Apyrankės yra žiedas, kaip papuošalai, kuriuos moterys nešioja aplink ranką ir yra tradicinė kultūra, po kurios seka visos Indijos moterys. Per pastaruosius dešimtmečius šiuo modernizuotu pasauliu moterys reguliariai dėvėjo visus auksinius papuošalus, moterys mieliau dėvi brangų auksą ar bet kokius spalvotus papuošalus tik ypatingų progų metu. Dabar tokios suprojektuotos apyrankės yra akmeninės apyrankės, kurios šiais laikais yra įvairių dizainų.

„Gold“ gamina naujas aukščiausios klasės mašinas ir lazerines technologijas, kad sukurtų naują dizainą su auksu ir legiruotais metalais bei natūraliai prieinamomis skirtingų spalvų akmenimis. Norėdami gauti trumpą idėją apie įvairius „Stones“ dizainus ir modelius.

Naujausi apyrankių su akmenimis dizainai:

15 geriausių naujausių akmeninių apyrankių dizaino yra įtrauktos į moterų žinias, kurios dar neatrastos!!

1. Banguoto rašto deimantinės apyrankės dizainas:

Banguoto rašto deimantinės apyrankės dizainas

Auksas gali būti formuojamas į įvairias formas, naudojant galutines technologijas, kurios suteikia gerai išbaigtą aukso formą. Naujausias garsus dizainas yra bangų raštas, kuriame auksinė apyrankė pagaminta iš baltos spalvos bangos modelio, padengto mažais solitaire arba smaragdo deimantais ant apyrankės..

2. Sapphire-White Gold apyrankės dizainas:

Sapphire-White Gold apyrankės dizainas

Gražus balto ir spindinčio safyro akmens derinys suteikia mūsų akims dangišką jausmą. Ceilono safyras yra populiariausia safyro akmens rūšis. Karališkasis mėlynas atspalvis puikiai dera su žėrinčiais deimantais.

3. Gėlių dizainas-Ruby dygliuotas apyrankės dizainas:

Gėlių dizainas-Ruby dygliuotas apyrankės dizainas

Auksinė apyrankė su gėlių raštu aplink apyrankę, ant kurios gėlių raštas nusagstytas rubinais, yra vienas iš naujausių rubino apyrankių modelių, žinomas dėl vestuvių kolekcijos papuošalų pietinėje Indijos dalyje..

4. Ametisto-rodolito granato-rožinio turmalino akmens apyrankė:

Ametisto-rodolito granato-rožinio turmalino akmens apyrankė

Šis trijų skirtingų spalvų derinys – rožinė (rožinis turmalinas), violetinė (ametistas) ir šviesiai raudona (rodolitas) suteikia apyrankei putojančio žvilgsnio. Šie akmenys yra santykinai mažesnės kainos nei kiti garsūs akmenys. Šie akmenys derinami su sidabro ar balto aukso apyrankėmis.

5. Indijos tradicinis smaragdo deimanto apyrankės dizainas:

Tradicinis Indijos smaragdo-deimanto apyrankės dizainas

Indijos vestuvės visada žinomos dėl papuošalų, kuriuos moterys dėvi proga. Šiuo metu populiariausias apyrankės dizainas yra smaragdo akmuo su smaragdo deimanto deriniu, taip pat su pasjanso deimanto deriniu. Apyrankės plotis gali skirtis priklausomai nuo asmeninio pasirinkimo.

6. Rankų darbo smaragdo ir rubino apyrankės dizainas:

Rankų darbo smaragdo ir rubino spalvos apyrankės dizainas

Ši nuostabi rankų darbo apyrankė iš aukso nusagstyta nuostabiu raudonos ir rožinės spalvos rubino ir smaragdo spalvų deriniu su gėlių kompozicijos raštu, išryškinančiu tobulą rankdarbį rankomis.

7. „Kundan“ -„Diamond Bangle Design“:

„Kundan“ -deimantinės apyrankės dizainas

Vienas iš naujausių ir garsiausių akmeninių apyrankių yra Kundano apyrankė. Ši tradicinė kundano apyrankė kilusi iš Radžastano. Kundano akmenys skiriasi nuo baltos iki raudonos, rožinės, žalios spalvos su auksinėmis apyrankėmis. Apyrankės gali būti storos arba plonos. Šie spalvoti akmenys suteikia nuobodu apdailą ir senovinę išvaizdą.

8. Sukta virvė su deimantinėmis dygliuotomis apyrankėmis:

Sukta virvė su deimantinėmis dygliuotomis apyrankėmis

Auksas ir rodis susisuko į virvės madą, o kiekvieno posūkio kraštuose išmarginti deimantai. Auksinė linija matoma atviroje erdvėje tarp virvės, kuri suteikia žavingą išvaizdą ir blizgančią apdailą dėl rodžio apyrankės kraštuose.

9. Labradorito akmens apyrankės dizainas:

Labradorito akmens apyrankės dizainas

Nupjautas ir poliruotas labradorito akmuo, skleidžiantis spalvą, kuri priklauso nuo mėlynos, žalios šviesos. Akmenys gali būti pritvirtinti paprasto aukso apyrankės centre arba sidabrinėje apyrankėje. Aukso ar sidabro apyrankės pasirinkimas yra asmeninis pasirinkimas.

10. Deimantinio-rubino plokščio storio apyrankės dizainas:

Deimantinio-rubino plokščio storio apyrankės dizainas

Plokščias storas apyrankes galima dėvėti vaikystėje, kurios dėvint suteikia sodrią išvaizdą. Geriausias pasirinkimas būtų išryškinti turtingą „Cut“ deimantų ir rubino derinį. Ši suprojektuota apyrankė puikiai derės prie vestuvėms dėvimos saree.

11. Deimantinio-rubino-smaragdo aukso apyrankės dizainas:

Deimantinio-rubino-smaragdo aukso apyrankės dizainas

Tai trijų spalvų derinys, suteikiantis apyrankėms išskirtinio grožio. Ryškiai raudonas rubinas su žalių ir putojančių deimantų atspalviu, spalvos atspalvis nuo D iki F, suteikiantis deimantui bespalvį efektą.

12. Aukso perlų dygliuotos apyrankės dizainas:

Aukso perlų dygliuotos apyrankės dizainas

Perlai yra seniausias, bet vis dar madingas akmuo. Skirtingai nuo kitų brangiųjų akmenų, perlų dygliuotas apyrankė gali būti atvežta per ribotą biudžetą. Perlai puikiai dera su nuobodu senoviniu auksu..

13. Navaratna akmens dygliuoto geltono aukso apyrankės dizainas:

„Navaratna“ akmens dygliuoto geltono aukso apyrankės dizainas

Pagal sanskritą „Navaratna“ reiškia devynis. Ant apyrankės yra devyni brangakmeniai, kurie suteikia labai spalvingą apyrankės dizainą. Devyni akmenys yra rubinas, perlas, raudonasis koralas, smaragdas, geltonasis safyras, deimantas, mėlynasis safyras, hesonitas ir katės akis. Dėvimas jis suteikia visą naudą, susijusią su akmenimis.

14. „Pavalam“ dygliuotos auksinės apyrankės dizainas:

„Pavalam“ dygliuotos auksinės apyrankės dizainas

Pavalamas taip pat vadinamas raudonuoju koralu. Tai ekologiškas akmuo, turintis įvairių privalumų, tokių kaip energijos didinimas, gera kraujotaka. Pavalamo akmuo gali būti kaip grandinė su permatoma viela, tada jis yra surištas aplink tuščiavidurę auksinę arba sidabrinę apyrankę.

15. Cirkonio dygliuotos gėlių sukurtos apyrankės:

Cirkonio dygliuotos gėlių formos apyrankės

Cirkonis, dar vadinamas kubiniu, yra dar viena putojančio akmens rūšis šalia deimanto. Šis akmuo yra pigesnis nei deimantai. Cirkonio spalvos gali būti nuo purpurinės iki daugiaspalvės ir net bespalvės, pridėjus įvairių cheminių medžiagų, šiems cirkonio akmenims suteikiama spalva. Akmenys išdėstyti eilės tvarka aplink apyrankes. Eilučių skaičius įskaičiuoja į apyrankės kainą.

Akmeninės apyrankės yra prieinamos rinkoje įvairiomis kainomis. Akmens apyrankės pasirinkimas pagal kadaise žvaigždės simbolį ir nakšatra taip pat vaidina svarbų vaidmenį, jei moterys labai išrankiai renkasi akmenį apyrankėms. Konsultacija su brangakmeniu gali būti vienas geriausių patarimų. Moterims, kurios mėgsta kolekcinį akmeninį apyrankę, cirkonio akmuo būtų tinkamas pasirinkimas, taip pat Kundano akmens apyrankė, suteikianti senovinę išvaizdą. Kalbant apie deimantines apyrankes, susuktas virvių apyrankes ar bangomis sukurtas apyrankes su deimantais yra naujausias dizainas, kurį moterys mėgsta. Prieš eidami apsipirkti, susipažinkite su akmeniu, esančiu sau, ir tada eikite į parduotuvės ponios!!