Apyrankės yra tos, kurias galima dėvėti su bet kokia apranga ir kurios yra labai populiarios kiekvienoje kultūroje nuo senų laikų. Medinės apyrankės pagerina jūsų rankos išvaizdą ir atrodo nepakartojamai bei elegantiškai. Medinės apyrankės yra skirtingo modelio ir dizaino ir tampa tendencijomis kiekvienai amžiaus grupei.

mediniai-apyrankės-dizaino-mediniai-apyrankės-dizaino

Stilingos medinės apyrankės:

Medinės apyrankės yra įvairių atspalvių ir modelių, jas galite pasirinkti pagal savo madą ir skonį. Čia pateikiame keletą geriausių medinių apyrankių dizaino.

1. Akį traukiančios medinės apyrankės:

mediniai apyrankės-dizaino-akį traukiantys-mediniai-apyrankės

Medines apyrankes gali sukurti kvalifikuota darbo jėga. Tam reikia daug įgūdžių, o po didelių sunkumų galima sukurti medines apyrankes. Šios apyrankės turi blizgančią išvaizdą ir su jomis galite sukurti stiliaus pareiškimą. Šios apyrankės yra dažytos įvairiomis spalvomis, o besisukdamos galite matyti skirtingas spalvas iš kiekvieno kampo, todėl atrodysite unikaliai ir kitaip nei kiti.

2. Medinių apyrankių drožyba:

medinės apyrankės-dizaino-drožybos-medinės-apyrankės

Jūs netgi galite drožti ant medinių apyrankių, nes jos gali būti sklandžiai iškirptos ir galite sukurti savo norimą dizainą. Galite išraižyti bet kokį dizainą, pavyzdžiui, gėlę, arba bet kokią formą, kuri pagerintų apyrankės išvaizdą. Šios apyrankės puikiai tinka prie bet kokio drabužio, kurį dėvite, ir leidžia atrodyti nepakartojamai bei elegantiškai.

3. Kvadrato formos nebaigtos medinės apyrankės:

mediniai-apyrankės-dizaino-kvadrato formos-medinės-apyrankės

Galite turėti skirtingų formų apyrankių, tokių kaip kvadratas, trikampis ir daug daugiau. Jūs gaunate norimą formą ir galite juos dėvėti, kad pažymėtumėte madą. Šias apyrankes galite gauti ir plačios formos, ir aptakus. Taigi galite jį pasirinkti pagal savo riešo formą ir dydį. Juos galite dėvėti kasdien, nebijodami nieko blogo.

4. Auksiniai spausdinti mediniai apyrankės:

mediniai-apyrankės-dizaino-aukso-spausdinimo-mediniai-apyrankės

Vienas geriausių aksesuarų, kuriuos dėvi jaunos merginos, koliažinės merginos ar paauglės, yra paprasti, bet elegantiškai atrodantys apyrankės. Medinės apyrankės su įspaustu aukso raštu gali atrodyti kitaip nei kitos. Jis veikia kaip momentinis išvaizdos keitiklis ir gelis su tokia suknele, kurią dėvi. Jie yra net lengvai prižiūrimi, todėl gali būti dėvimi.

5. Spalvingos paprastos medinės apyrankės:

mediniai-apyrankės-dizaino-spalvingi-mediniai-apyrankės

Spalvingos apyrankės gali sugundyti bet ką ir jūs negalite atsispirti jos turėti. Jų galima įsigyti milžiniškais atspalviais ir už labai mažą kainą. Taigi jūs galite tapti tiek, kiek norite apyrankių, savininku ir kasdien juos keisti pagal savo aprangą, taip sukurdami stilių savo draugų ir kolegų akivaizdoje. Jūsų rankos atrodo gražiai ir jūs gaunate daugybę komplimentų.

6. Vintažinės medinės apyrankės:

mediniai-apyrankės-dizaino-vinatage-mediniai-apyrankės

Kaip rodo pavadinimas, šie mediniai apyrankiai atrodo stilingi ir traukia akį. Jūsų riešas negali likti nepastebėtas, todėl tapsite visos vakarėlio traukos centru. Šias apyrankes galima rasti daugybe atspalvių ir galima įsigyti daugybe. Taigi, pagal savo pasirinkimą, galite juos dėvėti savo stiliumi.

7. Dizainerių medinės apyrankės:

mediniai-apyrankės-dizaino-dizainerio-mediniai-apyrankės

Šie dizainerio medinių apyrankių rinkiniai yra tie, kuriuos galima dėvėti bet kokia proga. Jis gali būti dėvimas kasdien, taip pat biuruose, nes jie turi subtilią išvaizdą, todėl gali būti dėvimi bet kuriuo metu. Tai suteikia dizainerio jausmą ir leidžia atrodyti išskirtinai.

8. Ant medinių apyrankių dygliuotas akmuo:

mediniai-apyrankės-dizaino-akmens-dygliuotos-ant-medinės-apyrankės

Medinę apyrankę galima keisti bet kokia norima forma. Galite nudažyti apyrankes aukso spalva ir įspausti akmenis, kurie pagerina apyrankių išvaizdą daugeliu kartų. Tarp jų galite įspausti didesnio dydžio akmenį, kuris būtų plačiai matomas ir pritrauktų žmones. Šios apyrankės atrodo labai elegantiškai ir taip pat gali būti tinkamos vestuvėms.

9. Henna projektuoja medines apyrankes:

mediniai-apyrankės-dizaino-chna-dizaino-mediniai-apyrankės

Čia rasite kažką unikalaus jums medinėse apyrankėse. Galite piešti rankomis pagal chna dizainą ir tarp jų galite įspausti krištolą ar akmenis, taip sukurdami išskirtines apyrankes. Šias apyrankes gali dėvėti bet kuri amžiaus grupė ir bet kokia proga.

Medinės apyrankės niekada neišeina iš mados. Taigi, kai juos turite, galite juos dėvėti tiek, kiek norite. Juos netgi lengva prižiūrėti ir jie taip pat labai nesikiša į kišenes.