Üst düzey marka ürünler ceplerinizi biraz zorluyorsa, bu mutlaka karşı konulmaz görünmekten vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu günlerde saç sorunları çok yaygın ve kırılgan saçlar ve düşme ile birlikte, en çok şikayet edilen diğer şey, kaşıntı ve pullanmayı birincil silah olarak tutan kepeklerin kalıcı olarak ortaya çıkmasıdır..

Selsun Mavi Şampuanlar

Ancak, her seferinde kapsamlı saç bakım tedavilerini ve zaman alıcı rutinleri tercih etmeniz mümkün olmayabilir. Bu nedenle, bu şampuanı ticari bir hit yapan seçkin içeriklerden sonra adını alan tezgah üstü bir şampuan ürünü olan Selsun mavi şampuanı yanımıza aldık. Buna Selsun denmesinin ana nedeni Selenyum Sülfürün %1’inin bulunmasıdır..

Selsun Blue Şampuanlarının Farklı Çeşitleri:

Uzman bir kepek önleyici şampuan olarak, artık bu harika ürün hakkında fikir sahibi olduğunuza göre, bu seride tercih etmek isteyebileceğiniz birkaç şampuana göz atalım..

1. Selsun Blue Duyarlı Saç Derisi Nemlendirici Şampuan:

Selsun maviye duyarlı saç derisi nemlendirici şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Hassas saç derisi şampuanı, B5 vitamini, E ve aloe Vera özellikleri tahriş olmuş hassas saç derisini yatıştırırken kafanızdaki kepek kalıntılarını temizlemek için sadece %1 oranında Çinko Pyrithione kullanan nazik ve hafif bir şampuandır. Şampuan ayrıca kafa derisini hafif bir soğutma hissi ile yatıştırmak için Mentol laktat kullanır..

2. Selsun Mavi Dengeli Şampuan:

Selsun mavi dengeli şampuan

Selsun Blue’nun dengeli şampuanı, şampuanın esas olarak saç derinizin ph dengesini düzenlemeye çalıştığı tüm saç ve saç derisi tipleri için uygundur, böylece saçınızı ağırlaştırmadan veya tamamen nem ve doğallığını kaybetmeden kafanızdaki sağlıklı koşulları koruyabilir yağlar.

3. Selsun Blue İlaçlı Mentollü Kepek Şampuanı:

Selsun mavisi mentollü kepek şampuanı ile ilaçlandı

BURADAN SATIN ALIN

Bu Selsun mavi şampuanın tıbbi bir yönü vardır ve burada hasarlı ve kontrol edilemez hale gelen kepek ve pürüzlü saçlara uygun ilaçlı rahatsızlık sağlamaya çalışır. Mentol hissi saç derinizi serinletir ve sakinleştirir, çünkü kepek giderici, dökülme ve kaşıntı gibi ikincil sorunları durdurur..

4. Selsun Blue Derin Temizleyici Mikro Boncuklu Ovma Şampuanı:

Selsun Blue Derin Temizleyici Mikro Boncuklu Ovucu Şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Selsun Blue’nun derin temizleyici şampuanı, ekstra derin temizlik için mikro boncuklar kullanır, bu da saçınızın aktif kepek koruma rahatsızlıklarını ıslatarak başınıza masaj yaparken boncukların patlamasını sağlar. Düzenli kullanım, başınızı ve saç derinizi kepek ve kalıntılardan arındırır..

5. Selsun Blue Naturals Kuru Saç Derisi Şampuanı:

Selsun blue naturals kuru saç derisi şampuanı

BURADAN SATIN ALIN

Özellikle kuru ve pürüzlü saç derisi için hazırlanmış bu şampuan, saç derinizi tamamen nemlendiren ve nemlendiren ekstra nemlendirme formülü kullanırken B5 ve E Vitamini saç derinizi yatıştırır ve besler. Bu şampuan ayrıca kepeğe neden olan koşulların tekrarlanmasını önlerken saç derinizi besleyen botanik özleri besler..

6. Selsun Mavi Kaşıntılı Kuru Saç Derisi Şampuanı:

Selsun mavi kaşıntılı kuru saç derisi şampuanı

BURADAN SATIN ALIN

Özellikle kuru kepek eğilimli kaşıntılı saç derisi için formüle edilen selsun mavi kuru saç derisi şampuanı, hafif bir narenciye aroması bırakırken, saç derinizin kaybettiği nemi ve sağlığını geri kazandıran bir kompleks oluşturmak için Vitamin B5 ve E kullanır. E vitamini saç dokusunu nemlendirir ve yumuşatır.

7. Selsun Mavi Kepek Aloe ile Nemlendirici Şampuan:

Selsun aloe ile mavi kepek nemlendirici şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Aloe Vera, kepek giderici şampuan kepek ve ikincil sorunlarınızı ortadan kaldırdığı için saçın sağlıklı durumunu korumasını sağlayan mucize bir üründür. Bu aynı zamanda saçınızın yıkandıktan sonra uygun şekilde beslenmesini, beslenmesini ve yenilenmesini sağlayan nemlendirici bir şampuandır..

8. Selsun Mavi İlaçlı Kepek 2’si 1 Arada Şampuan:

Selsun mavi ilaçlı kepek 2'si 1 arada şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Bu, yumuşak kadifemsi bir kafa için saçınızı ve saç derinizi besleyen ve nemlendiren şampuanın içine yumuşatıcı ajanları beslerken, kiri ve kirleri temizlemek için şampuan olarak tek bir kap kullanan 2’si 1 arada şampuandır..

9. Selsun Blue Ultimate Günlük Bakım Şampuanı:

Selsun blue günlük bakım şampuanı

Selsun Blue’nun nazik temizleyici şampuanı, en üst düzey günlük bakım, saçlarınız üzerinde hiçbir yan etki bırakmadan yumuşaktır ve saçınızı çok fazla kurutmadan günlük kir, kepek ve kirlilik parçacıklarını saçlarınızdan arındırmanıza olanak tanır..