Apyrankės yra tradicinis papuošalas, nešiojamas rankose. Jie dėvimi labiausiai visame pasaulyje. Jie yra apskriti ir labai stilingi. Indijoje tradicija priversti nuotaką nešioti apyrankes. Manoma, kad ištekėjusioms moterims būti plikomis rankomis yra nepalanku.

Yra daug apyrankių stilių. Jie pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip auksas, sidabras, stiklas ir plastikas. Sakoma, kad jis nešioja kontrastingos spalvos apyrankes. Rankų darbo apyrankės yra populiaresnės jaunoms merginoms. Šio tipo apyrankių rasite nuo tradicinių iki atsitiktinių veislių, kiekvienam stiliui gausite gerą pagal savo pasirinkimą.

Apyrankių gamyba rankomis namuose:

Čia yra keletas rankų darbo apyrankių tipų. Tai padės jums pasirinkti, kuriuos drabužius dėvėti pagal progą ir aprangą.

1. Rankų siūlų apyrankės:

Rankų darbo siūlų apyrankės

Rankų siūlų apyrankės gaminamos apvyniojant siūlus aplink apyrankę. Paprastai naudojami šilko siūlai. Jai suteikiama daugiaspalvė išvaizda naudojant daugybę siūlų. Šis įvyniojimas atliekamas labai sumaniai. Tai gana populiarus tarp kolegijų besimokančių merginų, nes atrodo labai atsitiktinai. Galite juos pasigaminti namuose. Daugelis mokyklų vaikams tai teikia kaip projektą. Tai labai kūrybinga galimybė užimti vaikus.

2. Rankų darbo „Ghungroo“ apyrankės:

Rankų darbo „Ghungroo“ apyrankės

„Ghungroo“ yra apvalūs rutuliai, kurie skleidžia malonų garsą. Jie yra pririšti prie apyrankių. Tai skleidžia malonų garsą, kai judinate ranką. Jie atrodo labai maloniai ir tradiciškai. Daugelis merginų dėvi jį su džinsais, kad suteiktų indo-vakarietišką išvaizdą. Jie atrodo labai paprastai, tačiau garsas daro juos labai patrauklius

3. Rankų apyrankės iš karoliukų:

Rankų darbo apyrankės iš karoliukų

Karoliukai Rankų darbo apyrankės ant jų įstrigo karoliukai. Dažniausiai jie yra įstrigę klijais arba įpinti. Tai suteikia bado išvaizdą. Taip pat blizgesys juose suteikia nedaug žavesio. Jie dėvimi su tradiciniais indiškais drabužiais. Jie leidžia jums atrodyti labai stilingai.

4. Rankų darbo audinių apyrankės:

Rankų darbo apyrankės

Tiesiog taip, kaip siūlas yra suvyniotas į apyrankę, audinys supjaustomas virvelėmis. Kartais jie susiuvami ant apyrankių. Tai suteikia tradicinį kietą vaizdą. Kai dėvite, turite vengti rankų kišimo į vandenį. Šis stilius puikiai tinka vasarai. Jie yra malonūs odai.

5. Popieriniai rankų darbo apyrankės:

Rankų darbo apyrankės iš popieriaus

Popierius Rankų darbo apyrankės suvyniojamos į popieriaus virvelę. Šis įvyniojimas atliekamas naudojant skirtingus origami stilius. Jo gamybai naudojamos skirtingos spalvos ir atspalviai. Jis dėvimas su kurta ir džinsais. Gamindami tokio tipo apyrankes, galbūt norėsite naudoti malonaus kvapo klijus.

6. Nėrimo rankų darbo apyrankės:

Nėrimo rankų darbo apyrankės

Nėrimas Rankų darbo apyrankės turi nerti. Tai elegantiškas darbo pasirinkimas. Kartais jie pritvirtina karoliukus. Sukurta daug gėlių ir detalių dizainų. Paprastai šios apyrankės dėvimos su indiškais drabužiais, tačiau jas galite dėvėti ir su džinsais, nes jos yra tokios protingos.

7. Rankomis pagaminti raišteliai:

Rankinės su raišteliais

Rišti rankų darbo apyrankės yra surištos. Tai paprastas ir elegantiškas stilius. Galite dėvėti su suknelėmis. Tai bado stilius. Patartina jų neleisti, nes nėriniai gali suspausti.

8. Krištoliniai rankų darbo apyrankės:

Kristalų rankų darbo apyrankės

Kristalų rankų darbo apyrankės turi kristalus. Šis stilius yra malonus jaunajai kartai. Tai taip pat patinka moterims, norinčioms savo išvaizdą papildyti puošnumu. Šio tipo apyrankės taip pat pritaikytos kristalams pagal Zodiako ženklą.

9. Austi rankų darbo apyrankės:

Austi rankų darbo apyrankės

Austi rankų darbo apyrankės audžiamos storomis virvelėmis. Jie yra šiek tiek atsitiktiniai. Daug kartų jis dėvimas su vakarietiškais drabužiais. Tai nėra labai badas. Jį taip pat gali dėvėti vyrai. Kartais šis stilius yra pagamintas iš odos.

10. Rankomis pagaminti akmenukai su akmenimis:

Rankų darbo apyrankės su akmenimis

Rankomis pagamintos apyrankės su akmenimis yra labai seno stiliaus; Haidarabadas ir Radžastanas yra keletas stilių. Juose yra apyrankėse išgraviruoti akmenys. Dažnai apyrankės su siūlais turi akmenis. Šį stilių galima dėvėti vestuvėse. Jis taip pat būna sunkaus stiliaus.

11. Rankų darbo žavesio apyrankės:

Rankų darbo žavesio apyrankės

Rankų darbo žavesio apyrankės yra panašios į žavesio apyrankę. Jie turi mažus pakabukų tipo pakabukus, kabančius visoje. Tai gali būti vienas arba keli. Tai labai kietas stilius. Galite dėvėti jį kolegijoje. Tai labai flirto stilius.

12. Odinės rankų darbo apyrankės:

Odiniai rankų darbo apyrankės

Vyrai nebėra labai kieti. Nauja tendencija, kai metro seksualūs vyrai turi keletą. Jie mėgsta aksesuarus su apyrankėmis. Jis gali būti metalinis arba odinis. Odinės rankų darbo apyrankės yra viena iš galimybių. Jie gali būti austi arba apvynioti. Odinių rankų darbo apyrankių yra daug. Merginos jį dėvi, kad suteiktų šiurkščią išvaizdą.

13. Veidrodiniai rankų darbo apyrankės:

Veidrodiniai rankų darbo apyrankės

Veidrodis yra labai senas daiktas, naudojamas bet kokiam priedui. Jie pridedami prie apyrankių, kad suteiktų blizgesį. Šis stilius naudojamas norint suteikti žavesio bet kokiai vestuvių aprangai. Jūs turite būti atsargūs, kai dėvite, nes jis nukirs pirštą.

14. Įvairių spalvų rankų darbo apyrankės:

Įvairių spalvų rankų darbo apyrankės

Bet kokia apranga yra nuobodi be spalvų. Spalvos suteikia jūsų išvaizdai gyvybės. Visada patariama nešioti kontrastingus apyrankes. Čia yra įvairių spalvų rankų darbo apyrankės. Jie pagaminti iš daugiaspalvių siūlų. Idealus šių apyrankių stilius bus balta salwar kameez ir paprasta bandhani dupatta.

15. „Zardosi Work“ rankų darbo apyrankės:

„Zardosi“ rankų darbo apyrankės

Visi nori dėvėti išskirtinius daiktus bet kuriai funkcijai atlikti. „Zardosi“ yra senas darbas, atliktas naudojant metalinius siūlus. Šis darbas atliekamas su apyrankėmis. Šie dizainai dažniausiai pritaikyti prie aprangos. Be to, jie yra super kieti. Tai ypatingas darbas, kurį atlieka kvalifikuoti meistrai, ypač mažoje erdvėje, pavyzdžiui, apyrankėje.

Viskas, kas pagaminta rankomis, turi savo ypatybes. Rankų darbo apyrankės yra ypatingas apyrankių stilius. Jie labai skiriasi nuo įprastų auksinių ir sidabrinių apyrankių. Jie gali būti gaminami namuose ir patys. Šį stilių galima įsigyti ir parduotuvėse. Galite juos dėvėti daug negalvodami.