım Kuru Şampuan, kimyasal olarak boyanmış saçlarınızı, saçınızdaki olası boyayı soldurmadan daha yumuşak ve parlak hale getirirken, başınızı hafif ve tazelerken, tüm bunları kullanmanıza gerek kalmadan yapar. yoğun sabahlarda geleneksel şampuan yöntemi.

7. Tresemme Yarı Saydam Kuru Şampuan:

Tresemme yarı saydam kuru şampuan

Tresemme’nin yarı saydam kuru şampuanı, diğer temizlik şampuanlarına çok benzer, ancak bu sefer büküm, burada ve orada sadece bir sprey spreyi içerir, çünkü bu kuru şampuan, kafanızdaki kir ve kirlilik parçacıklarını zorlayarak başınızı taze ve canlanmış hissetmenizi sağlar..

3/5 yıldız

8. Tresemme Anında Yenilenen Temizleyici Kuru Şampuan:

Tresemme Instant Refresh temizleyici kuru şampuan

Tresemme’nin anında temizlenen kuru şampuanı, saçınızı yıkamanıza gerek kalmadan taze, berrak, hafif bir şampuan elde etmek için kafanıza bir miktar püskürtmenizi ve iyice taramanızı ister. Ürün kalıntısı ve yağ kalıntılarından kafanızı temizleyen bu şampuan, başınızı hafif ve taze bırakacaktır..

9. TRESemmé Kuru Şampuan, Taze & Temiz:

TRESemmé Kuru Şampuan, Fresh kullanarak taze görünümünüzü ve hissini kaçırmayın. & Temiz. B12 Vitamini ile aşılanmıştır ve bu ürünü kullandığınızda görünür bir kalıntı yoktur. Bu, kendinizi temiz ve taze kokulu hissetmenizi sağlar..

Fiyat:24,51$

TRESemmé’nin kuru şampuan çeşitleri ile saçlarınız yeni yıkanmadığında bile, cansız ve parlaklıktan yoksun saçlarınızı anında muhteşem saçlara dönüştürebilirsiniz. Bu şampuanlardaki ağırlıksız formül, B12 Vitamini ve keratin ile aşılanmıştır, saçınızın temiz ve sağlıklı görünmesini sağlar..

TRESemmé’yi, saçların yıkanmadığı günlerde muhteşem bir şekilde şekillendirmek için gizli silahınız olarak kullanın!