Mes visada kalbėjome apie mados pasaulyje populiarėjančius kulnus. Tačiau mes niekada neatskleidėme nuostabių butų bruožų ir stiliaus. Dizainerių stiliaus butai taip pat yra verti ir patogiausi mūsų kojoms. Nepaisant įžemintų jausmų iš plokščių batų, batų komfortas pasiekia dangaus lygį.

Geriausi ir nuostabiausi plokšti batai vyrams ir moterims:

Šiame straipsnyje mes išvardinome 10 geriausių naujausių vyrų ir moterų dizaino plokščių batų. Iš žemiau pateikto sąrašo išsirinkite geriausią.

1. Vasaros batai moterims:

Ploni vasaros batai moterims

Vasara yra laikas, kai mūsų kūnui reikia maksimalaus komforto. Pėdoms, kurios pavargsta prakaituotuose bateliuose ar kulnuose, reikia atpalaiduojančių plokščių moteriškų batų. Spalvingos petnešėlės su dvigubais diržais ant kulkšnies atrodo neįtikėtinai stilingai.

2. Nėriniai įkvėpti plokšti batai:

Įkvėpti nėriniai plokšti batai

Moteriški plokšti batai su raišteliais įkvėptais raštais yra visų laikų mėgstamiausi ir geriausiai dera prie bet kokios aprangos. Patogi plokščio pagrindo dalis ir minkšti nėriniai suteikia geriausią mūsų kojų ir kojų pirštų pojūtį.

3. Kvėpuojantys laisvalaikio batai:

Kvėpuojantys laisvi laisvalaikio bateliai

Plokšti batai vyrams gali būti geriausi sporto salėje ar atsitiktinėje dienoje su draugu. Šauni išvaizda su kulkšnies džinsais ir atsitiktiniai plokšti batai atrodo kaip puiki jūsų stiliaus kolekcija. Guminis baltos ir juodos spalvos plokščias guminis padas su raišteliu atrodo puikiai.

4. Plokšti sidabriniai smailūs batai:

Plokšti sidabriniai smailūs batai

Įspūdingi sidabriniai plokšti batai atrodo dinamiškai bet kuriame vakarėlyje ar raudonojo kilimo renginyje. Moterys, turinčios ryškų pasirinkimą, gali dėvėti smailių pirštų dizainą su paprastu dirželiu ant kulkšnies. Smailūs butai paprastai reikalauja daugiau stilingo poveikio.

5. Gražūs raudoni plokšti batai mergaitėms:

Gražūs plokšti raudonos spalvos batai

Skirtingai nuo smailių plokščių, nuobodžiai suapvalinti pirštai atrodo energingi ir mieli mažoms mergaitėms, kad būtų gražus poveikis. Aksominiai raudoni plokšti bateliai su perlų dirželiu batams tvirtinti atrodo gražiai.

6. Sujungti plokšti smailūs batai:

Sujungti batai su plokščiais taškais

Seksualios formos plokšti juodi batai gali būti su papildomais dirželiais ar nėriniais, kurie suriša ne tik kulkšnis, bet ir batų šonus. Smailūs pirštai dengia pėdų priekį, o abi pusės priveržiamos dirželiais.

7. Plokščios gladiatorių basutės:

Plokščios gladiatorių basutės mergaitėms

PIRKTI DABAR

Nuostabūs gladiatoriai plokščiais juodais batais suteikia visapusišką stilių, kurį galima gauti nuo kulno batų. Ploni juodi gladiatoriai atrodo neįtikėtinai dėl trumpos suknelės stiliaus aprangos. Plokščios spalvos suteikia kojoms geriausią komfortą ir žavią išvaizdą.

8. Plokščias aksominis slydimas sandalų bateliuose:

Plokščias aksominis slydimas sandalų bateliuose

Aksominės slydimo basutės batai puikiai atrodo ant vyriškų drabužių. Paprastas blaivus ir prabangus slydimo stilius suteikia tobulą stilių namų batų kolekcijai. Vyrai su šiais batais namuose gali jaustis patogiai.

9. Kreminiai dekoruoti plokšti batai vestuvėms:

Kreminiai dekoruoti plokšti vestuviniai batai

Kremu dekoruoti plokšti vestuviniai batai moterims gali būti puikus pasirinkimas nuotakoms jų ypatingai akimirkai. Gražus dizainas gali tikti prie suknelės, taip pat leidžia patekti į geriausią komforto zoną, kol praleidžiate įsimintiną akimirką.

10. „Loafer Flat Black“ batai:

Loafer juodi plokšti batai

Plokšti batai vyrams yra kiti paklausiausi batų batai, kurie užkariauja daugelio širdis. Šaunus bičiulio stilius, kurį mes gauname iš batų kostiumo su kelnėmis ir kelnėmis ir net džinsais ar šortais.

Turėdami plokščius batus, galite laisvai vaikščioti, šokinėti, bėgti į sodą ar sporto salę, nesvarbu, ar tai neplanuotas šokis, ar tiesioginis pasirodymas, jei esate bute, jums nereikia galvoti apie geriausią akimirką.