„Single Bangle“ gali derėti su „Salwar“ kostiumu ir abiem saree. Ponios mėgsta pabrėžti savo grožį atlikdamos „Shringaar“ su apyrankėmis, kulkšnimis, kaklaraiščiais, auskarais ir tt Vieno apyrankės dizaino įvairovė yra labai didelė. Vieno apyrankės aukso dizainas yra mėgstamiausias moterims. Jie visada nori, kad auksinės apyrankės būtų nešiojamos vienoje abiejose rankose. Taip pat galite turėti vienos eilutės deimantinę apyrankę, kurią galite dėvėti su saree. Yra net išgalvotų pavienių apyrankių ir etninių.

Įvairūs pavienių apyrankių tipai:

Šis aukso spalvos apyrankės dizainas tinka bet kuriai funkcijai. Netgi šiandienos jaunos merginos mėgsta dėvėti viengubus apyrankes su Kurti ir antblauzdžiais. Jie dažniausiai renkasi naujausią vieno aukso spalvos apyrankės dizainą. Taigi viengubus apyrankes gali dėvėti bet kokios amžiaus grupės moterys, jei joms tai turėtų patikti.

1. Viena stilinga auksinė apyrankė:

Viena stilinga auksinė apyrankė

Tai stilingas vieno aukso spalvos apyrankės dizainas. Jaunoms merginoms, pavyzdžiui, studijoms koledže, labiausiai patiks šis dizainas, nes jos tiks ir prie vakarietiškų suknelių. Šis dizainas tikrai tinka merginoms. Jame taip pat yra reguliuojama juosta.

2. Vienos eilutės deimantinės apyrankės dizainas:

Vienos eilutės deimantinės apyrankės dizainas

Šioje apyrankėje yra viena deimantų linija, išmarginta ištisai. Tai tikra auksinė apyrankė ir gali būti brangi. Taip pat galite dėvėti kitos spalvos metalines apyrankes naudodami šią vienos eilutės deimantinę apyrankę. Tai gerai tinka jūsų saree.

3. Tradicinis vieno apyrankės dizainas:

Tradicinis vieno apyrankės dizainas

Šios apyrankės kūrimas yra tradicinis, rastas prieš daugelį metų. Jis turi tokį gražų dizainą ir dažniausiai jį naudojo mūsų močiutė. Kai kuriose šeimose yra ritualas, kad uošvė padovanoja tokią apyrankę savo uošvei.

4. Unikalus dizainas vienoje apyrankėje:

Unikalus dizainas vienoje apyrankėje

Šios vienos apyrankės dizainas yra tikrai nuostabus. Tai naujausias rinkoje. Jį labai brangins mados žinančios moterys. Nors ir paprastas, dizainas yra toks elegantiškas. Jis atrodys sunkus savo paprastumu. Tai būtinas dizainas.

5. Susuktas vieno apyrankės dizainas:

Sukto vieno apyrankės dizainas

Išsuktas raštas vienoje apyrankėje atrodo tikrai nuostabiai. Norint sukurti šią apyrankę, reikia daug pastangų. Tai trijų apyrankių derinys. Vienas yra iš viso deimanto, o kiti du – iš paprasto aukso. Tai atrodys įmantriai ir nepakartojamai.

6. Sidabro sidabro apyrankė:

Vienetinis sidabrinis apyrankė

Ši vienintelė apyrankė yra iš sidabro. Jis turi naują dizainą, nes sukimas sukamas naudojant ritę. Moterims patiks šis modelis. Sidabras yra prieinamas visiems ir jį galite nešioti kasdien be rūpesčių. Tai atrodys pritrenkiančiai.

7. Vieno apyrankės lapų serijos dizainas:

Vienos apyrankės lapų serijos dizaino

Šioje vienoje apyrankėje yra lapų dizaino serija. Ant kiekvieno lapo yra pritvirtintas deimantas. Šis modelis aptinkamas retai ir jums atrodys neįprasta naudojant šį vienintelį apyrankę. Šis dizainas suteiks jūsų grožiui malonės.

8. Paprasta auksinė apyrankė:

Paprasta auksinė apyrankė

Tai apvaliai supjaustytas paprasto aukso apyrankė. Jis neturi jokio darbo ir dizaino. Puikiai tinka moterims dėvėti kasdien. Gražiai atrodys ir mergaitėms. Gali būti ponios, kurios mėgsta dėvėti paprastą apyrankę ir tai gali būti joms.

9. Viengubas apyrankė su perlu:

Viengubas apyrankė su perlu

Šioje apyrankėje yra aukso ir perlų kūrinys. Tai plati apyrankė ir pakanka tik vieno, kad užpildytumėte ranką. Šis modelis yra labai prieinamas Radžastane. Radžastano ponios dėvi tokio tipo apyrankes savo funkcijose. Tai yra toks minutinis aukso darbas.

10. Antikvarinis vieno apyrankės dizainas:

Antikvarinis vieno apyrankės dizainas

Tai senovinis dizainas iš vienos apyrankės. Jis nusėtas akmenimis ir deimantais. Dizainas pritrauks žmonių dėmesį. Kitos ponios tikrai girs šį dizainą ir gali net pavydėti jums, kad gavote tokią gražią apyrankę. Rožinis akmuo yra mėgstamiausias iš visų.

11. „Twin Peacock Single Bangle“ dizainas:

Dviejų povų vieno apyrankės dizainas

Ši auksinė apyrankė atrodo gražiai su dviejų povų raštu. Tai du povai su spalvingais akmenimis. Likusi apyrankė yra įspausta trijų serijų perlais. Tai atrodys patraukliai ant moterų rankos ir puikiai atrodys santuokoje.

12. Etninis auksinis viengubas apyrankė:

Etninis auksinis viengubas apyrankė

Tai etninis aukso spalvos apyrankės dizainas. Yra labai nedidelis aukso ir violetinio akmens darbas. Yra labai dailus aukso pjūvis, kuris suteikia žavingą dizainą. Tai taip pat turi būti brangu. Tai atrodys nuostabiai ir nepaprastai.

13. Vieno dizainerio apyrankė:

Dizainerio viena apyrankė

Tai specialiai suprojektuotas vienas apyrankė. Padaryti nuostabūs karoliukai su auksu, kurie turi patrauklią išvaizdą. Dizainerio viengubas apyrankė bus tiesiogiai įtraukta į žmonių mintis. Visi išprotės pamatę šį dizainą. Kiekviena ponia to trokš.

14. Vestuvių specialus vieno apyrankės dizainas:

Specialus vestuvių vieno apyrankės dizainas

Tai labai populiarus vieno apyrankės dizaino dizainas. Nuotaka gali dėvėti šį vienintelį apyrankę savo vestuvėse. Jis yra visiškai nusagstytas mažais deimantais, kurie spindės ir patrauks akis. Moterų protas nesustos, matydamas spindinčius deimantus.

15. Blaivus vieno apyrankės dizainas:

Blaivus vieno apyrankės dizainas

Šis vieno apyrankės dizainas yra blaivus, deimantas kiekvienu intervalu. Šios apyrankės dizainas yra toks malonus ir gražus. Tai taip pat gerai atrodys su salwar kostiumu. Dizainas yra madingas ir aukštas. Tai patiks protui.

Aukso ir deimanto pavidalo apyrankės yra tokios estetiškai malonios ir viliojančios, kad jums tai patiks. Vienoje apyrankėje jie gali būti platūs ir ploni. Tai, ką dėvėti, priklauso nuo jūsų skonio. Kasdieniniam dėvėjimui vienas apyrankė atrodys gražiai. Dėl funkcijų plati viena apyrankė atrodys stulbinančiai su sunkia saree. Dėl savo puikaus dizaino jis pavogs moterų širdį. Ponios tiesiog negali susilaikyti nuo to, kad jiems patinka nuostabūs pavienių apyrankių dizainai. Moterys gali ją papuošti gražiais papuošalais.