Remiantis astrologija, yra ryšys tarp astrologinių reiškinių ir visko, kas vyksta su žmonėmis šioje žemėje. Todėl astrologija reiškia planetų ir žvaigždžių, kuriose žmogus gimė, padėtį, ir jie mano, kad šios žvaigždės ir planetos iš anksto nusprendžia žmogaus likimą žemėje.

Astrologija maratų kalba

Vakarų civilizacijoje astrologiją daugiausia sudaro horoskopai, vaizduojantys žmogaus bruožus ir asmenybę, o pagal Rytų civilizaciją, astrologija reiškia chiromantijos skaitymą, kuris skaito eilutes ant žmogaus, kuris sprendžia apie jų likimą.

Indijoje skirtingos kultūros ir religijos sudaro skirtingas astrologijos formas. Indija yra šalis, turinti įvairias kultūras, o įvairiose kultūrose yra įvairių nuomonių ir suvokimų, todėl atsiranda įvairių astrologijos formų. Kai kurie skaito rankas, o kiti net skaito eilutes ant kaktos ir eilutes ant kojų.

Astrologijos šaknys yra III tūkstantmetyje prieš Kristų. Astrologijos sąvokos taip pat naudojamos medicinoje, alchemijoje ir meteorologijoje.

Astrologija nėra tokia paprasta, kaip skaityti horoskopus laikraštyje. Jis turi sudėtingą prasmę, kurią žino tik nedaugelis. Taigi, šiandien aptarsime daugiau maratų astrologijos.

Astrologijos etapas maratų kalba:

Tai įvairūs maratų astrologijos supratimo etapai.

1 etapas: Astrologiniai simboliai:

Šis segmentas reiškia suprasti pagrindinę maratų astrologijos kalbą. Kiekvienas Žemėje esantis ženklas ir planeta turi skirtingus ir unikalius simbolius. Norint suprasti maratų astrologiją, reikia suprasti pagrindines reikšmes.

2 etapas: Zodiako ženklų supratimas:

Zodiako ženklą sudaro septynios kategorijos. Reikia juos gerai suprasti.

3 etapas: Zodiako ženklų aiškinimas:

Avinas, Vėžys, Jautis ir kt. – visi zodiako ženklai. Reikia plačiai juos gerai suprasti. Zodiako ženklai yra šie: Vandenis, Jautis, Vėžys, Liūtas, Dvyniai, Šaulys, Skorpionas, Svarstyklės, Žuvys ir Avinas.

4 etapas: žinokite apie planetas:

12 zodiako ženklų yra susiję su 12 planetų. Tai reiškia, kad kiekvienas ženklas yra susijęs su planeta.

Nuo pat įkūrimo astrologija visada buvo prieštaringa tema. Dauguma žmonių netiki jokia tokia egzistencija. Skepticizmas yra labai susijęs su bet kokia astrologijos forma. Jis turi labai mažai mokslinių pritaikymų ir reikšmių, o tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės abejoja jo egzistavimu.

Astrologija nėra patikrintas tyrimas.

12 Marathi astrologijos požymių:

Pagrindiniai maratų astrologijos požymiai yra suskirstyti į tris plačias kategorijas. Jie yra tokie:

  1. Pagrindiniai ženklai: Avinas, Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis yra įtraukti į kardinalius ženklus. Jie simbolizuoja gyvybingumą, judėjimą ir dinamiką.
  2. Kintantys ženklai: Dvyniai, Mergelė, Šaulys ir Žuvys yra įtraukti į kintančius ženklus. Jie yra žinomi dėl savo pritaikomumo. Šie ženklai gali keisti ir keisti gyvenimą. Jie gali pakeisti gyvenimo sąlygas, kuriose jie gyvena.
  3. Fiksuoti ženklai: Jautis, Liūtas, Skorpionas ir Vandenis yra įtraukti į fiksuotus ženklus. Jie yra žinomi dėl žemiškumo, tvirtumo ir stabilumo. Jie turi didelę valią ir dažnai atneša reikšmingų pokyčių dėl savo tvirtos tvirtos prigimties.

Astrologija yra tikėjimas. Nėra jokių įrodymų, patvirtinančių jo autentiškumą. Jei tiki, tai tau pasaulis, o jei netiki – jo nėra. Kundali atitikimas taip pat yra astrologijos dalis, kuria užsiima įvairios Indijos šeimos, prieš nuspręsdamos, ar du asmenys bus tinkami sudaryti šventą santuoką..