Šilko siūlų apyrankės yra apyrankės, apvyniotos šilko siūlais. Tai nauja apyrankių rinkoje ir taip pat didelė paklausa. Jaunos merginos labiau mėgsta šilko siūlų apyrankes. Daugumą tokio tipo apyrankių rasite turguje netoli piligrimystės vietų. Šias apyrankes gali naudoti visos amžiaus grupės. Net nuotaka savo vestuvių dieną gali dėvėti apyrankes iš šilko. Apyrankės su šilko siūlais atrodo patraukliai dėvint ir suteikia neįprastą išvaizdą.

Gražios ir madingos vestuvinės apyrankės su šilko siūlais:

Šilko siūlų apyrankės yra įvairios. Naujos apyrankės su šilko siūlais turi unikalų dizainą, dėl kurio jūs atrodote kitaip nei kiti.

1. Šilko siūlų apyrankės su akmens darbu:

Šilko siūlų apyrankės su akmens darbu

Tai labai gražūs šilko siūlų apyrankės, ant kurių yra akmeninis darbas. Yra dvi plačios apyrankės, uždengiančios mažas apyrankes. Ant plataus apyrankės yra didelis akmuo, išmargintas mėlynos ir baltos spalvos. Jis derės prie sunkios rožinės ir geltonos spalvos chaniya choli.

2. Šilko siūlų vestuvių apyrankės:

Šilko siūlų vestuvinės apyrankės

Tai vestuvinio šilko siūlų apyrankės dizainas. Rožinės ir oranžinės spalvos derinyje rožinė maža apyrankė yra paprasta. Virš oranžinės apyrankės yra reljefinis aukso spalvos kamuolys. Tai tikrai atrodys nuostabiai su jūsų nuotakos apranga ir atrodysite kitaip nei kitos nuotakos.

3. Rankų darbo apyrankės su šilko siūlais:

Rankų darbo šilko siūlų apyrankės

Ši rankų darbo šilko siūlų apyrankė sukurta taip patraukliai. Rožinės ir žalios spalvos šilko apyrankė atrodo tokia stulbinančiai, o ant žalios apyrankės pritvirtinta deimantų serija. Visas šilko siūlų apyrankių rinkinys atrodo toks sunkus ir turtingas.

4. Plačios šilko siūlų apyrankės:

Plačios šilko siūlų apyrankės

Šias plačias šilko siūlų apyrankes taip pat galima dėvėti iš vieno gabalo. Tai puikiai tinka jaunoms merginoms dėvėti su kurta ir suknelę. Visi trys jie sukurti taip unikaliai. Daugiaspalvis siūlų dizainas atliekamas ant kiekvieno, o ant jo taip pat pritvirtinamas akmens darbas.

5. Indijos šilko siūlų apyrankės:

Indijos šilko siūlų apyrankės

Tai tikrai nuostabus šilko siūlų apyrankės dizainas su baltos ir žalios spalvų deriniu. Tai atrodo taip gražiai su baltomis ir žaliomis paprastomis apyrankėmis. Ant kelių baltų apyrankių yra žalios spalvos šilko siūlų. Tai naujausios šilko siūlų apyrankės. Jame pavaizduotos dvi mūsų nacionalinės vėliavos spalvos.

6. Šilko siūlų apyrankės su perlais:

Šilko siūlų apyrankės su perlais

Aš myliu perlus. Tai leidžia jaustis minkštai. Šiame šilko siūlų apyrankių dizaino įvaizdyje yra sukurtas gėlių dizainas, naudojant perlus. Jis atrodo toks stulbinantis savo paprastumu. Dizainas taip pat yra lengvas ir sunkus. Jis papuoš jūsų riešą ir bus patrauklus. Tai malonu.

7. Elegantiškas šilko siūlų apyrankės rinkinys:

Elegantiškos šilko siūlų apyrankės

Tai nuostabi šilko siūlų apyrankių spalva. Auksinė spalva tokia, kad gerai atrodys prie kiekvienos spalvos drabužių. Paprasta šilko siūlų apyrankė yra padengta dar dviem apyrankėmis ir ant jos pritvirtinti auksinės spalvos rutuliai. Po ranka tikrai atrodys elegantiškai.

8. Kūrybinės šilko siūlų apyrankės:

Kūrybinės šilko siūlų apyrankės

Ši apyrankė su šilko siūlais sukurta su dideliu kūrybiškumu. Naudojamos labai mažos plonos apyrankės, o ant storų – skirtingo dizaino perlų ir akmenų serijos. Auksiniai šilko siūlai surišti ant storos apyrankės. Kartu tai atrodo labai stilingai.

9. Šilko siūlų apyrankės vaikams:

Šilko siūlų apyrankės vaikams

Tai apyrankės iš šilko siūlų vaikams. Spalvingi šilko siūlai naudojami su dviem akmens darbų serijomis. Vaikai gali nešioti šią rankenėlę ant kiekvienos rankos. Vaikai atrodys mielai su šiomis šilko siūlų apyrankėmis ir chaniya choli. Vaikai jausis laimingi, kai bus pagirti šiose apyrankėse.

10. Kelių spalvų šilko siūlų apyrankės:

Daugiaspalvės šilko siūlų apyrankės

Daugiaspalvio šilko siūlų apyrankės privalumas yra tas, kad ją galite dėvėti bet kur ir ant bet kokios spalvos suknelės. Atrodo tiesiog madingai ir oriai. Tiek daug spalvų šilko siūlai naudojami grakščiai. Jis yra išgalvotas ir išskirtinis, taip pat su puikiu spalvų deriniu.

11. Dizainerio šilko siūlų apyrankės:

Dizainerio šilko siūlų apyrankės

Šis šilko siūlų apyrankės modelis yra eksperto kūrinys. Ant plataus geltono šilko siūlų apyrankės gražus akmens darbas atliekamas apvalios ir kriaušės formos. Šią šilko siūlų apyrankę galite naudoti ir vedybų funkcijoms. Atrodo nuostabiai ir žavingai.

12. Trijų spalvų šilko siūlų apyrankė:

Trijų spalvų šilko siūlų apyrankė

Tai kažkas įmantraus šilko siūlų apyrankės su baltos, rožinės ir mėlynos spalvų deriniu. Baltos spalvos pagrindu sukurtas klasikinis dizainas su mėlynos ir rožinės spalvos šilko siūlais. Jis atrodys sudėtingas ir su vakarietiškais drabužiais, taip pat puikiai tinka jaunoms merginoms.

13. Šilko siūlų apyrankė su Ghungroo:

Šilko siūlų apyrankės su Ghunghroo

Tai unikalus apyrankės su šilko siūlais dizainas. Ant šilko siūlų apyrankės pritvirtintas Ghungroo. Kaip ir „Anklet“, jis taip pat skambės Cham Cham ant riešo ir žmonės išgirs labai melodingą muziką. Ponios yra pamišusios už šios apyrankės.

14. Šilko siūlų apyrankės su rutuline grandine:

Šilko siūlų apyrankės su rutuline grandine

Ši šilko siūlų apyrankė papuošta aukso spalvos rutulinėmis grandinėmis. Tai atrodo taip meniškai ir gražiai. Moterims patiks šis dizainas, jis taip pat atrodys saldus ant riešo. Ši apyrankė iš šilko siūlų atrodys žavingai ir žavingai.

15. Šilko siūlų vakarėlio apyrankės:

Šilko siūlų vakarėlio apyrankės

Yra tendencija vakarėlyje vilkėti juodos ir raudonos spalvos aprangą. Taigi ši šilko siūlų apyrankė tiks jūsų vakarėliui. Ant juodos ir raudonos šilko siūlų apyrankės yra įspaustas baltos spalvos akmuo. Tai spindės jūsų apranga naktinio vakarėlio tamsoje.

Apyrankė su šilko siūlais atrodo tokia grakšti ir stilinga. Ji taip pat turi įmantrius dizainus jaunoms mergaitėms. Šilko siūlų apyrankė taip pat skirta vaikams, jaunimui ir moterims. Naujausiose šilko siūlų apyrankėse yra tiek daug dekoro dizaino su akmenimis ir perlais. Šilko siūlų apyrankė pasižymi nuostabia išvaizda. Be įprastų metalinių apyrankių, ponios perėjo prie šių šilko siūlų apyrankių, norėdamos šiek tiek pasikeisti. Tai atrodys nauja ir madinga su jūsų apranga. Tai gali pasirodyti geriausia dovana jūsų artimiesiems.