Žalvarinės apyrankės turi etninę ir tradicinę prasmę. Jų dizainas apima tokius žavesius kaip karoliukai, jūros kriauklės, agatas, sagtys ir kt., Kurie suteikia istorinį prisilietimą prie rankų ar aprangos. Juos gali nešioti tiek etniniai, tiek vakarietiški drabužiai tiek vyrai, tiek moterys. Anksčiau žalvarinės apyrankės taip pat buvo žinomos kaip apyrankės. Jie vis dar žinomi kaip „Mali“, „Bella“ apyrankės, „Nabila“ ir daug daugiau įvairiose šalyse su nuostabiu dizainu.

Naujausios žalvario apyrankės:

Pažvelkime į kai kuriuos žalvario apyrankių dizainus, kuriuos turėtumėte turėti savo apyrankių dėžutėje.

1. Spalvingi karoliukų žalvario apyrankės:

Spalvingi karoliukų žalvario apyrankės

Žalvario spalvos apyrankės su keliomis spalvomis ir karoliukais yra tikėtinos, kad kolegijos paaugliai pasirinko vakarietišką aprangą. Taip pat yra apyrankių, kurių reljefas yra išlenktas ir puikiai dera su kitomis apyrankėmis. Gana plačiai matoma, kad dizainas taip pat naudojamas atsitiktiniams daiktams.

2. Reljefinė žalvario apyrankė:

Reljefinė žalvario apyrankė

Taip pat žinomas kaip kadas, žalvario apyrankė turi vieną šoną, kuri tinka bet kokio dydžio. Apyrankėms taip pat suteikiamas kreivas dizainas ir smulkūs dekoratyviniai gėlių raštai. Apyrankės apyrankė yra plataus dizaino, tinkanti sunkiems riešams.

3. Dizainerio žalvario apyrankės:

Dizainerių žalvario apyrankės

Žalvarinių apyrankių dizainui suteikiamas dizainerio prisilietimas su gražiomis spalvomis ir suspaustais taškeliais. Tokio dizaino apyrankės kai kuriose Gudžarato srityse taip pat žinomos kaip lakh apyrankės ir derinamos su suknelėmis ir sarees.

4. Paprasta vyrų žalvario apyrankė:

Paprasta vyrų žalvario apyrankė

Gana paprastą ir elegantišką Afrikos žalvario apyrankių dizainą taip pat plačiai naudoja vyrai. Apyrankę puošia oksiduota virvė, su metaline konstrukcija, kad būtų galima nešioti kasdienius daiktus. Apyrankę taip pat galima pasigaminti namuose su reikiamos formos ir dydžio aplanku.

5. Namų žalvario apyrankė vyrams:

Namų žalvario apyrankė vyrams

Stilingas naminių vyriškų žalvarinių apyrankių dizainas šiais laikais yra gana madingas. Dizainas pagamintas derinant du žalvarinius diržus su kabliškais žalvario rankogaliais. Jie gali būti nešiojami bet kokiomis progomis. Norėdami pridėti savo grožį, mirtini žavesiai taip pat gali būti pritvirtinti prie vidurio tarpo, juos surišdami.

6. Jaipuri apyrankės žalvaryje:

Jaipuri apyrankės žalvaryje

Džaipuras buvo gana garsus savo žalvarinių apyrankių rinkiniais, suprojektuotais perlais ir akmenimis, suteikiančiais žvilgančią išvaizdą. Žalvaris yra nusagstytas spalvingais dideliais ir mažais akmenimis ir perlais, kad suteiktų dizainerio išvaizdą. Auksiniai karoliukai, naudojami kraštams galuose padaryti, suteikia apyrankėms tvirtą tvirtumą, kad akmenys prailgintų jų gyvenimą.

7. Virvės sukurta žalvario apyrankė vyrams:

Virvės sukurta žalvario apyrankė vyrams

Naujas vyriškų žalvarinių apyrankių dizainas su supaprastinta išvaizda yra plačiai priimtas reguliariai dėvėti. Dizainą įkvėpė afrikietiško stiliaus apyrankės, žinomos kaip apyrankės. Apyrankė turi virvės konstrukciją su pasukimu ir posūkiais, puikiai tinkančia kasdieniam dėvėjimui. Apyrankė taip pat gali būti pagaminta naudojant kitų metalų derinį su žalvariu.

8. Istorinės žalvarinės apyrankės moterims:

Istorinės žalvarinės apyrankės moterims

Norite suteikti savo asmenybei istorinio prisilietimo! Patraukite apyrankes iš žalvario su istoriniu prisilietimu ir piešinius, megztus ant aštrių peilių. Storos apyrankės formuojasi aplink jūsų rankas, suteikdamos jiems ištaisytą išvaizdą. Apyrankės taip pat gali būti pagamintos iš jūsų mėgstamų dizainų.

9. Funky žalvario apyrankės:

Funky žalvario apyrankės

Madingos ir modernizuotos žalvario apyrankės, plačiai dėvimos kasdieniams žmonėms. Paprastam žalvariui suteikiama varpelio forma, kurioje nėra papuošalų, karoliukų ar kitų rūšių dekoracijų. Tai puikus pasirinkimas ir kolegijų studentams vakarėliams.

Žalvario apyrankės dabar taip pat dėvimos santuokos funkcijose, nes modernus dizainas su patraukliu dizainu yra geras etiškas derinys. Jos ilgaamžiškumas ir kokybė yra geriausia priežastis, kodėl juos renkasi ne tik vyrai, bet ir moterys.