Apyrankės buvo Indijos kultūros dalis nuo šimtmečių, tačiau dabar nauji apyrankių dizainai yra universaliausi ir išskirtiniai nei anksčiau. Mėlyna spalva primena dangų ir jūrą ir netgi simbolizuoja jautrumą, išmintį ir rūpestį pareigomis. Tai netgi atspindi jėgą, meilę ir pasitikėjimą panašiomis pasaulio moterų savybėmis. Kadangi mėlyna spalva pasižymi šiomis savybėmis, liaudies moteris dievina vilkėdama skirtingų atspalvių mėlynus apyrankes ir atrodydama puošniai bei proto pučiant. Ant apyrankių sukurtas nuostabus meninis darbas, todėl jūs ir jūsų rankos skiriasi nuo kitų.

Įvairių tipų mėlynos spalvos apyrankės:

Pažvelkime į 9 populiariausius mėlynos spalvos apyrankių dizainus moterims Indijoje:

1. Tamsiai mėlynos spalvos vestuvių apyrankės:

Tamsiai mėlynos spalvos vestuvinių apyrankių rinkinys

Šio tipo tamsiai mėlynos spalvos sunkios nuotakos apyrankės yra unikalios ir puošnios, nes padeda nuotakai atrodyti ypatingai ir išskirtinai iš minios. Apyrankių centre yra įspaustas kundanas su mažais raudonais ir mėlynais akmenėliais, todėl riešui ir nuotakai suteikiamas unikalus ir tradicinis vaizdas.

2. Siūlo mėlynos apyrankės moterims:

Siūlai mėlynos apyrankės moterims

Apyrankė pagaminta iš metalo, o mėlyni siūlai yra austi unikaliu modeliu, todėl atrodo tikrai nuostabiai ir jums sunku atsispirti, jei turite vieną iš jų. Šios apyrankės gali būti sujungtos su džinsais ir laisvalaikio, kad atrodytų prašmatniai.

3. Mėlynos ir auksinės perlų apyrankės:

Mėlynos ir auksinės perlų apyrankės

Kai perlai pridedami prie mėlynos spalvos apyrankių kartu su auksiniais, taip suteikite visam rinkiniui elegantišką ir elegantišką išvaizdą. Apyrankė padeda pagerinti jūsų išvaizdą daugybe raukšlių ir palieka jus nustebinti šlovės ir laimės.

4. Sidabriniai taškuoti mėlyni apyrankės:

Sidabriniai taškuoti mėlyni apyrankės

Šio tipo apyrankės gali būti suprojektuotos tiek iš stiklo, tiek iš metalo, ir jūs galite pasirinkti tą pagal savo pasirinkimą ir išvaizdą. Sidabriniai taškeliai per visą mėlyną apyrankę palieka jus be žado ir atrodo labai gražiai ant riešų, kai nešiojami biuruose apsipirkti ar „Hangout“.

5. Šviesiai ir tamsiai mėlynos spalvos apyrankės:

Šviesiai ir tamsiai mėlynos spalvos apyrankės

Nuostabūs šviesios ir tamsiai mėlynos spalvų deriniai nuimtu raštu atspindi šių apyrankių šiuolaikiškumą. Apyrankės yra įvairių modelių ir dizaino ir atrodo gražiai, kai suporuojamos su bet kokiais drabužiais, kuriuos dėvite.

6. Akrilo mėlynos apyrankės:

Akrilo mėlynos spalvos apyrankės

Šio tipo šviesiai mėlynos spalvos akrilo apyrankės puikiai tinka dirbančiai moteriai, nes yra labai lengvos ir ilgainiui taip pat neblogos. Apyrankės atrodo paprastos, tačiau turi šiek tiek elegancijos, todėl jūs atrodote kitoks nei kiti.

7. „Kundan Work Royal Blue Bangles“:

„Kundan Work Royal Blue Bangles“

Čia atsiranda apyrankė, dėl kurios atrodote karališkas ir madingas. Karališkosios mėlynos spalvos apyrankėje yra blizgantys kundano akmenys, įspausti gėlėje ir lapų raštai, taip suteikiant daugiau žavesio. Apyrankės dėvėtojas negali būti pastebėtas net minioje, todėl jautiesi ypatingas nuo kitų.

8. Plastikinės mėlynos krištolo apyrankės mergaitėms:

Plastikinės mėlynos spalvos kristalų apyrankės mergaitėms

Apyrankė pagaminta iš plastikinių medžiagų, o ant jos yra įspausti nedideli blizgantys vandens mėlynos spalvos kristalai, todėl apyrankė įgauna karštą ir karštą išvaizdą. Tokio tipo apyrankes pirmenybę teikia jaunos merginos, nes jos tinka prie bet kokios aprangos ir leidžia atrodyti nepakartojamai iš kitų, kai dėvi bet kokiuose vakarėliuose ar „Hangout“.

9. Etninės mėlynos spalvos stiklo apyrankės:

Etninės mėlynos spalvos stiklo apyrankės

Šio tipo paprastos mėlynos spalvos stiklo apyrankės suteikia riešui tradicinę ir etninę išvaizdą. Apyrankės taip pat gali būti naudojamos kasdien, todėl jūsų išvaizdai suteikia daugiau žavesio ir suteikia madingą išvaizdą.

Mėlynos spalvos apyrankės yra įvairių mėlynos spalvos atspalvių, pavyzdžiui, tamsiai mėlynos, gilios, šviesios ir karališkos mėlynos, ir jūs galite pasiimti apyrankes, atitinkančias jūsų aprangą. Mėlynos spalvos apyrankės, atrodydamos bet kokia proga, atrodo nepakartojamos ir nuostabiai gražios. Šios apyrankės tinka visoms moterims, nepriklausomai nuo amžiaus ir spalvos. Taigi įsigykite mėlyną apyrankę ir gaukite tradicinę bei etninę išvaizdą.