Iš tiesų, kiekviena moteris mėgsta apyrankes, o galbūt ir Indijos moterys. Apyrankės unikaliai apibrėžia Indijos kultūrą ir paveldą. Jis vadinamas įvairiais pavadinimais: Chudiyan, Kangan, Valla arba Valayal. apyrankės yra neatskiriama Indijos moters aprangos dalis. Tai gana tradiciniai papuošalai, kuriuos geriau dėvėti poromis. Indijos vestuvės yra neišsamios be auksinių apyrankių. Nuotaka ne viena matoma nešiojant gražius apyrankes, jei yra auksinės spalvos, tačiau svečiai per daug puikuojasi su pasididžiavimu. Prie šių mados ir tradicijų pridedama turtinga tradicijų ir kultūros istorija.

auksinių apyrankių dizainas

Tarp įvairių rūšių juvelyrinių dirbinių, kuriuos dėvi moterys, paauksuotos apyrankės yra ryškiausia šiandien parduodamų papuošalų įvairovė. Apyrankių naudojimą galima atsekti nuo senovės laikotarpio, nes tai yra vienas tradiciškiausių papuošalų, kuriuos naudoja moterys, ir jis bus puoštas per vestuves ir kitas panašias funkcijas. Kaip klestėjimo ir laimės simbolis, auksas, padovanotas nuotakai, visada vestuvėms dovanoja auksinius papuošalus. Kai kurie svečiai taip pat atneš šią labai brangią ir gražią dovaną. Atsižvelgiant į tai, kaip auksinės ir deimantinės apyrankės yra aukščiausios klasės juvelyriniai dirbiniai pagal kainas, esminis poreikis dėvėti auksines apyrankes ir jų įžengimas į mados pasaulį tik padidino nešiojamąją vertę. Visoje šalyje šias grožybes moterys dėvi kelis kartus, kad reikštų santuoką ar tiesiog puikuotųsi etnine išvaizda.

Auksinių apyrankių dizainas kasdieniam naudojimui:

Čia rasite naujausių auksinių apyrankių dizaino detales.

1. „Era Uncut Diamond Gold Bangle“:

„Era Uncut Diamond Gold“ apyrankė

„Era Uncut Diamond Gold Bangle“ moterims yra įvairių stilių, priklausančių nuo amžiaus, ir tai bus puikus auksinis jūsų drabužių spintos aksesuaras. Tai suteikia neįprastą išvaizdą ir stilingą aprangą. Kiekvienas akmenų blokas yra padengtas auksiniu metalu. Tai geriausias pasirinkimas jūsų apyrankių kolekcijai, taip pat tinka suteikti tradicinę išvaizdą.

2. Stilinga Kerala auksinė apyrankė:

Stilinga Kerala auksinė apyrankė

Stilingi Kerala auksiniai apyrankiai yra paprasti ir tuo pat metu įspūdingi, nes šie apyrankės yra subtiliai spalvingi ir yra akį traukiantis aksesuaras, kurį galima dėvėti etninėms šventėms. Dėvėdami šią apyrankę, jūsų rankos niekada nebus laimingesnės, nei būti pasipuošusios šia nuostabia auksinių apyrankių pora. Per šią apyrankę galite ieškoti patrauklesnės aprangos.

3. Auksinės smaragdo apyrankės:

Auksinės smaragdinės apyrankės

Ši aukso spalvos smaragdinė apyrankė yra klasikinio dizaino su šiuolaikiška išvaizda, o ją dėvėti prie atsitiktinės aprangos ir vakarėlių dėvėti puikiai tiks. Jei ieškote unikalaus aukso spalvos apyrankių dizaino, tuomet galite pasirinkti šią žalios spalvos apyrankę su smaragdo brangakmeniais. Šią apyrankę dėvės paaugliai, nes tai suteiks stilingą išvaizdą ir suteiks elegantišką išvaizdą.

4. Nenupjauta apyrankė su rubino akmenimis:

Nenupjauta apyrankė su rubino akmenimis

Nenupjauta apyrankė su rubino akmenimis yra geriausias pasirinkimas vestuvių kolekcijai, nes ši apyrankė buvo suprojektuota sudėtingo dizaino, todėl puikiai atrodys bet kokiai progai. Dėvint šią apyrankę dera visi jūsų kasdieniai ir oficialūs kostiumai. Nesvarbu, koks yra stilius, ši rubino akmens apyrankė bus velniškai unikali nuo kitų apyrankių kolekcijų.

5. Madingos puošnios nuotakos auksinės apyrankės:

Madingos puošnios nuotakos auksinės apyrankės

Auksinės madingos puošnios nuotakos auksinės apyrankės yra naujo stiliaus, tinkančios įvairaus amžiaus moterims. Dėvint šią apyrankę kiekviena apranga taps tobula ir atrodys gražiai bei teisingiau. Ši apyrankė iš aukso gali būti lengvai dėvima visiems. Tai lengvas ir lengvai nešiojamas tipas, kurį moterys gali dėvėti bet kokiai progai.

6. Raudona & Žalios emaliuotos kasdieninės auksinės apyrankės:

Raudona & amp; Žalios emaliuotos kasdieninės auksinės apyrankės

Nešioti raudoną ir žalią emaliuotą apyrankę bus madingas kasdienių apyrankių posūkis, stebuklingai keičiantis jūsų kasdienį gyvenimą. Šios sudėtingos poros paprastą eleganciją nereikės apibūdinti, nes pats dizainas atskleidžia savo bruožus.

7. Akmens dygliuotas Mayur Peacock Gold Bangle:

Akmens dygliuotos Mayur Peacock auksinės apyrankės

Šios apyrankės atrodo gražiai, sukurtos pagal klasikinį tradicinį dizainą, todėl jūsų riešai mirksi ir spindi šia auksine apyranke, kuri suteikia papildomo švytėjimo. Per internetines svetaines galite gauti šią apyrankę, kuri daro jus gražesnius. Povų dizainai yra vieno apyrankės ir kada nors apyrankės, kurias galima pasirinkti priklausomai nuo dėvėtojo pasirinkimo. Iš visų dizainų akmeninis dizainas buvo nuostabiausias dizainas, kuris patiko visiems žmonėms.

8. Auksu dengto povo dizainas Kada:

Auksu dengtas povas dizainas Kada

Ši auksu padengta povo dizaino kada nors pagaminta apyrankė gali būti pagaminta iš labai poliruoto aukso žiedų, o trys perlų eilutės suteiks patrauklumo ir blizgesio. Ši povo apyrankė yra puikus pasirinkimas madingai ir madingai dovanai artimiausiam žmogui. Ši apyrankė iš aukso ir perlų suteiks moteriai ir elegantišką išvaizdą ją nešiojančiai moteriai, taip suteikdama madingesnę išvaizdą nei kitos kolekcijos.

9. Dizainerių lynų biurai nešioja apyrankes:

Dizainerių lynų biurai nešioja apyrankes

Šiandien Indijos moterys buvo labai pamišusios dėvėdamos naujas apyrankių tendencijas, ypač tas, kurios pagamintos iš aukso. Moterys, ypač biure dirbantys asmenys, taip pat nori turėti šias apyrankes, todėl jos tampa madingos. Tokiems žmonėms šios dizainerių virvės biuro apyrankės bus tinkamas pasirinkimas, nes tai netrukdys jų dizainui, pagamintam iš paprastos senovinės kolekcijos.

10. Kaštoninės spalvos emaliuota Kada apyrankė:

Kaštoninės spalvos emaliuota Kada apyrankė

Auksinės apyrankės yra įvairių įdomių formų ir dizainų, be kita ko, kaštoninės spalvos emaliuotos kadagio apyrankės, kuriose yra aukso spalvos kaštoninės spalvos akmenys, suteikia elegantišką išvaizdą ir geriausiai tinka nuotakos aprangai ir funkcionaliems drabužiams, pavyzdžiui, sarees. Kada yra tradicinis Indijos dizainas, kurio plotis yra didesnis nei įprastų apyrankių. Žiedlapio formos akmuo suteikia papildomo skonio, kuris daro įspūdį žmonėms, kurie į jį žiūri.

11. Antikvarinė auksinė apyrankė:

Senovinė auksinė apyrankė

Antikvariniai papuošalai yra tie, kurių dizainas yra 50 metų; jie vadinami tikraisiais lobiais ir turi daugiau vertės nei kiti. Tai suteikia madingą išvaizdą visoms gyvenimo sritims. Apyrankėje yra trys skirtingo dydžio auksiniai rutuliai, tvarkingai išdėstyti, kad suteiktų žvilgančią senovinę išvaizdą. Jis atrodys efektyviau, kai bus naudojami senoviniai papuošalai ir tradiciniai drabužiai.

12. Tradicinė auksinė bengalų apyrankė:

Tradicinė auksinė bengalų apyrankė

Bengalų apyrankė yra tradicijos simbolis, kurio gale yra raudoni karoliukai. Šias apyrankes senovėje nešiojo bengalų nuotaka savo santuokos proga. Šios skulptūros, esančios apyrankėse, akivaizdžios visais gyvenimo aspektais. Jie yra perpjauti per pusę, todėl jie yra ekonomiški ir patogūs dėvėti.

13. Apyrankė su rubinais:

Apyrankė nusagstyta rubinais

Apyrankė su rubinais įterptu gėlių dizainu viršuje turi unikalų stilių. Jis pasižymi aukščiausios kokybės ir elegantiška išvaizda bei puikiu aukso drožinių apdaila, kuri yra gyvybingas ir dieviškas papuošalas, aprašytas visiems. Tai geriausiai tinka dovanoti kaip jubiliejinę dovaną, kuri „liepsnojo kaip ugnis“.

14. Aukso AD akmens apyrankės:

Auksiniai AD akmeniniai apyrankiai

„AD“ akmens apyrankės atrodo madingai, iš abiejų pusių įterptos dvi eilės deimantinių akmenų su rausvos spalvos akmeniu viduryje, o šios trys eilutės yra sujungtos su maža aukso juostele. Jis yra madingesnis ir gali būti dėvimas su įvairiausiais drabužiais – nuo tradicinių iki madingų drabužių.

15. Auksinės kapu stiliaus apyrankės:

Auksinės kapu stiliaus apyrankės

Kappu yra tradicinis Pietų Indijos, zamindarų ir svarbių kaimo pažinčių ženklas, nes jie tai laiko savo orumu. Jis turi liūto formos užsegimą, kuris suteikia didingą išvaizdą ir yra perpjautas per pusę, nes yra pakankamai sunkus, kad nebūtų sulenktas, blizgantis metalas suteikia elitinę išvaizdą su tradicinėmis Pietų Indijos sarees.

16. Auksinis vienvietis antikvarinis su „Lakshmi“ motyvo dizainu:

Auksinis vienvietis antikvarinis dizainas su „Lakshmi“ motyvu

Viena populiariausių apyrankių yra senovinės apyrankės. Gana retai aptinkama kvalifikuotų amatininkų tradicinių modelių. Šis apyrankės dizainas yra reguliuojamas, o apyrankės centre yra Lakšmi motyvas. Senovėje buvo viltis, kad toks Lakšmi motyvo gavimas suteiks jiems daug pinigų namuose laikantiems žmonėms.

17. Deimantinės auksinės apyrankės:

Deimantiniai auksiniai apyrankiai

Apyrankės yra įvairių dizainų ir modelių. Be kito dizaino, šios deimantinės auksinės apyrankės yra įdomių formų. Auksines apyrankes moterys plačiai dėvi vestuvių ceremonijų ir kitų funkcijų metu. Šis apyrankės dizainas gali būti dekoruotas ir emaliuotas sidabro spalva, kuri suteikia šiuolaikišką išvaizdą

18. Gėlių apyrankės dizainas:

Gėlių apyrankės dizainas

Kai kurios apyrankės yra padengtos pusbrangiais akmenimis, tokiais kaip deimantai, rubinai ir topazas. Šį auksinį gėlių apyrankės dizainą gali plačiai dėvėti jaunos merginos dėl savo mados ir madingos išvaizdos. Šis dizainas susideda iš septynių gėlių kolekcijos su lygiais kraštais. Jei jus domina dėvėtos paprasto dizaino apyrankės, įsitikinkite, kad ši apyrankė puikiai tinka jūsų kolekcijoms.

19. Tradicinis kinų apyrankės dizainas:

Tradicinis kinų apyrankės dizainas

Tradicinio stiliaus apyrankių modeliai niekada neblėsta iš mados arenos. Yra dviejų tipų tradicinės apyrankės. Tai taip pat apima brangakmenius, tokius kaip smaragdas ir rubinai. Dauguma moterų nori nešioti šią tradicinę apyrankę, nes ji tinka skirtingų spalvų aprangai. Ši tradicinė kinų apyrankė su kinišku tekstu turėtų būti cituojama apyrankės išorėje. Tai puiki dovana vestuvių kolekcijai.

20. Vestuvių kolekcija:

Vestuvių kolekcija

Nešioti apyrankes ir toliau išlieka gyvybinga tradicija visoje Indijoje. Kiekviena apyrankė turi savo reikšmę. Ši vestuvių kolekcijos apyrankė gali būti suprojektuota paryškintu dizainu, o viršutinė apyrankės dalis yra artimesnio dizaino ir visiškai suprojektuota iš auksinės medžiagos, kuri suteikia unikalią ir tradicinę išvaizdą.

21. Skaidri balta cirkonio kristalų apyrankė:

Skaidri balta cirkonio kristalų apyrankė

Skaidri balta cirkonio kristalų apyrankė yra pati gražiausia, nes ji dažniausiai bus naudojama vakarėliams; Šio tipo auksinių apyrankių dizainas yra natūraliai madingas, kad atitiktų sarees ir salwar. Šios naujausios auksinės apyrankės yra skirtingos, jas galima naudoti įvairiomis progomis. Kai ši apyrankė nešiojama kartu su stiklo apyrankėmis, ji atrodo patraukliai.

22. Golfo apyrankės su drugelio dizainu:

Golfo apyrankės su drugelio dizainu

Auksinės apyrankės su drugelio dizainu dažniausiai būna naujos, dėvimos kartais, tokio tipo apyrankės pritraukia drugelius mėgstančias merginas. Įprastas auksinių apyrankių dizainas yra seno stiliaus, tačiau dabar jaunimas yra įpratęs dėvėti skirtingų stilių auksines apyrankes, tokias kaip drugelių dizainas.

23. „Pink Stone Cartwheel Bangle“:

Rožinė akmeninė ratų apyrankė

Apyrankė turi tris apskrito rato formos dizainą, nusagstytą rožiniu akmeniu. Paprasta ir elegantiška išvaizda tinka kasdieniam nešiojimui ir kasdieniam naudojimui. Trys skirtingo dydžio akmenys maloniai atrodo ir jaučiasi rankoje.

24. Meilės apyrankės dizainas:

Meilės apyrankės dizainas

Ši apyrankių kolekcija tinka paprastiems sarees ir kitiems moderniems dizainams. Tai grakštus dizainas ir prabangi išvaizda, palyginti su kitu dizainu. Tai suteiks karališką ir senovinę išvaizdą asmeniui, kuris jį dėvi, kartu parodydamas meistro įgūdžius. Ši apyrankė dekoruota dviejų spalvų akmenimis ir yra tarsi apyrankės modelis. Įsitikinkite, kad tai puiki dovana jūsų mylimiems žmonėms.

25. Dangaus karalienės apyrankės:

Dangaus karalienės apyrankės

Ši dangaus apyrankė yra specialiai sukurta merginoms ir moterims, kurios nori, kad jų išvaizda būtų per daug puošni nei kitos merginos. Tai puiki dovana jubiliejui, gimtadieniui ar bet kokiam vestuvių pasiūlymui. Jie yra įvairių dizainų, formų ir dydžių, suteikiantys daug galimybių pasirinkti geriausią apyrankę.

Auksinius ornamentus moterys dėvi norėdamos pabrėžti savo grožį ir eleganciją. Apyrankių nešiojimas tebėra gyvybinga tradicija visoje Indijoje. Nuo seniausių laikų iki šių dienų apyrankės buvo giliai įsišaknijusios Indijos kultūrose ir tradicijose. Šiandien madinga technologija leido įsigyti auksinių apyrankių dizaino ir internetu. Taigi, jei didžiuojatės galėdami nustebinti savo mylimąjį šiuo nuostabiausiu dalyku, eikite apsipirkti internetu ir ten bus laukiama, kol visi atsiims. Šiandien, o ypač tada, kai atvykstate pirmą kartą. Nepamirškite pasinaudoti savo artimųjų pagalba, kad galėtumėte gauti 100% unikalų, kuris jums bus labai ypatingas.

Tačiau pirkdami internetu, norėdami įsigyti naujausių auksinių apyrankių dizaino, nepamirškite patikrinti visų sertifikatų ir ženklų, kurie yra labai reikalingi aukso ir deimantų papuošalams. Jei perkate auksinę apyrankę su deimantiniais akmenimis, įsitikinkite, kad kartu su BIS 916 „Hallmark“ yra aukso grynumo įrodymas ir pabandykite gauti deimanto sertifikatą, kuris taip pat užtikrins, kad nebus prarasta pinigų.

Tai ne tik sustiprina moters grožį, bet ir yra daug daugiau nei paprasti aksesuarai, puošiantys riešą.