Treneris, įkurtas 1941 m., Pradėjo dirbti Niujorke, kuris savo mados industrijoje per rankines, papuošalus ir avalynę užėmė unikalų vyriškų ir moteriškų batų dizainą. Išmintinga žinoti 10 geriausių trenerių batų tipų, išskyrus garsiąsias rankines ir kitus priedus.

Geriausi skirtingų dizainų batai:

Čia peržiūrėkite 10 naujausių dizainų trenerių batų. pasirinkite geriausią iš žemiau pateikto sąrašo.

1. „Allover Stud Low Cut Coach Sneaker“:

trenerių batai

Sneaker lengvas, lengvai dėvimas batelis, kurio smeigės yra priklijuotos prie abiejų batų šonų. Sportinio batelio viršus dažniausiai pagamintas iš drobės arba sintetinės medžiagos. Spalva gali būti kontrastinga spalvotai „Stud“.

2. Gėlių atspaudas su „Sneaker“ trenerių batais moterims:

Gėlių atspaudas su moteriškais sportbačiais

Vilkėti paprastą drobės sportbačius be smeigtukų tampa monotoniška. Norėdami tai pakeisti, dizaineriai sugalvojo suprojektuotą viršutinę dalį su gėlių raštu. Gėlių dizainas patraukė visų moterų, mėgstančių sportbačius, kurie gali būti žemo kirpimo arba aukšto kulkšnies lygio sportbačiai, akis..

3. „Manhattan Leather Loafer“ trenerių batai vyrams:

„Manhattan Coach“ odinis batelis vyrams

Šio tipo batai yra oficialūs arba pusiau formalūs batai su kontrastingu padu ir viršumi. Viršus gali būti rudos arba juodos odos su kontrastiniu mediniu padu, kurio šoninis viršus yra rankomis susiūtas, su slydimo funkcija.

4. „Walter Driver Loafer“ vyrų trenerių batai:

„Walter Driver Loafer“ vyriški batai

„Walter“ vairuotojo batai patenka į batų kategoriją. Tai slydimas ant odos viršutinių batų. Tai turi odinį pagrindą, taip pat odinę viršutinę dalį su rankomis susiuvamu dizainu šone. Kepurių viršus yra panaikintas dizaino.

5. Aukščiausios klasės parašų atspausdinti moterų sportbačių batai:

Moteriški sportbačių bateliai su aukštu viršu

Treneris turi savo unikalų C formos parašą, kuris buvo transliuojamas per jų rankinę, pinigines ir firminius batus. Sportinių batelių viršus sukurtas iš firminės medžiagos su nėrinių sistema. Šiuo metu dažniausiai parduodami sportbačiai yra aukšta kulkšnis.

6. „Niles 2 Slip On“ vyrų sportbačių batai:

„Niles 2 Slip On“ vyrų sportbačių batai

Šiuos batus lengva dėvėti dėl sistemos be nėrinių. Batų viršus yra odinis, o baltas padas pagamintas iš gumos. Šis unikalus dizainas yra įvairių spalvų, kurios naudojamos kaip kasdienis drabužis.

7. „Utopia Flat“ moterų trenerių batai:

Moteriški batai „Utopia“

Šis plokščio kirpimo batų modelis su įspaustu dizainu yra populiarus tarp moterų dėl jų nešiojimo lengvumo. Kulnas yra maždaug 2–3 mm. Viršutinės spalvos priešingai nei kulniukai.

8. Vyrų kepurių treniruoklių batai:

Vyrų kepurių treniruoklių bateliai

Šis batų dizainas patenka į apsauginių batų kategoriją. Viršutinėje priekinėje dalyje yra siuvama dangtelio formos odinė medžiaga, kuri apsaugo pirštus nuo bet kokių sužalojimų. Šie batai yra derinami su kostiumu ir kaklaraiščiu.

9. Vyrų bokso trenerio batai:

Vyrų bokso trenerio batai

Šio tipo batai turi Čekoslovakijos siluetą, kuris patenka į europietišką madą, o šlifuotas viršus pagamintas iš odos su kontrastingais nėriniais ir lanksčiu guminiu padu. Viršutinė viršutinė dalis kaip pakeltas raštas su nėrinių kilpomis, prasidedančiomis tiesiai virš kojos piršto.

10. „Cut-Out Creeper“ moterų batai:

„Cut-Out Creeper“ moteriški batai

Šio tipo batai yra pagaminti iš metalinės odos arba blizgios juodos odos viršutinės dalies su kulkšnies dirželiu. Šio tipo batai turi moterišką prisilietimą, nupirktą per išpjovą. Šie batai puikiai dera su vaikino džinsu ir „crop top“.

Šis prekės ženklas užtikrina gerai suprojektuotą ir pagamintą batų gabalą su reikiamu dizainu ir laku, kuris taip pat yra savigyna už savo kainą. Šis išskirtinio dizaino bokso batelis yra būtinas pakeitimas vyrams, turintiems begalę kitų batų. Moterims, kurios mėgsta demonstruoti savo firminius aksesuarus, į šį sąrašą tikrai turėtų patekti firminiai sportbačiai!!