Hamilelik, bir kadının hayatındaki en özel dönemdir. Fiziksel değişikliklerle birlikte birçok karışık duygudan geçiyorsunuz. Hormonlar yüzünden duygular hakkında fazla bir şey yapamayız, ancak tasarımcı hamile kıyafetleri kesinlikle fiziksel değişikliklerinizle başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Tüm üç aylık dönemleriniz boyunca güzel bir şekilde zarafet etmenize yardımcı olurlar.

Hindistan'da 9 Şık Tasarımcı Hamile Elbisesi

Hamile Kadınlar için Tasarımcı Elbiseler:

İşte hamilelikte kadınlar için en popüler 9 tasarımcı giyimi.

1. Tasarımcı Hamile Elbisesi Etrafında Sarın:

Tasarımcı Hamile Elbisesi

Tasarımcı elbisenin etrafındaki hamile sargısı, normal hamile elbisemiz gibidir. Akıllı ve klas. Resmi toplantılar için blazerinizle birlikte giyilebilir. Normalde kemerleri vardır; bu nedenle hamileliğinizin sonuna kadar giyebilirsiniz. Herhangi bir annenin giyebileceği ve aynı anda hem sıcak hem de şık görünebileceği en basit kıyafettir..

2. Hamile Tasarımcı Kısa Elbise:

Hamile Tasarımcı Kısa Elbise

Hamile kısa tasarımcı elbisesi genellikle uyluğun ortasından diz boyuna kadardır. Normalde annenin rahatlığı için akıcıdırlar. Bazen de vücut kucaklıyorlar. Akşam partisi veya basit bir plaj gezisi için giyebilirsiniz. Bu anne adayları için eğlenceli bir kıyafet.

3. Hamile Maxi Tasarımcı Elbise:

Hamile Maxi Tasarımcı Elbise

Annelik maksi tasarımcı elbiseleri dizden yere kadar olan önlüklerdir. Çoğunlukla büstüne sıkı bir şekilde otururlar. Akışkandırlar ve bazen belin hemen altındadırlar. Çoğu, merdivenleri kolayca çıkmak ve akşam yemeklerinde oturmak için kesmiştir..

4. Hamile Tasarımcı Hırkalar:

Hamile Tasarımcı Hırkalar

Hamile tasarım hırkalar normal hırkalarımıza benzer. Ön açıklıkları vardır. Genellikle kapatmak için bir kemerleri vardır. Normalde içine V yakalı bir tişört giyilir. Çoğunlukla anneyi neşelendirmek için renklidirler..

5. Hamile Tasarımcı Tunikler:

Hamile Tasarımcı Tunikler

Hamile tunikleri uzun tuniklerdir. Normalde düz takılırlar veya A-hattı kesime sahiptirler. Büyüyen göbeğe ekstra alan sağlamak için çoğunlukla bükülmüş ve pileli birçok tiptedirler. Emzirmek için önden açılır olarak da yapılırlar, bu nedenle bebek geldikten sonra kullanabilirsiniz..

6. Hamile Tasarımcı Etekler:

Hamile Tasarımcı Etekler

Her hamile kadın, özellikle kot pantolonunuz size uymadığında etek tarafından kurtarılır. Bir hamile tasarımcısı eteği, özellikle karnınızı desteklemek için tasarlanmıştır. İşe, partiye ya da basit bir akşam yemeğine bile giyebilirsiniz. Çoğu uzun. Çok rahat ve şık bir görünüm sağlar.

7. Hamile Tasarımcı Pantolon:

Hamile Tasarımcı Pantolon

Çalışan her hamile kadın ‘işe giderken ne giymeliyim’ sorusuyla boğuşuyor. Beliniz her geçen gün bebeğinize sığacak şekilde genişlediği için normal pantolonlar size uymuyor. Bunun çözümü hamile tasarımcı pantolonlarıdır. Karnınızı desteklemek için elastik, gerilebilir nefes alabilen bir kemer ile birlikte gelirler. Rahat kumaştan yapılmışlardır, bu da onu herkesin favori resmi kıyafeti yapar.

8. Hamile Tasarımcı Kotları:

Hamile Tasarımcı Kot

Hamile tasarımcı pantolonlarına benzer şekilde, hamile tasarımcı kot pantolonları da bel çevresinde göbek destek bandı ile birlikte gelir. Sadece üstünün altına kaydırman gerekiyor. Hepsi kesim ve uygun. Çoğunlukla stant kesimi veya alevlendiler, böylece onları giymek için çok fazla eğilerek mücadele etmek zorunda kalmazsınız..

9. Hamile Aktif Tasarımcı Giyim:

Hamile Aktif Tasarımcı Giyim

Hamilelik sırasında kadınların çoğuna hafif egzersizler ve yürüyüşler yapmaları tavsiye edilir. Analık aktif tasarımcı kıyafetleri bu amaç için yapılmıştır. Karnınızı desteklemek içindir ve esnek, yumuşaktırlar ve içinde her şeyi yapmanıza izin verirler. Hamile kadınların çoğu kelimenin tam anlamıyla içlerinde yaşıyor.

Hamile kıyafetleri çoğu zaman bize ‘ne giyeceğimiz’ konusunda korkunç bir kabus verir. Ancak yeni inovatif tasarımlar ile ihtiyaçlarımız kreasyonları ile karşılanmaktadır. Onlar rahat, şık ve zarif.