Hamile bir kadın olarak, içinizde gelişen ve büyüyen bebek için kendinize iyi bakmalısınız. Doktorlar düzenli olarak dengeli beslenmenizi, alkol ve nikotin tüketmemenizi tavsiye ediyor. Spor salonunda egzersiz yapmak tehlikelidir çünkü bebeği zamanından önce kaybedebilirsin. Bu nedenle yürüyüş veya yüzme gibi hafif egzersizler önerilir. Fizyolojik olarak, tüm bebekler bir su torbasında gelişir, bu nedenle yüzmek naziktir ve anne ve bebek için en iyi seçenektir..

Hamile Bayanlar İçin Yüzme Elbise Modelleri:

İşte farklı modellerde hamileler için en iyi 9 hamile mayo ve mayo.

1. Mama Licious – Hamile Çizgili Mayo:

Mama Licious - Çizgili Hamile Mayo

Gerilebilir yüzme kumaşından yapılmış ve V yakalı hamile mayoları çok çekici görünüyor. Bu tek parça kostümün üzerindeki baskı, beyaz zemin üzerine çok ince siyah çizgilerdir. Size en iyi şekilde uyması için ayarlanabilir geniş askıları kullanabilirsiniz..

2. Yağmur ormanlarında ASOS Hamile Mix and Match Tankini Bikini Üstü Yazdır:

ASOS Annelik Mix and Match Tankini Yağmur Ormanı Bikini Üstü Yazdır

Yağmur ormanı baskılı bu mayo iki parçadan oluşan bir bikinidir. Kostüm, diğer tüm yüzme kumaşları gibi malzemeyi gerilebilir kılan %82 ​​polyester ve %18 elastandan yapılmıştır. Ayrıca sizin için ayarlanabilir kayışlar var.

3. ASOS Hamile Büzgülü Dantelli Bandeau Mayo:

ASOS Hamile Büzgülü Dantelli Bandeau Mayo

Ürün, %80 poliamid, %20 elastandan yapılmış, parlak kırmızı renkli, gerilebilir tasarımcı mayodur. Bandeau yakası, büzgülü malzemesi ve kısa kesimi ile tasarımı çok şık. Ayrıca destekleyici kayışlar olmadığı için modaya uygun görünüyor.

4. ASOS Hamile Barok Paisley Baskı Örgü Detaylı Bikini Altı:

ASOS Hamile Barok Paisley Desenli Örgü Detaylı Bikini Altı

Bu ürün, malzemeyi gerilebilir kılan %82 ​​polyester, %18 elastandan yapılmış Bikini külotudur. Bu kısa bir kesime sahiptir ve hamileyken kostümün düşük katlı bir stili yumru altında oturur. Ayrıca örgülü trim var.

5. ASOS – Hamile Mayoları – Çizgili:

ASOS - Hamile Mayo - Çizgili

%82 poliamid ve %18 elastandan yapılan bu ürün, mayoyu gerilebilir hale getirir. Baskı, geniş koyu mavi ve beyaz çizgili çok çekici. Tasarım V yaka ve ayarlanabilir askılardır. Arkası detaylı kesimlidir. Onu sabitleyen bir toka var. Kısa bir kesim de var.

6. Puantiyeli Hamile Mayosu:

Puantiyeli Hamile Mayo

Bu ürün gerilebilir mayo malzemesinden yapılmıştır. Tek parça takım elbisenin baskısı mavi, mayo üzerinde beyaz büyük puantiyeli. Tasarım dalgalı V yakalıdır ve omuzlarda destekleyici ayarlanabilir askılara sahiptir. Ayrıca mayoyu gerektiği gibi ayarlamak için sıkma ve gevşetme ipi vardır..

7. Şirin Hamile Straplez Mayo:

Şirin Hamile Straplez Mayo

Bu zarif, çekici ve modaya uygun mayo, olağandışı deniz yeşili rengine ve siyah puantiyeli olağan gerilebilir mayo malzemesinden yapılmıştır. Mayo mini bir elbise gibi olduğu için tarz hamilelikteki şişliği çok iyi kapatıyor. Mayoyu tutacak kayışlar yok, bu yüzden çok seksi ve sevimli görünüyorsun.

8. Sevimli Siyah Beyaz Çizgili Tasarım:

Sevimli Siyah Beyaz Çizgili Tasarım

Gerilebilir mayo malzemesinden yapılmış çok çekici mayo. Baskı her zamanki siyah beyaz çizgili değil ama yumruğunuz büyürken ve siz yüzerken harika görünecek çok ilginç bir tasarım var. Bu stil, kostümü tutacak kayışları olmayan tek parçadır. Ayrıca kısa kesim var.

9. Eski Lacivert ve Pembe Hamile Bikini Mayoları:

Eski Lacivert ve Pembe Hamile Bikini Mayo

Lacivert ve uyumlu pembe renklerde harika iki parça bikiniler. Üst kısım çoğunlukla lacivert renktedir, üst kısım, boynun arkasına bağlanan iki geniş kayış tarafından tutulur. Üstte, külottaki geniş pembe bordürle eşleşen ince bir pembe çizgi var. Ayrıca şort lacivert rengine sahiptir. Bu normal gerilebilir malzemeden yapılmıştır.

Bebeğinizi beklerken ve sağlıklı ve zinde olmak için yüzmek istediğinizde bu özel ürün için birçok mayo olduğu sonucuna vardık..