Šventyklos papuošalai yra labiausiai paplitęs ir populiariausias šių laikų papuošalų stilius. Šventyklos papuošalai yra etniniai, stulbinantys ir žavingi. Šie šventyklos papuošalų dizainai, labiausiai pageidaujami šventiniu laikotarpiu, yra puikiai išpuošti karoliukais, deimantais ir gražiais perlais. Tarp jų apyrankės yra laikomos svarbia dalimi, nesvarbu, ar moteris yra ištekėjusi, ar vieniša.

Šventyklos dizaino apyrankės:

Šventyklos papuošalų apyrankes sudaro madingiausi, įmantriausi ir unikalūs dizainai. Štai keletas tradicinių ir elegantiškų šventyklos papuošalų apyrankių, kurios papildytų jūsų etninius drabužius ir atrodytų nepaprastai stulbinančiai.

1. Paprasta perlų dygliuota šventyklos apyrankė:

šventyklos juvelyrinių dirbinių apyrankės dizainas-paprastas-perlų dygliuotas-šventyklos apyrankė

Šis paprastas ir karoliukų šventyklos apyrankė yra tiesiog tokia patraukli. Šios šventyklos dizaino apyrankės yra labai patrauklios su nuostabiu gėlių ir įspaustu dizainu aplink karoliukus. Patrauklus dizainas ir gražūs žali ir raudoni karoliukai suteikia apyrankėms dizainerio ir sodrios išvaizdos. Šis apyrankių rinkinys puikiai praturtins jūsų išvaizdą, kai bus papildytas gražiu sariu ar bet kokia etnine apranga.

2. Gražiai sukurta gėlių šventyklos apyrankė:

šventyklos papuošalų apyrankės

Ši meistriška šventyklos suprojektuota apyrankė yra smulkiai sukurta su gėlių raštais ir raudonais deimantais centre. Puikus ir mažas dizainas demonstruoja puikų meistriškumą ir suteikia labai patrauklų ir stulbinantį apyrankių vaizdą. Jei jums patinka dėvėti paprastus, bet efektingus dizainus, turite išbandyti šį puikų šventyklos apyrankių variantą.

3. Taškinė ir karoliuota šventyklos apyrankė:

šventyklos papuošalai-apyrankė-dizaino-taškuotas-ir-karoliukai-šventykla apyrankė

Taškuoti modeliai šiais laikais yra labai populiarūs. Šie modeliai yra labai turtingi ir didingi. Dėl nuostabių gėlių raižinių apyrankė atrodo visiškai etninė ir dramatiška. Ši nuostabi šventyklos papuošalų apyrankė turi visą žavesį, kurio jums reikia.

4. „Shell Design Beaded Temple Bangle“:

šventykla-papuošalai-apyrankė-dizainas-apvalkalas-dizainas-karoliukai-šventykla

Šis nuostabus šventyklos papuošalų apyrankių variantas yra tiesiog tobulas ir didingas. Jei jums patinka daugiau didesnių ir didesnių dizaino apyrankių, jums tikrai patiks šis dizainas. Didžiulis apvalkalo stiliaus raštas kartu su rožiniais karoliukais daro apyrankę nuostabią. Su tradicine apranga ši apyrankė atrodytų verta milijardo dolerių.

5. Plati šventyklos apyrankė su gražiais karoliukais:

šventykla-papuošalai-apyrankė-dizainas-plati-šventykla-apyrankė-su-gražiais karoliukais

Jei jums patinka tos didžiulės ir storos apyrankės, galite išbandyti šią nuostabią ir šviežią šventyklos dizaino apyrankę. Apyrankės platumas kartu su nuostabiu gėlių dizainu ir smeigtuku bei žaliais perlais daro apyrankę dar nuostabesnę. Išbandykite šią nuostabią šventyklos papuošalų apyrankę ir patraukite žmonių dėmesį.

6. Antikvarinė ir stulbinanti šventykla Nakshi Kada:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-apyrankės-antikvariniai ir stulbinantys-šventyklos-nakshi-kada

Ši puikiai sukurta nakshi kada yra tik gražaus šventyklos papuošalų apyrankės dizaino pavyzdys. Dėl širdžiai mielo ir tradicinio dizaino apyrankė atrodo nuostabiai. Naudojant tradicinius drabužius, ši kada nors pagerins jūsų išvaizdą. Išbandykite šią nuostabią šventyklą kada nors šį šventinį sezoną ir atrodykite nuostabiai.

7. Smaragdo dygliuotos šventyklos apyrankės:

smaragdo dygliuotos šventyklos apyrankės

Tai nuostabus gražiai pagamintų šventyklos apyrankių su spalvingais smaragdais pavyzdys. Jei norite storo ir plataus dizaino, turite išbandyti šį šventyklos kampų gabalą. Jas taip pat mėgsta moterys, turinčios storas rankas, nes tai suteikia nuostabią išvaizdą. Ši apyrankių pora suteiks jums tradicinę ir rafinuotą išvaizdą.

8. Senovinė gėlių rašto šventykla kada:

šventykla-juvelyrika-apyrankė-dizainas-antikvarinis-gėlių-rašto-šventykla-kada

Šis nuostabus tradicinio šventyklos dizaino ir nuostabaus gėlių rašto susijungimas daro apyrankę nuostabią. Gražūs ir patrauklūs balti perlai kartu su auksiniu pagrindu atrodo stulbinančiai. Išbandykite šią apyrankę ir atrodykite nuostabiai.

9. Povo patentuota Kada šventykla:

povas-pattered-temple-kada

Jei ieškote itin tradicinės ir populiarios kategorijos, išbandykite šį nuostabų šventyklos apyrankių variantą. Graži ir spalvinga povo rašto šventyklos apyrankė atrodo nuostabiai. Nešiokitės šį nuostabų papuošalą ir atrodykite kaip diva.

Šventyklos apyrankių papuošalai niekada nėra madingi. Šie apyrankių stiliai vystėsi ir tobulėjo. Šventyklos apyrankės yra įvairių patrauklių ir šviežių modelių, kurie pavogs jūsų širdį. Išbandykite šiuos nuostabius variantus ir stilingus modelius, kuriuos galima rasti nuostabiuose papuošaluose iš šventyklos, ir atrodykite itin madingai ir puošniai.