Hamile ve emziren annelerin ortak bir yanı vardır. Hepsi her şeyden önce rahatlık ister. Hamileler için gecelikler emzirme kolaylığı kadar rahatlık amacına da hizmet etmelidir. Bu geceliklerin çoğu, annelerin bebeklerini beslemesini kolaylaştıran bir ön açıklığa sahiptir..

1. Sıcak Gebelik Gecelikleri:

Sıcak Hamilelik Gecelikleri

Bu, pijama tarzı bir gece kıyafeti olduğu için hamile kadınlar için ideal bir gecelik. Pijama geceliği giymenin rahatlığı çok büyük. Gecelik, bebeğinizi emzirmek için açık bir ön kapağa sahiptir. Bu, bebeğinizin de seveceği çizgi film baskıları ile çok havalı görünümlü bir gecelik..

2. Kısa Gebelik Gecelikleri:

Kısa Gebelik Gecelikleri

İşte minyon kadınlar için mükemmel olan havalı ve şık bir hamilelik geceliği. Emzirme geceliği yumuşak kumaştan yapıldığında rahattır. Emziren kadınlar için en iyisidir ve baskılar sofistike ve havalı. Çok rahat bir gece için bu harika kısa geceliği seçin.

3. Fermuarlı Hamilelik Gecesi:

Fermuarlı Gebelik Gecelik

Bu, rahatlığı yüksek olduğu ve tüm gün boyunca giyilebildiği için hamile kadınların giydiği en yaygın geceliklerden biridir. Pamuklu gecelikler harika baskılarda yapılır. Geceliğin ön kısmında, anneye bebeğini besleme kolaylığı sağlayan uzun bir fermuar vardır. Bu güzel geceliği çeşitli renk ve baskılarda seçin ve hem gündüz hem de gece için giyebilirsiniz..

4. Prenses Kesim Gebelik Geceliği:

Prenses Kesim Hamile Geceliği

Çarpıcı ve muhteşem görünmek için bu pastel tonlu prenses kesim gece elbisesini seçin. Pastel geceliğin harika bir V yakası var ve beline biraz oturarak sevimli prenses kesimine yol açıyor. Bu da kendinizi moda hissetmenizi sağlar. Gecelik size rahatlık sağlayacak kadar bol ve kısa kolludur ve stile katkıda bulunur.

5. Pijama Tarzı Hamilelik Gecesi:

Pijama Tarzı Hamile Gecelik

Pijama tarzı, şimdiye kadarki en rahat geceliklerden biri olarak kabul edilir. Burada güzel çizgili pijama geceliği, korsaj, kollar ve süslemelerde dantel kullanımıyla daha zarif hale getirildi. Ön kısımda düğmeler var ve bu bebeği emzirmek için harika.

6. Gömlek ve Pantolon Hamile Gecesi:

Gömlek ve Pantolon Hamile Gecelik

Bu, hamile veya emziren bir annenin gardırobuna harika bir ektir. Gömleğin yakası vardır ve emzirme kolaylığı için önü düğmelerle açıktır. Pantolonlar rahattır ve giyilmesi ve hareket etmesi kolaydır. Sade pastel renkli gecelik, ona tasarımcı görünümü veren kenarlarda hoş bir kontrast oluşturan süslemeye sahiptir..

7. Uzun Kollu Gebelik Geceliği:

Uzun Kollu Hamile Geceliği

İşte konforu yüksek harika bir gecelik. Gecelik, kış gecelerinde daha fazla sıcaklık için tam kollu, gevşek bir alevlendi. Geceliğin alt kısmı, uyan ve ekstra sıcak ve rahat hissi veren tozluklardır. Bunu parlak renklerde veya pastel renklerde ve şık baskılarda seçin. Yaka ve kollardaki fırfırlar geceliğe çok zarif bir görünüm verir..

8. Pamuklu Gebelik Geceliği:

Pamuklu Gebelik Geceliği

Klasik puantiyeli baskıda gelen bu süper havalı ve zarif pamuklu hamile geceliğini seçin. Pembe ve beyaz kombinasyonu mükemmel ve çok güzel bir gecelik oluyor. Bu geceliğin önünde pileler var ve bu da altta iyi bir parlama sağlıyor. Yuvarlak yakalı klasik ve kısa kollu çok şirin.

9. Spagetti Hamilelik Gecesi:

Spagetti Hamilelik Gecesi:

Bu hamile kadınlar ve hatta emziren anneler için çok seksi bir gecelik. Güzel yumuşak kumaş mükemmeldir ve spagetti kayışları size bebeğinizi kolayca emzirme özgürlüğü verir. Baskılar zarif ve narin, renkler de parlak ve neşeli.

Hamilelik gecelikleri emzirme için açık uçlu ve rahattır. Uzun veya kısadırlar ve pantolon stili veya elbise stili olabilir..

Meta-Gebelik gecelikleri, boyutları büyüyen ve daha sonra bebeklerini emzirmek için kadınlar için mükemmeldir. Gecelikler konfor odaklı ve kolaydır.