Nors galite rasti įvairių tipų žalių batų vyrams ir moterims, tačiau retai galite rasti žmogų, avintį žalios spalvos batus. Jis naudojamas retkarčiais. Neatrodys nepatogu, kai ponia avės žalius batus. Tačiau vyras dažniausiai renkasi juodos spalvos batus. Tai yra bendras žmonių mąstymas. Priešingu atveju galite dėvėti bet kokios spalvos batus, jei dėvėtojui tai pirmiausia turėtų patikti.

Įvairūs žalios spalvos batų stiliai:

Čia yra išvardyti 10 žalios spalvos batų su skirtingais atspalviais vyrams ir moterims Indijoje.

1. Žalios valtys vyriški batai:

žalius batus

Tai tamsiai žali batai vyrams. Šie batai neturi raukšlių ir yra labai paklausūs. Jame nėra nėrinių ar sagčių. Jį lengva dėvėti ir naudoti. Šviesiai ruda virvelė naudojama lankui ant batų.

2. Aukštakulniai žali moteriški batai:

Žali aukštakulniai moteriški batai

Tai žali moteriški batai, kurie šildys žiemos dienomis. Ant kulkšnies yra lanko raštas ir netgi aukštakulniai. Šie batai žemiau kelių suteiks jums visišką „Diva“ išvaizdą. Jis pagamintas iš zomšos ir yra šiek tiek laisvas, kad būtų patogus.

3. Žali Wingtip vyrų batai:Žali Wingtip vyriški batai

Tai vyriški mėtų žali batai, kurių viršuje yra W dizainas. Jis pagamintas iš grynos odos ir turi siūlų raštą. Ant abiejų batų yra skirtingų spalvų raišteliai. Pagrindas yra medinis, ant kurio naudojama žalia oda. Akys plačiai atidaromos.

4. Žalios spalvos „Gladiator“ moteriški batai:

Žalios spalvos „Gladiator“ moteriški batai

Šis „Gladiator“ yra žalios spalvos moteriški batai. Jis turi dizainerių išpjovas ir siekia iki kelių. Gladiatorius dengia visą tavo koją. Jis turi kvėpuojantį audinį ir nėra galimybės susieti su nėriniais. Tai papuoš jūsų baltas kojas.

5. Žalios spalvos krepšinio vyriški batai:

Žalios spalvos krepšinio bateliai vyrams -5

Tai žalios, žalios spalvos batai, kuriuos vyrai dėvėjo žaisdami krepšinį. Batų viduje įdėtas labai minkštas ir kempingas audinys, kuris palaiko pėdą žaidžiant. Ant batų ir po nėriniais yra dizainas, pritvirtinta tokia medžiaga kaip nėriniai.

6. „Green Ballet Flats“ moteriški batai:

„Green Ballet Flats“ moteriški batai-6

Šie baleto butai yra žali moteriški batai, puikiai derinantys stilių ir patogumą. Jis pagamintas iš putojančios medžiagos, kuri gali nuleisti galvą žemyn. Viršuje pritvirtintas lankelis su žaliais nėriniais, taip pat yra mažas kulnas.

7. Vyriški žali darbo batai:

Žalieji vyriški darbo bataiTai žali batai vyrams, tinkami darbo dienoms. Šie batai yra odos ir audinio audinio mišinys su nėriniais. Jis yra aukštai ant kulkšnies ir ilgas tarnavimo laikas yra daug siūlių. Atliekamas patrauklus nėrinių modelis.

8. Žalios pompos moteriški batai:

Žali siurbliai Moteriški batai -8

Šiuos žalius batus moterys gali dėvėti biure ir vakarėlyje. Tai aukštas kulnas, turintis žaižaruojančią išvaizdą. Ant piršto įklijuotas lankas su satino audiniu. Iš abiejų pusių jis yra atviras. Šis žalias siurblys taip pat turi maivymą ant batų.

9. „Green Sneaker“ vyrų batai:Green Sneaker vyriški batai

Tai žali sportbačiai vyrams, kuriuos lengva ir madinga dėvėti. Jis turi įvairių siūlų stilių. Siūlų sluoksniai atliekami ant kulkšnies. Jį galite naudoti atsitiktinai, taip pat vaikščiojant ir bėgiojant. Naudojami baltos spalvos nėriniai.

10. Žaliai šokantys moteriški batai:Žaliai šokantys moteriški batai

Tai žali moteriški batai, kuriuos ji gali avėti šokdama pramoginius šokius. Su storais kulnais jis turi juodus nėrinius, kurie surišami sagtimi. Kulkšnis ir pirštas yra padengti batu. Moterų pėdos atrodo gražiai.

Žmonės jus vertins pagal tai, kaip jūs save nešate. Žali batai yra išskirtinio stiliaus ir lengvai patraukia visų dėmesį. Žalia spalva ant avalynės atrodo kitaip. Tai taip pat gali būti madinga ir spalvingi.