Giovanni Şampuanını hiç denedin mi? Geovanni şampuanın yumuşak ve ipeksi saçlar elde etmek için en iyi şampuan olduğunu biliyor musunuz? Piyasada bu şampuanların birçok çeşidi Hindistan’da mevcuttur. Bu nedenle, özellikleri, fiyatları ve faydaları ile birlikte Hindistan’da bulunan en iyi giovanni şampuanlarının listesini öğrenmek için bu makaleyi okuyun..

Fiyatları ile Hindistan’daki En İyi Giovanni Şampuan Ürünleri:

1. Giovanni Pürüzsüz İpek Derin Nemlendirici Yeni Şampuan:

Giovanni Şampuanları

Giovanni ipek gibi pürüzsüz şampuan, birkaç günlük kullanımda saçınızın saten yumuşaklığında hissedeceği her yerde saçlarınız için bir nemlendirici kuraldır, şampuan ise kirden kurtulmak için saç derisi bölgesinde derinlemesine çalışır ve canlılığı geri taşımak için saçı tazeler. Yıpranmış saçlar için en popüler ve etkili giovanni şampuanlarından biridir..

Fiyat: 1489 INR için 250 ml

2. Giovanni Çay Ağacı Üçlü Bakım Canlandırıcı Şampuan:

Giovanni Canlandırıcı Şampuan, Çay Ağacı Üçlü Bakım, 8,5 Ons Şişeler (3'lü Paket)

Bu giovanni şampuan tüm yağ, kir ve birikinti izlerini giderir. Defne/laureth sülfat içermez. Ayrıca organik Nane botanikleri ile kuru, dökülen saç derisini de hafifletir. Bu, sertifikalı organik botaniklerle zenginleştirilmiştir. Gerçekten iyi bir şampuan, tepeden tırnağa karıncalanma yaratmalı. Tea Tree Triple Treat Şampuan ile, Canlandırıcı bileşenler dönüşümde yıkanırken önceki gün yıkanır. Saç ve saç derisi için temiz, saf ve inanılmaz derecede uyarıcı bir şey kaldı..

Fiyat: 1351 INR için 236 ml

3. Giovanni Canlandırıcı Şampuan, Çay Ağacı Üçlü Bakım, 8.5 fl oz Şişe:

Giovanni Canlandırıcı Şampuan, Çay Ağacı Üçlü Bakım, 8.5 fl oz Şişe

Bu, kuru dökülme saç derisini hafifletir ve ürün birikimini nazikçe giderir. Çay ağacı yağı, biberiye, okaliptüs, nane ve pro-vitamin B-5’ten oluşur. Uzman organik botaniklerle zenginleştirilmiştir. Hayvansal yan ürünler içermez. Bu, tazelenmiş, rehabilite edilmiş bir his için kafa derisi dolaşımını artırır. Bu, tüm kir, yağ ve birikinti izlerini ortadan kaldırır. Ayrıca organik nane botanikleri ile kuru, dökülen saç derisini yok eder..

Fiyat: 1351 INR için 250 ml

4. Giovanni Root 66 Maksimum Hacimli Şampuan (250 ml) Fiyatı: Rs. 545

Giovanni Root 66 Maksimum Hacim Şampuanı (250 ml)

Normal bir savunma yönteminin ustaları, sağlıklı saç artışı da sunar; Giovanni, güçlü hasar kontrolü ve saçları şımartmak için Root 66 Max Volume Şampuanını sunar. Özenle seçilmiş mineral vitamin besleyici otlar ve yağların karışımından hazırlanmıştır Giovanni, saçlarınızı hasarlı ve mattan parlak ve ipeksi hale getirmenize yardımcı olacak pH dengeli ve biyolojik olarak parçalanabilen formül yapar..

Fiyat: 422 INR için 250 ml

5. Giovanni Düz Hızlı Düzleştirici Saç İksir Şampuanı:

Giovanni Düz Hızlı Düzleştirici Saç İksiri (200 ml)

Bu şampuan, hem erkekler hem de kadınlar için onlara büyüleyici bir şekilde pürüzsüz ve düz kilitler sunmak için en iyisidir. Hafif şeffaf jel saçınızı ağırlaştırmaz ve nemi uzaklaştırırken yanardöner bir parlaklık katarak kabarmayı ve uçuşmayı önler. Doğal botanik özler, saçınızı ısıyla şekillendirmeye ve nem gibi diğer olumsuz çevresel koşullara karşı korur ve bir sonraki yıkamaya kadar saçınızın şık ve düz görünmesini sağlar..

Fiyat: 635 INR için 200 ml

6. Giovanni Nutrafix Saç Yenileyici Şampuan:

Giovanni Nutraflix Saç Yenileyici (200 ml)

Bu saç davranışı, zenginleştirilmiş protein içerir, gözenekliliği doldurur, vücut, durum yönetilebilirliği ekler. Bu giovanni şampuanın kullanımı kolaydır, ayrıca zararlı kimyasallar içermez ve kepek atmanıza izin verir. Nutrafix, yıpranmış saçlar için mükemmel giovanni şampuanlarından biridir..

Fiyat: 2193 INR için 200 ml

7. Giovanni Elli Elli Dengeli Şampuan:

Giovanni Fifty Fifty Dengeli Şampuan (3'lü Paket) (750 ml)

Bu, kimyasal olarak geliştirilmiş saç rengini başarıyla korur. En kaliteli malzemelerden oluşur ve bu nedenle saç derisine değil saça zarar vermez. İçerik olarak organik malzemelere sahiptir..

Fiyat: 422 INR için 250 ml

8. Giovanni İpek Gibi Pürüzsüz:

Giovanni Pürüzsüz İpek (3'lü Paket) (750 ml)

Bu şampuan tüm saç tipleri için uygundur. Şampuan tüm saç tipleri için hazırlanmıştır ve hepsi için değerlidir. İçerik tamamen doğal kaynaklardan hazırlanır.

Fiyat: 422 INR için 250 ml

9. Giovanni Altın Buğday Temizleyici Şampuan:

Giovanni Altın Buğday Şampuanı (3'lü Paket) (250 ml)

Bu, saçları ve saç derisini temizleyen, nötr yağları ortadan kaldıran, ayrıca hacmi ve parlaklığı teşvik eden bir şampuandır. Sülfat içermez ve saçı iyileştirmek için doğal yağları dengeler ve fazla yağı sessizce giderir. Saç yumuşak, esnek ve sağlıklı hale gelir.

Fiyat: INR 375 için 250 ml