Hiç halo şampuanı denediniz mi? Halo Şampuan, tanıtımı olarak sonsuza kadar favori bir ürün olmuştu. Saçlara tapan şampuan olarak tanındı. Şampuanların çoğu sabun özellikleri içerir, ancak bu halo şampuan %0 sabun içerir, ancak saçtaki diğer pisliklerle birlikte kiri, kurumu ve tozu yıkayan güçlü, bol köpüklü bir köknar sağlayabilir. Bugünün makalesi, faydaları, özellikleri ve fiyatları ile Hindistan’da bulunan halo şampuanların listesini verecektir..

Fiyatları ile Hindistan’da En İyi Halo Şampuanlar:

1. Doğal Protein Yumurtalı Halo Besleyici Şampuan:

Halo Şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Bu halo şampuan, içeriğindeki doğal yumurta proteini sayesinde saçınızın protein ihtiyacını karşılar. Bu yumurta proteinli şampuan ayrıca saçı köklerden güçlendirirken saç köklerini motive ederek saç derisinin saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olmasını sağlar. Bu nedenle, kuru ve yıpranmış saçları tedavi etmekten ayrı olarak, bu şampuan saç kütiküllerini yumuşatır, daha pürüzsüz saç telleri ve daha güçlü saçlar yapar..

Fiyat: INR 280 için 1000 ml

2.Halo Renk Koruma Hacim Veren Şampuan ve Saç Kremi:

Halo Renk Hacim Veren Şampuan ve Saç Kremi 10 Oz

BURADAN SATIN ALIN

Bu şampuan, daha iyi sağlık, parlaklık ve ağırlıksız hacim için maksimum vücut oluşturan bu şeffaf hacim veren şampuanla saç rengini aydınlatır ve korur. Panthenol, saç şaftının içinde saçın bağlarını desteklerken, saç şaftını şişiren büyük miktarlardaki nemi çekerek daha yüksek hacim sağlar..

Fiyat: 1757 INR için 296 ml

3. Graham Webb Halo Hacim Veren Şampuan 2.1 oz Seyahat Boyu:

30 şişelik Graham Webb Halo Hacim Veren Şampuan 2,1 oz Seyahat Boyu

Bu halo şampuan, vücudun çoğunu ve ağırlıksız hacmi saça doldurmaya çalışır. 2,1 ons seyahat boyutunda şişelerde 63 TOPLAM ons Halo Hacim Veren Şampuan. Saçı yumuşak, elastik ve dolgun hissettirir, ayrıca doğal olarak sıçrama sağlar. Yumuşak bukleler ile doğal saçlar için en iyi halo şampuanlardan biridir..

Fiyat: 5304 INR için 30 şişe

4. Halo Parlak Durulama Şampuanı 4 oz:

Halo Parlak Durulama 4oz

Bu halo şampuan, parlaklık artı parlaklığı en üst düzeye çıkarırken renk canlılığını yoğunlaştıran bu haftalık yüksek parlaklıkta durulama ile saç rengini aydınlatır ve korur. “Yarı saydam” formül, benzersiz bir canlılık için her saç telini koruyucu bir parlaklıkla sarar. Hız seçici işleme, beş dakika kadar kısa bir sürede sonuç verir. Artan parlaklık sonucu için ısı artı ek süre kullanılabilir. Önemli parlaklık, müşterilerin hizmetten hizmete saç renginin parlaklığını koruma sorununu çözer.

Fiyat: 120 ml INR 378 için

5. Halo Aydınlatıcı Renk Koruma Saflık Şampuanı:

halo saflık şampuanı 5

Bu şampuan, daha iyi sağlık, cila ve temizlik için derinlemesine temizleyen ve donuk kirleri yıkayan bu arındırıcı şampuanla saç rengini netleştirir ve korur. Çok kullanışlı anti-statik bileşenler, derinlemesine temizlerken bile kontrol edilebilir bukleler vaat eder. Durağan renk korumasını sağlamak için renk hizmetlerinden önce kullanım için mükemmel şampuan.

Fiyat: 1028 INR için 300 ml

6. Halo Aydınlatıcı Renk Koruma Nemlendirici Şampuan:

Halo Aydınlatıcı Renk Koruma Nemlendirici 2.1 oz Şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Bu halo şampuan saçın terlemesini geri kazandırabilir ve saçları yumuşak ve sağlıklı tutar. Parlama ile birlikte saç rengini koruyabilir. Bu halo şampuanın özel bir kalitesi vardır, şampuanın hindistancevizi türevleri nemlendirici köpük yapar. Süper güçlü parlayan renk koruma teknolojisi, %20’den fazla parlaklık ile birlikte saçın rengini 48 güne kadar korur. Beynin bir parçası olan korteks içindeki aşırı nem tutucuları kilitleyebilir; saçları aşırı derecede yüksek nemle ıslatmak için kullanışlıdır.

Fiyat: INR 476 için 60 ml

7. Graham Webb Halo Hacim Veren Köpük Şampuanı:

Graham Webb Halo Hacim Veren Köpük 9 oz

Bu halo şampuan, ağırlıksız vücut ve dolgunluk sunan bu hacim veren köpük ile saçı korur. Saçınızı korumanın yanı sıra rengin canlı ve parlak kalmasını sağlamak için saç rengini kapatan özel Aydınlatıcı Renk Koruma Teknolojisi ile.

Fiyat: 660 INR için 266 ml

8. Graham Web Halo Uplift Hacim Veren Şampuan (Litre):

Graham Web Halo Uplift Hacim Veren Şampuan 8

Halo by Graham Webb canlandırıcı hacim veren şampuan yıkama, renk canlılığını güçlendirirken parlaklık ve ışıltıyı en üst düzeye çıkaran bu haftalık yüksek parlaklıkta durulama ile saç renginizi netleştirecek ve koruyacaktır..

Fiyat: 1000 ml 9467 INR için

9. Halo Onarım Şampuanı:

Halo Onarıcı Şampuan 9

Vücut proteinleri, her bir telin genel kalınlığına ek olarak, saçın kendi kimyasıyla moleküler olarak birleşir. Panthenol, saç gövdesinin içinde saçın bağlarını desteklerken, yüksek hacim için saç şaftını şişiren büyük miktarda nemi çeker. Düşük pH, sağlıklı, yoğun bir kütikül ve renk tutma sağlar. Devam eden, hacim veren endişe için her şampuanlamada kümülatif hacimlendirme oluşur.

Fiyat: 300 ml 2651 INR için

Umarım bu makaleyi beğenirsiniz ve sizin için en iyisini seçmek için faydalı olur. Parlak tüylerle muhteşem kalın!