Annelik, herhangi bir kadının hayatındaki en iyi aşamadır. Bu aşamadan daha fazla zevk almak için hazır giyim endüstrisi her seçim için birkaç giysi modeli vermiştir. Aynı şekilde iç giyim de annelik döneminde önemli bir yere sahiptir. Rahat olmaları ve ayrıca sıkılığın hissedilmemesi için belde gerekli tutuşa sahip olmaları gerekir..

Hamileler için Hamile İç Giyim:

Aşağıda, bu dönemin rahat bir şekilde tadını çıkarmak için kadınlar tarafından yaygın olarak seçilen birkaç hamile iç çamaşırı tasarımı bulunmaktadır..

1. Şık Hamile İç Giyim:

Modaya Uygun Hamile İç Giyim

Annelik dönemi de oldukça moda olan iç giyimi içerir. İç giyim hamileliği pamuk ve file ile yapılır. İç çamaşırı pamuklu bir tabana sahiptir ve kenarları file ile yapılmıştır. Karnına rahat bir esneme ve uyum sağlar. En iyi hamileliğin 4. ayından sonra seçilir.

2. Tam Bel İç Giyim:

Tam Bel İç Giyim

Yaklaşık altı ay sonra normal bel uzunluğu bayanlar için giymek rahatsız edici hale gelir. Böyle bir durumda pamuklu hamile iç çamaşırları tam bel uzunluğu ile oldukça kullanışlıdır. Pamuklu hamile sütyenleri ve iç çamaşırları, karnın üst kısmına kadar gerilebilir esnek bir malzemeye sahiptir..

3. Siyah Hamile Tam Kapsamlı Şort:

Siyah Hamile Tam Koruma Şort

Bazı kadınlar rutin yaşamlarında iç çamaşırı şortu giymeyi tercih ederler, bu nedenle iç çamaşırı giymek onları rahatsız eder. Bu tür kadınlar için hamile iç giyim şortları da piyasada mevcuttur. Siyah şortlar, uygun bir streç için pamuk ve polistiren malzemenin bir kombinasyonu ile yapılırken, ucuna şehvetli bir görünüm için net gölgeler verilir..

4. Belly Pant Pamuklu Hamile İç Çamaşırı:

Belly Pant Pamuklu Hamile İç Çamaşırı

İşte size normal pamuklu iç rahatlığı sağlayan ve aynı zamanda göbek bölgenizi destekleyen hamileler için göbek üstü büyük beden iç çamaşırı. Göbek pantolonu, üst kısma kadar gerilmiş ağ ile eşleştirilmiştir. Hamileliğin 6. ayında büyük rahatlık sağlar..

5. Annelik İçin Düşük Göbek İç Çamaşırı:

Hamileler İçin Düşük Göbek İç Çamaşırı

Hamileliğin ilk aşamasının tadını çıkarın! Karın yeni yeni göstermeye başladığı için bu dönemde yüksek bel pantolonlara ihtiyacınız yok. Bu günlerde, alt karın iç çamaşırları en iyisidir. Pamuklu iç çamaşırı dar bir bel çizgisine sahiptir ve bu nedenle uygun bir tutuş için göbeğin altında durur..

6. Tek Kullanımlık Gebelik İç Çamaşırları:

Tek Kullanımlık Hamile İç Çamaşırı

Taşımak için rahat ama benzersiz bir şey mi arıyorsunuz! İşte 7 aylık hamilelikten sonra özellikle bayanlar için en iyi hamile iç giyim tasarımı. Kullanımı kolaydır ve tek kullanımlıktır, bu nedenle arada bir yıkamanız gerekmez..

7. ‘C’ Bölümü için Mesh Külot:

'C' Bölümü için File Külot

Sadece doğum öncesi değil, gebelik sonrası iç giyim de özellikle sezaryen ile doğum yapmış kadınlar için önem arz etmektedir. Onlar için ağ ve pamuktan yapılmış külotlar mevcuttur. İç çamaşırı, dikişli kısmı dikkatli bir şekilde örter ve kullanımdan sonra da atılabilir..

8. Hamile Kadınlar için V Şekli İç Giyim:

Hamile Kadınlar için V Şekli İç Giyim

Hamileler için şık dikişsiz iç çamaşırı mı arıyorsunuz! Karnınızı veya karnınızı rahatsız etmeden bel üzerinde uygun bir tutuş sağlayan V şeklinde kısa iç çamaşırları deneyin. Pamuklu iç çamaşırının ön kısmına V şekli verilir, bu da ipliğin göbeğin veya karın altına inmesine izin verirken yanlarda beli tamamen kaplar..

9. Yan Açılan İç Çamaşırı:

Yandan Açılan İç Giyim

İç çamaşırını giyerken veya çıkarırken rahatsız hissetmek! İşte iç çamaşırı hamileliğinin yeni bir tasarımı. İç çamaşırı her iki taraftan da açılır ve bu nedenle iç çamaşırı bükmeden veya bacağınızı kaldırmadan giymek ve çıkarmak kolaydır. Gebeliğin 7. ayından sonra yaygın olarak tercih edilirler..

Kadın hamile iç çamaşırları da anneler için çekici hale getirmek için farklı renk ve baskılara sahiptir. Her ikisi de hızlı kuruma için en iyisi olduğu için çoğunlukla ağ veya pamuktan yapılırlar. Kadınlar ayrıca tüm karının doğrudan güneş ışınlarından korunması için yüksek belli iç çamaşırları tercih ederler..