Moterys buvo pamišusios dėl papuošalų nuo pat ankstyvųjų laikų. Jie visada ieško naujausio dizaino ir mados ne tik papuošalų, bet net aprangos ir aksesuarų. Kalbėdami apie auskarus didelėje madingų papuošalų rinkoje, turime didelę dizaino įvairovės rinką. O kalbant apie deimantus, visada šypsena veide ir kibirkštis akyse. Deimantinių papuošalų blizgesys visą gyvenimą yra puikus moterų turtas. Kalbant apie auskarus, vieno ar dviejų dizaino dizainas negali patenkinti naujų deimantų auskarų poreikio. Nors šiandien turime daugybę deimantinių auskarų, dėl kurių moterys gali išprotėti, ir vyrams, kurie gali dovanoti savo meilę.

populiarūs ir naujausi deimantų auskarai-juvelyrinių dirbinių dizainas

Deimantai buvo vertinami nuo tada, kai jie buvo pristatyti mados pasauliui. ji buvo laikoma brangia dovana moterims visam gyvenimui, o Rytų šalyse papuošalai su deimantais buvo laikomi pažadu vestuvių santykiuose. Net ir šiandien, siūlant santykius visą gyvenimą, deimantai laikomi pasirinktais pažadėti.

Įvairių tipų deimantiniai auskarai:

Deimanto grožis išties nuostabus dėl akinančio blizgesio, sklindančio iš deimanto, tačiau jūsų artimųjų veido blizgesys yra svarbesnis. čia pristatome 25 Indijos ir Amerikos deimantinius auskarus moterims ir vyrams.

1. Apvaliai supjaustyti deimantiniai auskarai bet kokio amžiaus:

Apvaliai supjaustyti deimantiniai auskarai bet kokio amžiaus

Vienas iš dažniausiai dėvimų ir žaviausių deimantinių auskarų dizaino yra vieno apskrito kirpimo deimantiniai auskarai. Įspūdingai atrodė ne tik jaunos moterys, bet net mieli maži kūdikiai ir net senos ponios. Bet kokio amžiaus graži mergina gali nešioti bet kokio dydžio apvaliai supjaustytus deimantinius auskarus ir įgauti žavingą išvaizdą. Vieno deimanto auskarai iš dievo ar platinos puikiai atrodo bet kuriai funkcijai ir bet kokiai aprangai. Deimanto grožis atsiskleidžia.

2. „Cluster Diamond Stud“ auskarai mergaitėms:

„Cluster Diamond Stud“ auskarai mergaitėms

Deimantų kibirkštis negali pasislėpti, nesvarbu, kiek toli ir kiek šviesos yra, deimantų šviesa ir spindesys matomi iš bet kur. „Cluster“ deimantiniai auskarai yra vienas iš tokių putojančių deimantinių auskarų dizaino. Gėlių dizaino auskarai turi mažus deimantus gėlių raštu. Tokio nuostabaus dizaino išvaizda tinka bet kokio amžiaus mergaitei ir tinka bet kuriuo metu.

3. Deimantiniai ir mėlyni topazo žiedai:

Deimantiniai ir mėlyni topazo lanko auskarai

Įspūdinga deimantų išvaizda gali pritraukti bet kokias akis, kai ją lydi kiti gražūs akmenys. Apvaliai supjaustytas mėlynas topazas pats savaime atrodo labai giliai. Kai jis yra dekoruotas jį supančiais deimantais ir nusagstytas baltu auksu, jis atrodo nuostabiai. Moterys taip pat mėgsta nešioti ilgus kabančius auskarus. Tokio dizaino auskarai atrodo nuostabiai ir matomi net iš toli. Viską už jus padaro lankelis. Auskarai taip pat yra saugiai priveržiami lankeliu, o visa auskarų konstrukcija atrodo ilga ir kabanti.

4. Kriaušės formos Tanzanito auskarai Deimantas:

Kriaušės formos Tanzanito auskarai deimantiniai

Kriaušės formos deimantas dėvint atrodo labai unikaliai ir kitaip. Kriaušės formos deimantinių auskarų į lašus panašus efektas atrodo nuostabiai. Čia violetinės kriaušės formos deimantas yra nusagstytas baltu auksu su lankeliu sukurtais auskarais. Šonai suprojektuoti gražiau. Mergina gali sužibėti renginiuose, kai dėvi tokį elegantišką auskarų dizainą.

5. „Blue Sapphire“ deimantiniai lašo auskarai:

Mėlynieji safyro deimantiniai auskarai

Safyrai taip pat yra vienas iš teiginių, kai jie naudojami deimantiniuose papuošaluose. Safyro akmenys suteikia siaubingą išvaizdą, kai centre yra auskarai su baltais deimantais. Tamsiai mėlynos ir baltos spalvos deimantų išvaizda patraukia daugelio žmonių akis. Kai auskarai uždedami iš ilgo kabančių auskarų iš safyro ir deimantų brangakmenių derinio, jums nieko daugiau nereikia kibirkštis.

6. Vieno princesės pjūvio deimantiniai auskarai:

Vieni princesės pjaustyti deimantiniai auskarai

Princesės pjaustyti deimantai yra dar vienas iš geriausių deimantų dizaino, kuris gali būti pakankamai paprastas, kad pritrauktų prie kitų papuošalų. Labiausiai matomi princesės pjaustyti deimantai yra kvadrato formos, gražiai sujungti su panašiais kvadrato formos deimantais, sukuriančiais porą elegantiškų auskarų. Mes taip pat galime gauti spalvotų deimantų, supjaustytų princese. Tačiau baltųjų deimantų kibirkštis spinduliuoja savaip.

7. Princesės pjovimo deimantų auskarų smeigės:

„Princess Cut Pave“ deimantų auskarų smeigės

Princesė išpjautas deimantas, apsuptas jį supančiais deimantais, yra dar vienas mados bruožas. Vieninteliai auskarai gali visiškai užbaigti jūsų išvaizdą bet kuriame vakarėlyje. Dideli princesės kirpimo deimantiniai auskarai puikiai atrodo prie bet kokios aprangos ir geriausiai tinka su ilga suknele. Tokį auskarų dizaino baltą deimantą taip pat galima pakeisti bet kokiu spalvotu deimantu, supjaustytu princesės formos.

8. „Micro Pave“ dideli deimantiniai auskarai:

„Micro Pave“ dideli deimantiniai auskarai

Nuostabūs auskarai, suteikiantys akinamą išvaizdą, kai nešiojami kaip vienintelis papuošalas, puikiai derantis prie baltos spalvos drabužių. „Micro Pav“ deimantiniai papuošalai didingai atrodo ant jūsų ausų. Didelio dydžio žiedo forma, inkrustuota puikiai nudažytais baltais deimantais, atrodo labai sodriai ir traukia akį. Panašių dygliuotų mikro plytelių deimantų galime rasti ir kitų formų auskaruose. Mikro plytų deimantų dizainas atrodo fantastiškai bet kokio dizaino. Jo akinantis blizgesys labiausiai traukia.

9. Deimantinio akcento filigraniniai lankų auskarai:

Deimantinio akcento filigraniniai lankų auskarai

Deimantai ir amatai su auksu atrodo nuostabiai kartu. Filigranas su auksu visada traukė madingus papuošalus. Susukti dizainai su filigranu suteikia nepakartojamą auskarų išvaizdą. Tokie paprasti ir blaiviai atrodantys žiediniai auskarai taip pat yra pagaminti iš geltono aukso filigraninių amatų.

10. Viktorijos laikų deimantų ir emalio žiedų auskarai:

Viktorijos laikų deimantų ir emalio formos auskarai

Viktorijos laikų deimantai turi savo patrauklumą deimantų papuošaluose. Auskarai su Viktorijos laikų akcentu atrodo nuostabiai, kai yra nusagstyti mažais baltais deimantais. Tokiuose dizainuose galima lengvai rasti tradicinę papuošalų išvaizdą. Raudonos ir baltos spalvos efektas su geltonojo aukso kostiumais pranoksta tradicinę aprangą.

11. Deimantiniai kelių lankų auskarai:

Deimantiniai kelių lankų auskarai

Auskarų posūkiai suteikia visiškai skirtingą išvaizdą kiekvienai skirtingų auskarų porai. Paprastas auskarinis auskaras gali būti pagamintas visiškai kitaip, kai panašūs lankai yra pritvirtinti vienas prie kito, todėl tai yra nuostabus dizainas. Geltono aukso auskarai, nusagstyti baltais deimantais, padarys viską jūsų auskarams.

12. „Knot Diamond Accent Black and White Hoop“ auskarai:

„Knot Diamond Accent“ juodai balti lankų auskarai

Visiškai drąsūs auskarai, pagaminti iš rodžio, padengti sidabro ar aukso spalvos metalo auskarais, suteikia jūsų papuošalų kolekcijai atskleidžiantį teiginį. Juvelyrinių dirbinių mazgai nuo seno traukia daugybę madą mylinčių žmonių. Įvairių dydžių ir skirtingų dizainų mazgų išvaizda visada buvo žavinga kuriant papuošalus. Pora gražių juodų deimantų auskarų, suprojektuotų mazgų, atrodo fantastiškai.

13. Širdies formos tikri juodo deimanto auskarai:

Širdies formos tikri juodo deimanto auskarai

Juodasis deimantas, kaip ir kiti deimantai, visą gyvenimą suteikia akinantį žvilgesį. Širdies forma auskaruose taip pat visada traukė moteris. Kartu su juodais deimantais, įsmeigtais į širdies formos auskarus, tikrai galite laimėti daug širdžių.

14. Prašmatnūs ir fantastiški deimantiniai auskarai:

Prabangūs ir nuostabūs deimantiniai auskarai

Prašmatnūs ir visą laiką dėvėti auskarai gali būti tokio unikalaus dizaino. Prie deimantų gali būti pridedami plastikiniai žiedai, kuriuos galima pakabinti žemiau deimantų, kad būtų gražus auskarų dizainas. Tokie dizainai geriausiai tinka prie sijonų ar džinsų.

15. Pilki juodi deimantiniai auskarai:

Pilki juodi deimantiniai auskarai

Deimantų blizgesys užkariauja daugelio širdis. Pilki juodi deimantai turi unikalų patrauklumą. Gilus pilkų deimantų blizgesys ir dailus pailgos formos kirpimas atrodo nuostabiai ir žaviai. Ilgi kabantys auskarai su dviem tokiais pilkais juodais deimantais, pritvirtinti vienas su kitu paprasta grandine, fantastiškai atrodys lauko vakarėlyje.

16. Safyro ir lanko deimantiniai auskarai:

Deimantiniai ir safyro auskarai

Safyrai yra elegantiški savo išvaizda. Juvelyriniai dirbiniai su safyro brangakmeniais visada suteikia patrauklų efektą. Auskarai su lanko dizainu su lankeliu su deimantais ir vienas safyro dygliuotas lankas yra visiškai naujas auskarų dizainas.

17. Keičiami deimantai Amerikos deimantiniai auskarai:

Keičiami deimantai Amerikos deimantiniai auskarai

Amerikos deimantai yra deimantų papuošalų mados hitas. Įspūdingas Amerikos deimantų blizgesys yra labai panašus į tikrus deimantus. Nors vienas turi būti deimantų specialistas, kad atpažintų tikruosius deimantus tarp Amerikos deimantų. Žmonės mėgsta juvelyrinius dirbinius iš amerikietiškų deimantų, nes juos galima įsigyti palyginti mažu asortimentu nei tikrus deimantinius papuošalus. Nuostabūs dizainai, sukurti naudojant Amerikos deimantus, taip pat verti dėmesio. Čia yra unikali auskarų pora su spalvotu keičiamu deimantu centre ir gražiai raižytos formos auskarais, nusagstytais baltais Amerikos deimantais.

18. Akmenys ir Amerikos deimantiniai auskarai:

Akmenys ir Amerikos deimantiniai auskarai

Šviesiai rožiniai akmenys, suprojektuoti su amerikietiškais deimantais, puikiai dera su tos pačios spalvos suknele. Merginos mėgsta rožinius atspalvius, o auskarai, derantys prie padažo, yra labai reti. Tai puiki pora bet kuriai merginai dėl savo rožinės spalvos aprangos.

19. Deimantiniai auskarai su „Meenakari“ darbu:

Deimantiniai auskarai su „Meenakari Work“

„Meenakari“ darbų ir deimantų derinys sukuria nuostabų meno kūrinį mados papuošalų pasaulyje. Spalvinga išvaizda ir puikus baltų deimantų blizgesys daro auskarus nuostabius. Čia yra „jhumka“ auskarai, gerai suprojektuoti su minakaari darbais ir deimantinėmis smeigėmis.

20. Senoviniai perlų ir deimantiniai auskarai:

Senoviniai perlų ir deimantiniai auskarai

Perlų auskarai visada yra mėgstami tarp visų moterų. Tiesą sakant, vargu ar atsirastų tokių, kurie papuošalų dėžutėje neturi perlų kolekcijos. Ir kai perlai derinami su deimantais, tai daro žavingą efektą. Balti perlai visada daro didelę įtaką papuošalų dizainui. Grynas perlų baltumas atrodo nuostabiai. Perlai supantys deimantai sustiprina perlų papuošalų grožį. Šie auskarai su žiedais gali būti traukos centras vakarėlyje, net ir naktį.

Žiūrėti daugiau: Auskarai su perlais

21. Šokolado deimantų auskarai:

Šokolado deimantų auskarai

Šokoladiniai deimantai tikrai pritrauks šokolado mėgėjus. Mažas baltų deimantų blizgesys atskirame žiede aplink vieną princesės pjaustytą šokoladinį deimantą suteikia nuostabią patrauklią išvaizdą.

22. Elegantiškos juodos ir rudos deimantinės ausų smeigės:

Elegantiškos juodos ir rudos deimantinės ausų smeigės

Širdies auskarai gražiai atrodo prigludę prie ausų ir suteikia spindinčio blizgesio iš vidaus. Tamsūs auskarai tamsią naktį švyti nuostabiai, kai yra nusagstyti deimantais. O juodi ir rudi deimantai atrodo fantastiškiau. Baltas širdies formos deimantas centre, apsuptas rudų deimantų ir juodų deimantų, yra puikus dizainas.

23. Spalvingi dizainerių deimantiniai auskarai:

Spalvingi dizainerių deimantiniai auskarai

Spalvingi auskarai gali suteikti švytėjimo moterų apsirengimui. Moterys paprastai matomos įvairiomis spalvomis įprastomis dienomis. Tokie auskarai gali būti įprastas drabužis bet kuriai moteriai. Spalvingi deimantai gali derėti prie visų drabužių.

24. Gražūs rožiniai maži deimantiniai auskarai:

Gražūs rožiniai maži deimantiniai auskarai

Rožės yra moterų silpnybė, kaip ir deimantai. Kai panelei įteikiamas deimantas, tai yra pati brangiausia dovana, su kuria ji susiduria. Pora rožinių deimantų auskarų gali būti tokia brangi dovana moteriai. Šios gražios deimantinės rožės yra nuostabi auskarų pora, kuri išryškins papuošalų kolekciją.

25. Mieli drugelio deimantiniai auskarai:

Mieli drugelio deimantiniai auskarai

Gražūs drugelio auskarai atrodo labai mieli, kai juos dėvi mažos mergaitės. Mažos mergaitės labai mėgsta emalio kūrinius. Mažos mergaitės su šiais drugelių auskarais atrodys nuostabiai. Dukros tikrai nusipelno šių deimantų dygliuotų drugelių.

Deimantai iš pradžių buvo tik nuobodūs akmenys, kurie buvo rasti iš upelių ir upių. Nuostabūs kirpimai yra puiki dalis, kuri suteikia gyvybės ir spindesio deimantui. Buvo laikoma, kad deimantai pagaminti tik aukštai visuomenės klasei ir turtingiems žmonėms. Tačiau šiandieniniame amžiuje deimantai yra ant kiekvienos damos vardo, nesvarbu turtingosios ar viduriniosios klasės. Deimantai, nusagstyti auksu ir platina bei kitu pagrindu, sukuria mados išraišką.

Be žiedų ir pakabukų, auskarai yra dar vienas šaltinis ne tik deimantų, bet ir natūralaus moteriško drabužio grožiui sustiprinti. Kalbant apie auskarus, deimantai atrodo nuostabiai, kai jie nešiojami ant moters ausies. Kalbant apie deimantus, sunku rasti tikruosius, tačiau geriausi deimantai yra bespalviai, reti ir brangūs. Tačiau deimanto v spalva tik veikia deimanto blizgesį ir blizgesį. Pjūviai ir trūkumai pjaustant ir formuojant deimantus yra tie, kurie deimantą priverčia spindėti ir spindėti. Deimantai, turintys nedaug trūkumų ir įpjovų, yra reti ir brangūs, tačiau deimantų grožis taip pat nesiskiria. Deimanto pjūviai daro deimantą ryškesnį ir putojantį.