Ar paauglystėje praleidote savo augimo etapą? Ar pagal ūgio ir svorio diagramą esate keliais coliais trumpesnis? Dabar, kai tau 21 -eri, turbūt praradai visas viltis užaugti! Bet ką mes jums pasakysime, kaip padidinti aukštį po 21 metų? Taip! 21 nėra per senas, kad jūsų kūnas augtų. Turite atgauti pasitikėjimą ir grįžti prie sveiko gyvenimo būdo, kad pamatytumėte skirtumą. Perskaitykite kartu, kad sužinotumėte keletą veiksmingų, visiškai natūralių metodų, kurie gali pridėti porą colių prie esamo ūgio.

Aukštis padidėja po 21 metų Paprasti patarimai, kurie veikia

Kaip padidinti ūgį po 21 metų:

Kai ieškote būdų, kaip padidinti ūgį po 21 metų, pirmosios kelios galimybės, leidžiančios padidinti jūsų ūgį, yra tabletės ir vaistai, kurie yra lengvai prieinami rinkoje. Tai yra nuorodos, bet nėra tikrai saugios. Sąraše pateikiami keli lėti, bet saugūs pakeitimai, kuriuos galite įnešti į kasdienybę ir kurie gali padėti priaugti kelis centimetrus.

1. Valgykite sveikai:

Valgyk sveikai

Kad jūsų kūnas augtų, būtina valgyti sveiką maistą, kuriame gausu geležies, mangano, cinko, fosforo ir kalcio. Tai padeda kūnui ir raumenims įsisavinti reikalingas maistines medžiagas iš suvartojamo maisto ir palaiko kūną. Įtraukite daug šviežių vaisių, daržovių, grūdų, pieno ir liesos mėsos, kad galėtumėte mėgautis subalansuota mityba.

2. Gerai išsimiegokite:

Miegok gerai

Būtina būti aktyviam kasdieniame gyvenime ir ne mažiau svarbu jam pailsėti. Gerai išsimiegokite naktį bent 8 valandas, kad padėtumėte kūnui atsigauti ir kitą dieną būtumėte apmokestinti. Augimo hormonai taip pat gaminami žmogaus organizme jam miegant. Todėl miegas ir tinkamas poilsis yra būtini.

3. Subalansuota mityba:

Subalansuota mityba

Dauguma jaunuolių nevalgo tinkamai, nes sąmoningai priauga svorio. Jiems svarbu žinoti, kad norint, kad kūnas išliktų tinkamas ir augtų, būtina reguliariai valgyti dažnai, o pusryčiai yra sunkiausias dienos maistas. Ekspertai rekomenduoja didelį patiekalą suskaidyti į 5-6 patiekalus; kiekvienas turėjo po 2 val.

4. Pratimas:

Pratimai norint padidinti ūgį po 21

Pratimai yra geriausias būdas padidinti ūgį po 21. Pratimų formos gali būti joga, meditacija, treniruotės, gimnastika, plaukimas, šokiai ar reguliarus bet kokios rūšies sporto užsiėmimas. Tai išlaiko raumenis aktyvius ir padeda padidinti aukštį. Taip pat galite praleisti, pakabinti ant juostos, stovėti ant kojų pirštų ir pan., Kad padidintumėte savo ūgį. Taip pat veiksmingas būdas pradėti joga, norint padidinti ūgį po 21 m!

5. Išlaikyti kūno svorį:

Išlaikyti kūno svorį

Berniukams ir mergaitėms, turinčioms antsvorio augimo amžiuje, jiems tampa sunku pasiekti gerą ūgį. Nutukimas spaudžia stuburą ir sukelia jo suspaudimą. Todėl būtina išlaikyti idealų svorį ir užkirsti kelią nutukimui, nes tai stabdo ūgio augimą. Tai labai paprastas procesas; viskas, ką jums reikia padaryti, tai išlaikyti sveiką mitybą ir miegą.

6. Gerkite daug vandens:

Gerkite daug vandens

Geriamasis vanduo turi daug privalumų. Pirma, ji išlaiko kūną šviežią, pašalindama toksinus; antra, jis palaiko organus, ypač virškinimo sistemą, ir taip skatina geresnį būtinų maistinių medžiagų įsisavinimą organizme. Tai taip pat naudinga auginant aukštį. Išgerkite bent 8 stiklines vandens per dieną, kad jūsų kūnas būtų lengvas ir aktyvus.

7. Išlaikykite tinkamą laikyseną:

Išlaikyti tinkamą laikyseną

Įdomu, kaip padidinti moterų ūgį po 21 metų? Laikykitės savo laikysenos, tiesa! Būtina užkirsti kelią per dideliam spaudimui stuburui. Tai galima padaryti laikantis tinkamų sėdėjimo ir miego pozų. Slinkimas ir lenkimas stabdo ūgio augimą, nes daro spaudimą netinkamoms nugaros ir kitų kūno dalių vietoms. Taip pat nekelkite sunkių svorių, nes tai gali sulėtinti jūsų augimą amžinai!

8. Venkite gerti ir rūkyti:

Venkite rūkymo & amp; Gerti norint padidinti ūgį

Paauglystėje yra normalu, kad žmonės įpranta įpročius, tokius kaip alkoholis, rūkymas ir narkotikai, tarp bendraamžių pasirodyti kietas. Tačiau jie nesuvokia, kad tai trukdo tinkamai augti organizmui ir yra viena iš mažo ūgio ir didelio svorio priežasčių, kurių jie nenori. Laikykitės atokiau nuo visų šių blogų įpročių, kurie turi įtakos ne tik jūsų ūgiui, bet ir jūsų gyvenimui!

Be šių, yra ir kitų būdų, kaip padidinti ūgį po 21 metų, kurių sėkmė yra 100%. Tačiau tai nėra natūralūs būdai ir apima sveikatos papildų ir operacijų, kurios nėra saugios sveikatai, vartojimą. Vėlesniais metais jie taip pat gali turėti šalutinį poveikį. Pirmiau minėti metodai gali būti lėti, tačiau yra natūralūs būdai įgyti gerą ūgį net ir po 21. Turėkite kantrybės ir tikrai pasieksite savo tikslų reguliariai praktikuodami!

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Kokie veiksniai lemia žmogaus ūgį?

Ans: Žmogaus ūgis nustatomas atsižvelgiant į daugelį veiksnių. Svarbiausia yra suvartoti maistą. Augimo metais žmogus, turintis geresnį baltymų ir vitaminų vartojimą, greičiausiai užaugs aukštesnis nei tie, kurie to nedaro. Išskyrus tai, genetika taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį ūgiui. Be to, gyvenimo būdas, hormoniniai pokyčiai, sveikatos sąlygos ir net tam tikri vaistai gali turėti įtakos žmogaus ūgiui!

Q2. Koks yra vidutinis 21 metų amžiaus ūgis?

Ans: Remiantis tyrimu, vidutinis asmenų aukštis įvairiose šalyse skiriasi. Rasinės charakteristikos vaidina pagrindinį vaidmenį nustatant individo ūgį. Indijoje sakoma, kad vidutinis vyras matuoja nuo 5 pėdų 7 colių iki 5 pėdų 9 colių. Japonijos žmonėms šis matavimas gali atrodyti gana aukštas, o Afrikos tautoms – trumpesnis nei jų vidutinis patinas!

Q3. Ar aukštį didinančios operacijos yra saugios?

Ans: Ne! Bet kokia chirurginė intervencija, kuri nėra pagrįsta išsamiais tyrimais ir tyrimais, nėra saugi. Šios operacijos kelia daug rizikos, kurios niekada neatskleidžia gydytojas. Jie apima kaulų pjovimą ir strypų įdėjimą, kad jie galėtų augti. Daugelis žmonių juos išbandė ir patyrė negrįžtamą žalą jų sistemai.

Q4. Ar namų gynimo priemonės yra veiksmingos padidėjus ūgiui po 21 metų?

Ans: Yra daug namų gynimo priemonių, kurios teigia, kad padidina aukštį. Turite prisiminti, kad nėra stebuklingos lazdelės augti aukštai. Jūs turite tai turėti natūraliai arba išbandyti natūraliais metodais. Kai kurios minėtos namų gynimo priemonės gali iš dalies veikti skatindamos augimo hormonus arba aprūpindamos organizmą papildoma mityba, tačiau tai nėra greiti metodai!

Q5. Ar Ashwagandha ir Shatavari gali padidinti ūgį po 21 metų?

Ans: Ashwagandha ir Shatavari yra ajurvedos žolelės, plačiai naudojamos daugelyje formulių. Tai mitas, kad šios žolelės tiesiogiai padidina aukštį. Jie veikia tik pagerindami kūno ištvermę ir suteikdami energijos treniruotis. Šios žolelės taip pat skatina gerą miegą, o tai svarbu norint padidinti ūgį.