Šventyklos papuošalai savo išvaizda yra tradiciniai. Šventyklos papuošalai dažniausiai matomi ant bharatanatyam ir kuchipudi šokėjų. Šventyklos juvelyriniai dirbiniai yra puikus darbas, kurį Indijos meistrai ir juvelyrai padarė daug skausmingo ir sunkaus darbo. Nedidelio papuošalų meistriškumo minutė reikalauja daug laiko.

šventyklos auskarai

Galima tikėtis, kad norimo meno kūrinio, nesvarbu, ar tai būtų džumkha, pakabukas, auskarai ar karoliai, reikia laukti metus ir už jį sumokėti pinigai yra verti, kai tik pamatysite.

Šventyklos auskarų dizainas:

Pažvelkite į gražius akį traukiančius šventyklos auskarų dizainus, kuriuos galite užsisakyti patys.

1. Dvigubas povas ir šventyklos varpo dizaino auskarai:

šventyklos papuošalai-auskarai-dvigubas-povas-ir-šventyklos varpas-dizaino auskarai

Šie gražūs šventyklos auskarai yra papuošti dailiai apvaliu kirpimu ir formos rubinais, kurie suteikia brangią išvaizdą auksiniams povo auskarams. Pabaigoje varpelio forma pritvirtinta mažomis baltų perlų pakabomis, kurios padidina auskarų grožį ir padaro juos užbaigtus.

2. Manek ratna Paan formos Gvinėjos monetos auskarai:

šventyklos papuošalai-auskarai-manekratna-paanshape-guinea-coin-earrings

Pažvelkite į šį elegantišką meno kūrinį. Pagrindinė dalis su deive, įspausta ant aukso, pritvirtinta dailiu maneko, deimantų ir perlų darbu. Deivė, įspausta ant aukso gabalo viduryje, yra Gvinėjos monetos dizainas. Keptuvė formuoja priedą prie jo, todėl ji tampa gražesnė.

3. Šventyklos auskarai su rubinu ir smaragdais:

šventyklos juvelyriniai dirbiniai-auskarai-šventyklos-auskarai-su-rubinu-ir-smaragdais

Rubinai ir smaragdai auksui ir sidabrui suteikia sodrumo. Deivė, pagaminta ant Gvinėjos centre, taip pat pakabinama, pritvirtinta tik prie aukso taško, pritvirtinto rubinais ir smaragdais. Apačioje kabo gražus lašas, pagamintas iš tų pačių rubino ir smaragdo spalvos perlų, kuris suteikia paskutinį auskarų prisilietimą.

4. Deivės Lakšmi moneta, tradicinis šventyklos auskaras:

šventyklos papuošalai-auskarai-deivė-lakshmi-moneta-tradicinis-šventyklos auskaras

Geriausi šventyklos auskarai, atitinkantys jūsų etninę sario išvaizdą. Šiuos auskarus galite nešioti atliekant bet kokias tradicines funkcijas. Paprasta gėlių rašto lakshmi monetų išvaizda leidžia jums pakelti kitus papuošalus. Smaragdas tarp jų ir kaštoninis perlas kabant suteikia jam galutinį įspūdį.

5. Apvalūs tradiciniai šventyklos papuošalai:

šventyklos papuošalai-auskarai-apvalūs-tradiciniai-šventyklos papuošalai

Apskritas šių auskarų dizainas apima visą jūsų ausį, suteikdamas jums spalvingą išvaizdą. Blizgantis deimantas centre, apsuptas aukso lašelių ir aptvertas auksiniais dygliuotais baltais perlais, suteikia visam kūriniui blaivią, bet sodrią išvaizdą.

6. Baltuoju auksu padengti perlų auskarai:

šventyklos papuošalai-auskarai-baltai auksu padengti-perlai-suprojektuoti auskarai

Indijos tradiciniai papuošalai turi parašą su šventyklos papuošalais. Šie nuostabūs auskarai su mažais perlais, padengti auksu. Dizainas kalba pats už save. Šiam modeliui reikėjo daug laiko ir sunkaus darbo, kad galėčiau užbaigti.

7. „Blue Diamond“ šventyklos auskarai:

šventyklos papuošalai-auskarai-mėlyni-deimantai-šventyklos-auskarai

Šie auskarai pagaminti iš žalvarinės medžiagos. Viršus pagamintas iš dygliuotų amerikietiškų deimantų, o pakaba nuspalvinta minakari darbais, kuriuos atliko Indijos amatininkai.

8. Sidabrinės šventyklos papuošalų dizainas:

šventyklos papuošalai-auskarai-sidabras-šventyklos-papuošalų dizainas

Šie auskarai iš sidabro suteikia tradicinę šventyklos papuošalų išvaizdą. Antikvarinė išvaizda suteikia elegantišką stilių.

9. Paprasti vandens lašų sukurti auskarai:

šventyklos papuošalai-auskarai-paprasti-vandens lašelių suprojektuoti auskarai

Šiam blaiviam auskarų dizainui suteikiama lašo forma su iškirptais smaragdais, išmargintais krašte. Jį galite nešioti prie bet kokios aprangos.

Šiais laikais šventyklos papuošalus galima dėvėti prie bet kokios aprangos. Žmonės pasirinko kontrastingą išvaizdą su vakarietiška apranga ir tradiciniais papuošalais. Norėdami gauti geriausią išvaizdą, galite ieškoti šventyklos papuošalų. Šventyklos papuošalai yra brangesni nei kiti dizainai, tačiau juos dėvėdami galite pajusti jų vertę ant savo kūno.