Hamile olmak gezegendeki en değerli nimettir; ancak, moda hala zamanın bu aşamasında zihinlerini yönetiyor. Tasarımcı ve sevimli hamile kıyafetleri giyerek bebeklerinin şişkinliğini göstermek istiyorlar. Hamile bluzları giyerek bebeğinizin kalçalarını havalandırabilir ve kendinizi şık hissedebilirsiniz. Canlanmış hissetmek için en basit yaklaşım, en sevdiğiniz şık kadınlardan bazılarının geçmiş hamilelik görünümlerini incelemektir..

hamile üstleri

Hindistan’da Hamile Bayanlar için Modern Annelik Üstleri:

İşte hamilelikte bayanlar için 9 gündelik ve resmi üst listesi.

1. Dantel Detaylı Hamile Narin Tunik:

Dantel Detaylı Hamile Narin Tunik

Bu güzel tunik, hamilelik sırasında gardırobunuzda olması gereken bir parça. Bu hamile tunik üst, güzel kurdele detayıyla süslenmiş 3/dördüncü kollardan oluşur. Farklı plaket bu tuniğe şıklık katar. Ön açık, nakil sonrası hemşirelik ihtiyaçlarını karşılar. Koyu renkli hamile çorapları veya Levis ile giyin.

2. Uzun Mavi Hamile Tunik Üstü:

Uzun Mavi Hamile Tunik Üst

Bu büyük beden tuniği gece veya gündüz fark etmeksizin günün her anında giyin. Bu tunik, önü kırışık, yuvarlak yakalı, uzun kollu ve diz boyudur. Taşıma sonrası ihtiyaçlar için ihtiyatlı hemşirelik için yan tarafta fermuarlı ön açık. Beyaz veya koyu hamile taytlarımızla giyin.

3. Fuşya Rengi Dokuz Hamile Tunik:

Fuşya Renk Dokuz Hamile Tunik

Bu pembe tonlu tunikte ışıl ışıl hissedin. Süslü vurgulara sahip bu sevimli hamile üstü, sizi bir günlük giyimden gece eğlencesine zahmetsizce götürebilir. Pantolon ve sallanan çıtçıtlarla stil yapabilirsiniz..

4. Gri Dokuz Tam Kol Hamile Tunik:

Gri Dokuz Tam Kol Hamile Tunik

Bu loş gölgeli pamuklu tunik, sizi caz gibi gösterecek. Önünde bir demet yapmak için takılabilen iki bant vardır. Bu tuniğin güzelliğini oluşturan kendi kendine baskı planı var. Bu uzun hamile üstünü koyu veya pembe tayt ile kombinleyebilirsiniz..

5. Mavi Dantel Detaylı Hamile Günlük Baskılı Tunik:

Mavi Dantel Detaylı Hamile Günlük Baskılı Tunik

Bu tunik, sevimli görünen botanik baskılı pamuklu dokudan yapılmıştır. Dantel roba ile vurgulanmıştır ve uzun kollu orta uyluk uzunluğundadır. Ön açıklık, hamilelik sonrası bakım tesisi sağlar.

6. Loşta Hamile Sargısı Hemşirelik Kazak:

Loş'ta Hamile Wrap Hemşirelik Kazak

Hiç kimse varsayımların emzirme üstleri olduğunu anlayamazdı! Bu örnek loş kazağı işe giderken giyin veya rahat bir gece için çocuğunuzun en iyisini yapmaya başlamasını sağlayın. Hamile pantolonları veya taytlarla koordine edebilirsiniz. Taytlarla bile kombinlenebilir.

7. Hamile Rahat Jersey Hemşirelik Siyah Bluz:

Siyah Hamile Rahat Jersey Emzirme Bluzu

Bu üst, yuvarlak yakalı örme jarse üsttür. Kısa kolludur. Hamilelik sonrası sağduyulu hemşirelik için ön açıklık. Bu siyah hamile bluzu orta uyluk uzunluğundadır ve mavi kot ile eşleştirilebilir veya yoga pantolonu giyebilir veya gümüş balerinlerle aksesuar haline getirilebilir..

8. Pembe Çizgili Hamile Tişört:

Pembe Çizgili Hamile Tişört

Bu çizgili hamile tişörtü, bebeğinizin karnının günden güne arttığı zamanlar için en uygunudur. Eksiksiz bir görünüm için bu pembe tişörtü en sevdiğiniz kot pantolon veya taytla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca, kadınların en sevilen tonlarından biri olan pembe tonlu olduğu için her hamile bu tepeye doğru eğilecektir..

9. Gri Baskılı Dokuz Hamile Elbisesi:

Gri Baskılı Dokuz Hamile Elbisesi

Düzenli bir karın ve boyuna gömülü bir süs, şekli tamamlayan bir ana hat oluşturur. Bu hamile elbisesi, loşta göze batmayan teorik baskı ile kendinden bitmiş bir tabanda georgette dokusunda taşınan dokudan yapılmıştır. Bu tunik, tamamen astarlı bir elbise ile baldır uzunluğundadır..

Hayatın bu aşamasında alışveriş yapıyorsanız, alışveriş başka bir dünyaya olabilir. Bazıları için, hamileyken düşüncelerinin ön saflarında yer alan şey budur, ancak diğerleri için nefis mumya parçasına bakmak temeldir..