En moda ve en hızlı saç modelleri at kuyruğudur. At kuyruğu sonsuza kadar. Basitten karmaşık tasarımlara kadar, at kuyruğu bu akıllı, ince görünümü verir. At kuyruğu herhangi bir uzunlukta saç yapılabilir. Saç modeli, farklı uzunluklar için birbirinden farklıdır. Aslında saçlarını at kuyruğu yaparak güneşin zararlarından, dolaşıklıklardan ve diğer kirlerden koruyabilirsin. Resmi bir toplantıdan şık bir parti görünümüne kadar her durumda yapılabilirler. Resmi bir görünüm için şık ve düz olabilirler ve bazı dalgalar ve bukleler çıkarılarak at kuyruğuna biraz çekicilik faktörü eklenebilir..

9 En İyi Asyalı At Kuyruğu Saç Modelleri Resimlere Bakıyor:

Bir at kuyruğu ile asla yanlış gidemez. Bunu basit bir şekilde veya biraz farklı bir şekilde yapacaksınız. Atkuyruğu, uzun ve yorucu bir günün ardından yataktan çıkmak için spor salonuna giderken yapılabilecek bir şeydir. Bugün Görünüm Kitabımızın En İyi 9 At Kuyruğunu Sunuyoruz.

1. Temel At Kuyruğu:

asya at kuyruğu

Bu, her kızın özellikle yaz aylarında yaptığı en basit ama şık at kuyruğu. Bu tür at kuyruğu, resmi bir toplantıdan bir gece partisine kadar farklı durumlar için yapılabilir..

2. Okula Gidenler için:

asyalı at kuyruğu saç modelleri

Bu tür at kuyruğu okula giden çocuklar tarafından yapılır. Sevimli görünüyor ve okula giden bir kıza kabarcıklı bir görünüm veriyor. Okula giden bir kız, temiz ve düzenli olmasıyla tanınmalıdır. Gerçekten de yukarıdaki saç modeli çok sade, çocuksu bir görünüm veriyor..

3. Bir Büküm At Kuyruğu:

asyalı at kuyruğu saç modelleri kadın

Bu at kuyruğunu yapma tekniği çok basittir. Bunu yapmak 2 dakikanızı bile almaz. Bu güzel ve modaya uygun at kuyruğu, gündüz veya akşam arkadaşlarınızla ve ailenizle günlük geziler için çok uygundur..

4. Örgülü Yan At Kuyruğu:

at kuyruğu asyalı bakış

Karmaşık görünüyor ama göründüğü gibi değil. Plaj partileri için çok moda. Sıcak pantolonlar ve bol gömleklerle dövülebilir..

5. Yan Kabarık At Kuyruğu:

kore at kuyruğu saç modelleri

Bu at kuyruğunu yapmak çok kolay. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken kalın bir saç teli alın ve sonuna kadar bükmeye devam edin. Sonunda yanlara bir at kuyruğu yapın. Çok zarif görünüyor ve bir araya gelme veya arkadaşınızın doğum günü partisi için her zaman hazırsınız..

6. Kıvrılmış Yan Kilitli Örgüler:

asya saçı at kuyruğu

Bu at kuyruğu şıktır ve belirli durumlara özgüdür. Kıvırcık yan kilitler, ona çok moda ve akılda kalıcı bir görünüm kazandırıyor. Arkadaşınızın bekarlığında veya buna benzer herhangi bir durumda böyle bir at kuyruğu yapabilirsiniz. Bir randevuya gidiyorsanız, size uygun olacak, ortaklarınızın aklını başından alacak..

7. Saç Bağlama At Kuyruğu:

kore saçı at kuyruğu

Bu yine temel bir görünüm. Günün herhangi bir saatinde yapabilirsiniz. Kutunun dışında görünmesini sağlayan şey, lastik bantlar yerine kalın bir saç teli ve bir tel toka kullanarak saçı bağlamasıdır..

8. İki Taraflı Örgülü At Kuyruğu:

asyalı örgülü at kuyruğu

Kısa bir elbise ile kombinlenebilecek çok şık bir modeldir. Her türlü parti için uygundur. Her iki taraftan iki örgü yapın ve resimde gösterildiği gibi ortada birleştirin..

9. Yan Saçaklar Yüksek At Kuyruğu:

asya yüksek at kuyruğu

Bu üniversiteye giden bir kız için uygun. Yapımı çok kolay ve çok şık ve çekici bir görünüm kazandırıyor. Saçlar çok hacimli olmalı ve yan saçaklar biraz düzleştirilmelidir..