En tehlikeli saç ve saç derisi sorunlarından biri, gözeneklerin düzgün bir şekilde nefes almasına izin vermeyen, saç derinize yapışan ve yapışan kepektir. Sonuç olarak, tıkanmış gözenekler, aşırı sebumda kafayı sıkıştırarak saçın cansız ve mat olmasına neden olur. Şu anda, ihtiyacınız olan şey, pahalı bir saç spa günü ile üst üste yığılmış bir tıbbi bakımdır. Şimdi klasik Selsun şampuan serisi ile saç sorunlarınıza hem şampuan temizleyici hem de ilaçlı bir rahatsızlığın faydalarından yararlanın..

Selsun Şampuanları

Saçlarınız gün boyunca çok fazla stres ve gerginlik yaşar. Güneş ışınlarına aşırı maruz kalma veya başka bir sert hava koşulu olabilir. Ya kimyasal olarak işlem görmüş ısıyla şekillendirilmiş saçlar ya da ballı çilek vurgularında harici bir saç rengi olabilir. Her iki durumda da, bu uygun fiyatlı şampuan ürünü markası, bu saç bakım serisini seçerek sadece onarmakla kalmayıp aynı zamanda saçı daha fazla zarar görmekten koruyabileceğiniz zor zamanlar için gerçekten bir arkadaştır..

Hindistan’da Bulunan İlaçlı Selsun Şampuanları:

Evde kepeksiz saçlar için deniyor musunuz? İşte selsun’dan kepek ve saç dökülmesi problemlerini sonsuza kadar önleyebilecek şampuanlar….

1. Selsun Selenyum Sülfit Topikal Şampuan:

Selsun Selenyum Sülfit Topikal Şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Selenyum sülfür, belirli kafa derisi enfeksiyonları ve kusurları ile yan etkilere neden olmadan kolaylıkla başa çıkmanıza yardımcı olan bir antibiyotiktir. Bu nedenle, bu şampuanda sadece kafa derisinde kepeklenmeyle mücadele etmekle kalmayıp aynı zamanda dökülme, kabuklanma, kaşıntı ve tabii ki kafa derisi renk değişikliği ile mücadele eden topikal bir çözüm karıştırdık. Bu, maya enfeksiyonunu azaltan ve böylece hızlı iyileşme gösteren ilaçlı bir hastalıktır..

2. Selsun Altın Şampuan:

Selsun Altın Şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Uygun bir sarı altın şişede paketlenmiş Selsun altın şampuanı bir kez daha uzman kepek kontrolü için ilaçlı bir rahatsızlıktır. Saç derinizdeki ph dengesini kontrol ederek sebum üretimini düzenleyen altın şampuan, seboreik dermatit ve Tinea Capitis gibi cilt ve saç derisi rahatsızlıklarını tedavi etmenize de yardımcı olur..

3. Selsun 7 Çiçek Şampuanı:

Selsun 7 Çiçek Şampuan

Selsun 7 çiçek şampuanı, belirgin kepek ve saç derisi koşullarının yanı sıra yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için her biri kendini mükemmelleştiren yedi adet egzotik çiçek özlerinin tuhaf bir kombinasyonunu kullanır. Yedi çiçeğin her biri, yalnızca kepeği değil, aynı zamanda ürün birikimini ve kirleri ortadan kaldırmanın yanı sıra yumuşak, parlak, genç bir görünüm yaratmak için saç hasarını canlandırmaya çalışır..

4. Selsun Blue 5 Şampuan:

Selsun Blue 5 Şampuan

5 farklı saç ve saç derisi sorunuyla mücadele eden Selsun blue 5 şampuan, 5 farklı belirtiyle savaşırken saçları pürüzsüz, canlı ve sağlıklı tutar. İlk bakım, ikinci durum olan kepekle mücadele etmek için düzenlenmesi gereken saç derinizin sağlığını içerir. Kepekli saçlar temiz kalamaz ve bu üçüncü kriterdir. Artık temiz saçlarla, büyüleyici güzellikteki saçların son iki kriterini oluşturan yönetilebilirlik ve parlaklık elde edebilirsiniz..

5. Selsun Blue Kepek Önleyici Şampuan:

Selsun Blue Kepek Önleyici Şampuan

Selenyum sülfür, kepek, renk değişikliği vb. gibi kafa derisi koşullarını tedavi eden tıbbi bir anti-biyotik saç derisi ve saç gereksinimidir. Kepek önleyici şampuan, öncelikle en yaygın saç sorunu olan kepekle mücadele etmek için selenyum sülfürün %1’ini kullanır. Günlük kirlilikten ürün birikimini ve kiri ortadan kaldırmak, onun için başka bir işlevdir..

6. Selsun Blue Salon Çinko Kepek Şampuanı:

Selsun Blue Salon Çinko Kepek

Kepek ile birlikte kaşıntı, pullanma gelir ve bu, saçınızın köklerini kökünden sökerek saç gücünü gevşeten ciddi kafa derisi sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle Selsun salon, kepek ve ikincil sorunu kontrol altına almak için saç derisini temizlemenin yanı sıra saç derisini düzenleyen ana bileşenlerden biri olarak çinko kullanır..

7. Oro Süspansiyon Selsun Kepek Şampuanı:

Selsun Oro Süspansiyon Şampuanı

Selsun Oro şampuan, kepek izlerini veya kalıntılarını gidermek için şiddetli kepek bakım tekniği kullanır, böylece inatçı kepek sebore gibi sorunlara yol açmaz. Süspansiyon şampuanı, saçınızı koruyucu bakımda ıslatmanızı sağlayan yumuşak köpüklü köpüğü ile kremsi zengin formüllerde gelir..