Hamile kalır kalmaz saklanman gerektiğine karar verirsin. Ancak, partilerde, akşam yemeklerinde ve kokteyllerde arkadaşlarınız ve ailenizle kaynaşmak en iyisidir. Bir operanın keyfini çıkarın, hatta evlenin. Moda tasarımcıları sizin için rahat, şık hamile önlükleri yarattı..

Hamile Bayanlar İçin Şık Önlükler:

İşte hamilelerde kadınların giyebileceği en iyi 9 önlük modeli.

1. Keaton Açık Omuz Elbise:

Keaton Açık Omuz Elbise

Bu rahat, hamile partisi elbisesi herkes tarafından uygun fiyatlı. Bu koyu yeşil elbise %90 pamuk ve %10 elastandan yapılmıştır. Elbisenin boyu dizlere kadardır. Diğer özel özellikler arasında yuvarlak yaka, kesik açık omuzlar ve dirseğe kadar uzanan kollar bulunur.

2. Kızlar Şimdi – Hamile Mini Balo Elbisesi:

Kızlar Şimdi - Hamile Mini Balo Elbisesi

Bu kırmızı renkli hamile balo elbisesi ağ ve astardan yapılmıştır. elbisenin üst kısmı yuvarlak yakalı ve dörtte üç kollu işlemelidir. Alt kısımda mesafelere tutturulmuş dantelden yapılmış küçük fiyonklar vardır. Alt kısım diz hizasına kadar genişler. Beklemenin etrafına fiyonk bağlamak için kullanılan saten kurdele vardır. Arkada, dokuma gibi görünen kırmızı saten kurdele ile karmaşık bir tasarım var – daha geniş bir genişlikte başlıyor ve kalçalara doğru ve yukarı doğru indikçe dokuma daralıyor..

3. Mavi Hamile Kokteyl Elbisesi:

Mavi Hamile Kokteyl Elbisesi

Parlak Kokteyl hamile elbisesi dizlerin üzerine kadar çıkıyor. Stil ilginç çünkü çapraz V yaka, asimetrik etek boyu ve uzun kollu..

4. MSS Gelinlik – Hamile A Kesim Abiye:

MSS Bridal - Hamile A Kesim Abiye Elbise

A kesim hamile abiye elbise şeftali rengi dantel file ve astardır. Bileklere kadar ulaşır. Üst kısım, alt kısımdan daha ayrıntılı, kendinden renkli işlemelere sahiptir. Bel çevresini bağlamak için şeftali saten kemer kullanılır. Ayrıca bu elbisenin kep kollu.

5. Akşam İçin İpek Hamile Elbisesi:

Akşam İçin İpek Hamile Elbisesi

%100 ipekten üretilmiş ve tamamı astarlı hamile elbisesi. Elbisenin boyu topuklara ulaşırken önü dizlerden daha yükseğe ulaşır V yaka ve kavisli beline sahiptir.

6. Düğün için Papatya- Uzun Hamile Önlükleri:

Düğün için Papatya- Uzun Hamile Elbiseleri

Zemine ulaşan hamile gelinliği %83 naylon ve %17 reyon, astarı %92 asetat ve %8 elastan, tela %93 mikro modal ve %7 elastandan yapılmıştır. Sonuç olarak, önlük yumuşak, gerilebilir ve dantellidir. Eşsiz tasarım, kıvrımların üzerine basamaklı kumaş sargı, rahat, yumuşak yaka ve kollar üst kolları örter.

7. Amelia Elbise Kısa Elbise:

Amelia Abiye Elbise Kısa

Bu elbise kalçanızı çok iyi kapattığı için ünlüler bu elbiseyi giymeyi çok seviyor. %94 naylon, %6 elastan, astarı %95 viskoz ve %5 elastandan yapılmıştır. Birçok rengi mevcuttur ancak bu beyaz renktedir ve birkaç özel günde giyilebilir. Elbisenin tasarımı çiçekli bağcıklara, kayık yakaya, Dirsek’e ulaşan detaylı tarak kollara ve çekici bir etek ucuna sahiptir. Belinizi bağlamanız için beyaz/fildişi saten kuşak da bulunmaktadır..

8. Freya Hamile Elbisesi:

Freya Hamile Elbisesi

Bu mavi hamile kısa elbise %42 naylon ve %58 rayondan yapılmış dantel ve %95 viskoz ve %5 elastan astara sahiptir. Bol detaylı şık yuvarlak yaka dantel ile yapılmıştır. Bu kısa elbise diz boyudur. Bu nedenle, bu elbise partilere, akşam yemeğine ve dans pistlerine katılmak için iyidir..

9. Hamile Abiye:

Hamile Abiye

Abiye rengi kül mavisi resmi ve göz alıcıdır. Opera binasına giyilebilecek kadar zarif ve harika. Yakası ve kolları, üst kısmın dantel gövdesine takılan mücevher işçiliğine sahiptir. Arkada boyun derindir ve neredeyse bele ulaşır. Pileler nedeniyle elbise iyi düşüyor. Öndeki elbisenin uzunluğu yere kadar uzanırken arkada bir ya da iki ayak daha uzundur..

Çeşitli stil ve uzunluklarda birçok şık, rahat, hamile elbisesi arasından seçim yapabileceğiniz sonucuna vardık..