Ar kada nors susidūrėte su svetaine, kurioje prašoma jūsų ir jūsų partnerio vardų, kad būtų galima apskaičiuoti vienas kito simpatijos matuoklį? Būdami romantiškame pasimatyme, surašėte abu savo vardus, kad pamatytumėte, kaip tai atrodo?

Kai jūsų šeima turi naują džiaugsmo pluoštą, ar svarstote, kaip rasti geriausią kūdikio vardą? Daugelis žmonių visame pasaulyje tiki vardo astrologija, kuri yra susijusi su zodiako ženklais. Šis vardas astrologija daroma siekiant surasti tobulą vaiko vardą, kad ateityje jam / jam atneštų sėkmės, likimo, sveikatos ir šlovės.

Pavadinimas Astrologija

Kaip daroma vardo astrologija?

Vardų astrologijoje asmens vardas nustatomas pagal gimimo datą, saulės ženklą ar zodiako ženklą. Daugelis azijiečių, ypač indų, nori apsvarstyti galimybę pavadinti vaiką pagal Saulės ženklą. Kai kurie žmonės savo vaikus taip pat vadina pagal nakšatrą arba gimimo žvaigždę. Taigi, jei esate tikintysis, galite vadovautis tradiciniu Indijos paprotiu, pasikonsultavę su astrologu, pavadindami savo mažylį. Astrologai mano, kad tam tikros konkrečios abėcėlės yra laimingos žmonėms, priklausantiems tam tikriems zodiako ženklams. Pavyzdžiui, jei priklausote zodiako ženklui Avinas, jums tiktų vardai, prasidedantys La, Chu, Chay, Cho ir pan..

Ar vardų astrologija ir numerologija yra susijusios?

Numerologija yra naujausias teiginys. Nuo garsių namų ūkių iki vietinių televizijos kanalų galite tai rasti madingai. Remdamiesi „laimingu skaičiumi“, žmonės linkę keisti savo vardų rašybą ir net tam tikrais atvejais visą vardą! Jei esate rimtas tikintysis, galbūt norėsite sužinoti, ar jūsų vaikino draugas ar mergina būtų tobulas gyvenimo partneris, ar jūsų vaiko ateitis yra saugi.

Net jei nesate rimtai nusiteikę, negalite to ignoruoti. Natūralu, kad bet kuris žmogus pašalina smalsumo klaidą „žinoti, kas nutiks ateityje“. Nors vardų astrologija susijusi su abėcėlėmis, numerologija – skaičiais ir okultiniais, kur kiekvienas skaičius kalba apie specifinį charakterį ir įgūdžius.

Numerologija apibendrina kiekvienos jūsų vardo raidės ir gimimo datos skaičius. Apibendrinimas suteikia vieną skaičių, kuris gali numatyti jūsų gyvenimą. Abu astrologiniai būdai padeda surasti žmogų, koks esate iš tikrųjų. Tai padeda jums visapusiškai išnaudoti savo stipriąsias puses ir įveikti trūkumus. Pavadinimas astrologija galiausiai tinka tiems, kurie priklauso ir visiškai ja pasitiki, nereikalaudami mokslinio paaiškinimo. Kai kurias gamtos paslaptis geriau palikti nesutrikdytas.

Galite rasti patikimą internetinę svetainę ir pabandyti rasti savo ateities prognozes per vardų astrologiją. Jei įvesite savo vardą ir gimimo datą, svetainė parodys keletą bendrų savybių. Jei norite konkrečių atsakymų, taip pat galite susisiekti su astrologu, sumokėdami nominalų mokestį. Prieš atlikdami mokėjimą įsitikinkite, kad svetainė yra pakankamai autentiška.