Astrologija yra mokslinis tyrimas apie planetas, žvaigždes ir kitus dangaus kūnus ir kaip jų padėtis daro įtaką žmonėms ir jų veiklai. Tai visiškai įrodytas tyrimas, datuojamas beveik 5000 metų ir kurį įkūrė, suprato ir sukūrė Vedų laikų rishi. Kai kurie garsūs vardai, žinomi dėl jų indėlio į Vedų astrologiją, yra Aryabhatta, Garga, Kalidasa, Varahamihira ir Maharishi Parashara..

Astrologijos studijos sukasi apie 8 planetas: Saulę, Mėnulį, Jupiterį, Marsą, Saturną ir Venerą bei dvi kitas šešėlines planetas, būtent Rahu, dar vadinamą Drakono galva ir Kethu arba Drakono uodega. Skirtingi astronomai visame pasaulyje dirba dėl šių dangaus kūnų išdėstymo planetoje visatoje ir taip prognozuoja.

Astrologijos mokslas Indijos kultūrai buvo dovanotas nuo seniausių laikų. Bėgant metams metodika buvo energingai ištirta ir ne kartą įrodyta, kad ji teisinga. Jis išlieka svarbus aspektas išskirtinėje Indijos subkontinento dalyje. Kerala pasaulyje buvo žinoma dėl savo astrologijos ir tantrinių ritualų. Ši piečiausia valstija yra populiari ne tik Ajurvedos praktikai, jos astrologijos prognozės taip pat traukia žmones iš skirtingų pasaulio kampelių.

Kerala astrologija taip pat buvo laikoma seniausia, nuoseklia ir tikslia astrologijos forma pasaulyje. Tai ne kas kita, kaip kosminis tikrosios astronomijos mokslas. Kerala astrologijos metodikoje naudojami „karvės“ arba jūros kriauklės, ir ji yra labai vertinama visame pasaulyje dėl jos nuspėjamojo tikslumo. Valstybė yra gerai žinoma dėl savo išradingos informacijos tokiomis temomis kaip astronomija, astrologija, horoskopas ir vastu shastra.

Kerala astrologija naudoja „Ashtamangala Prasnam“ principus kaip neatskiriamą astronominių prognozių dalį. Jis naudojamas įvairių žmonijos problemų, tokių kaip šeimos problemos, stresas, nevaisingumas, verslo nesėkmės ir kitos neišspręstos problemos, sprendimui ir pagrindinėms priežastims rasti.

Ashtamangala Prasnam taip pat seka naujoms statyboms ir kitai palankiai veiklai, pavyzdžiui, šventyklų statybai. Tai taip pat atskleidžia mūsų praeities, dabarties ir būsimų veiksmų gerą ir blogą poveikį, taip pat pateikia priemonių, kaip pašalinti kenkėjiškus veiksmus. Paprastai Ashtamangala Prasnam atlieka du astrologai. Tačiau jis gali būti padidintas, atsižvelgiant į aptariamos problemos sunkumą.

Senovėje maharišai, naudodamiesi astrologija, prognozavo, remdamiesi savo patirtimi ir žiniomis su Dievo palaiminimais. Laikui bėgant tik žinios apie asmenį ir jų atradimų sėkmė tapo tikėjimo pagrindu. Kerala astrologinės prognozės yra visiškai pagrįstos moksliniu skirtingų planetų žvaigždynų tyrimu.

Tikslias prognozes galima padaryti tik išsamiai žinant įvairius astrologinius aspektus, ir tai galima gauti įvaldžius astrologinį išsilavinimą.

Keralos indėlis Vedų astrologijos srityje yra reikšmingas. Šie principai taip pat taikomi Vastu Shastra, ir jis vis labiau populiarėja valstybėje. Statybininkų prašoma laikytis šių tradicinių principų statant naujus namus ar biurus. Šio tyrimo išvados taip pat naudojamos daugeliui mūsų kasdienio gyvenimo kliūčių. Jis naudojamas gerovei per visą jūsų gyvenimo laikotarpį.

Galiausiai reikia nepamiršti, kad Kerala astrologijos praktika niekada neturėtų būti lyginama su būrėjų. Jis turėtų būti naudojamas tik kaip antgamtinis vadovas problemoms spręsti laikantis taisomųjų priemonių. Tačiau sėkmė ar nesėkmė gyvenime visiškai priklauso nuo mūsų karmos. Tai yra asmeninis pasirinkimas atlikti gerus ar neteisingus darbus. Bet kokie sąmoningi ar nesąmoningi veiksmai gali padaryti gyvenimą apgailėtiną.

Kerala astrologija gali padėti mums palikti laimingą ir šlovingą gyvenimą, atlikdama gerus veiksmus ir pašalindama visus piktybinius veiksmus.