Apyrankės yra pagrindinė kiekvienos moters gyvenimo dalis. Mitologinės pasakos rodo apyrankių svarbą. Nuo paprastos moters iki mūsų deivės visi nešiojo apyrankes. Apyrankės neapsiriboja ištekėjusiomis moterimis. Daugelis jaunų merginų mėgsta puošti šį stilių. Galite dėvėti jį su tradiciniais drabužiais arba su savo kurta arba dėvėti, kad suteiktų indo-vakarietišką išvaizdą. Apyrankės gali būti pagamintos iš metalo, aukso, sidabro, stiklo ar medžio. Aukso ir sidabro grynumas gali būti nevienodas apyrankių tipuose.

1 gramo auksiniai apyrankiai

Vieno gramo aukso papuošalų apyrankės:

Dauguma moterų kasdien nešioja 1 g auksines apyrankes, nes jos yra lengvos ir patvarios. Be to, pirkti nėra labai brangu. Čia yra daug stilių, čia mes dalijamės tradicinėmis vieno gramo aukso papuošalų apyrankėmis moterims.

1. Rankų darbo vieno gramo auksinės apyrankės:

Rankų darbo 1 g aukso apyrankės

Rankdarbiai visada buvo perkamiausias Indijos produktas. Rankų darbo 1 gramo auksines apyrankes gamina rankomis meistrai. Jų išsamus darbas vertas pagyrimo. Šis subtilus detalus darbas yra labai brangus. Jie gali būti dėvimi vakarėliams.

2. 1 gramo rožinės auksinės apyrankės:

1 g rožinio aukso apyrankės

Rožinis auksas yra naujas rožinis auksas. Ši spalva gaunama maišant auksą su sidabru ir variu. Ši nuostabi spalva visada išsiskiria. 1 g rožinio aukso apyrankės yra puikus pasirinkimas nešioti darbe. Jie yra lengvi dėl metalų mišinio. Nešiokite rankų į karštą vandenį ir nieko neplaukite.

3. Vienas gramas auksinių apyrankių deimante:

1 g aukso apyrankės deimantu

Deimantas moteriai visada atrodo gražiai. Kai gaminamos apyrankės su deimantais, jos atrodo iš pasaulio. Blizgesys aplink riešą atrodo tikrai gražiai. 1 g aukso apyrankės deimantuose paprastai turi amerikietiškus deimantus, nes jie yra skirti sumažinti kainą.

4. Vienos gm auksinės apyrankės apyrankė:

Vieno aukso apyrankė „One gm Gold“

Daugelis jaunų merginų nešioja tik vieną apyrankę. Ši vieno apyrankės tendencija yra labai garsi dirbančiai moteriai. Jų centre yra dizainas. Tai gali būti deimanto ar aukso dizainas. Tai galima dėvėti darbe su oficialiais drabužiais ir net vakarėliuose.

5. 1 gramo aukso vestuvinės apyrankės:

Vestuvinės apyrankės 1 gramo aukso

Daugelis nuotakų vestuvėse nenešioja gryno aukso. Jie renkasi dirbtinius papuošalus arba 1 g papuošalus. Taip yra todėl, kad visada bijoma vagystės. Vestuvinės 1gm auksinės apyrankės atrodo taip pat, kaip 24kt auksinės apyrankės. Jie yra lengvi ir nėra tokie griežti odai kaip juvelyriniai dirbiniai.

6. 1 g aukso apyrankė su brangakmeniu:

1 g aukso didžioji apyrankė su brangakmeniu

Daugelis iš mūsų tiki horoskopu. Kiekvienas horoskopas turi brangakmenius kiekvienam žvaigždės ženklui. Jie skirti atnešti sėkmę. Jį galite nešioti pakabukuose, ausyse ir apyrankėse. Labai gražiai atrodo 1 g auksinės apyrankės su brangakmeniu. Jie tinka su visais drabužiais ir turi mažą svorį.

7. Dizainerio 1 g aukso apyrankės kvadrate:

Dizaineris 1 g aukso apyrankės aikštėje

Paprastai apyrankės būna apskrito formos. Bet tai ne visada. Kvadratinės 1 g auksinės apyrankės yra kvadrato formos. Jie atrodo labai skirtingai. Ši nauja šauni forma puikiai dera prie indo-vakarietiškos išvaizdos. Galite dėvėti jį darbui.

8. Pietų Indijos 1 gramo auksinės apyrankės:

Pietų Indijos 1 gramo auksinės apyrankės

Pietų Indija yra žinoma dėl savo išskirtinio aukso papuošalų dizaino. Jie gamina didelius daiktus iš mažų svorių. Pietų Indijos 1 g aukso apyrankės yra didelės. Jie yra šviesūs ir blizgūs. Tai puikiai tinka vestuvėms ir progoms.

9. 1 gramo auksinės apyrankės kasdieniam dėvėjimui:

1 gramo auksinės apyrankės kasdieniam nešiojimui

1 g auksinės apyrankės skirtos naudoti kasdien. Jie yra protingi ir blizgūs. Jie nesiskiria nuo įprastų auksinių apyrankių. Su jais galite atlikti visus savo darbus. Išeinant nereikia keisti.

Šiuolaikiniame brangiame pasaulyje auksinių papuošalų pirkimas yra ne mažiau kaip svajonė. Taigi 1 g auksinės apyrankės yra naudingos. Jie yra patvarūs ir gerai atrodo. Jie gali būti dėvimi kasdien. Jie taip pat būna stilių, kuriuos galima dėvėti vakarėliuose ir vestuvėse.