Vestuvės yra geriausia mūsų gyvenimo dalis. Norite mėgautis šia diena iki galo, bet ką daryti, jei smulkmena, pavyzdžiui, nepatogūs batai, sugadina jūsų ypatingą dieną. Todėl visada patartina išsirinkti idealius batus. Jie yra patys svarbiausi, nes tu būsi juose visą įsimintiną savo gyvenimo dieną.

15 madingų ir tobulų vestuvių batų nuotakoms 2017 m

Įvairių tipų vestuviniai batai paplūdimiui & Vestuvės lauke:

Yra daug stilių ir tipų vestuvinių batų, kad būtų galima pritaikyti visus poreikius. Štai keletas.

1. Platforminiai kulniukai vestuviniai batai:

Platforminiai kulniukai Vestuviniai batai

Filmuose matote heroję plonais aukštakulniais, o ji bėga už floristės, viešojo maitinimo įstaigos ir dekoratoriaus. Realiame gyvenime tai atrodo nerealu. Mūsų keliai nėra lygūs ir būklė ne tokia. Platforminiai kulniukai idealiai tinka nuotakoms. Jie gali bėgti tiek, kiek nori be skausmo.

2. „Golden Heels“ vestuviniai batai:

Auksiniai kulniukai Vestuviniai batai

Indijoje auksas yra visur nuotakos aprangoje. Auksinė apranga, auksiniai papuošalai ir aksesuarai bei net batai. Jie yra prašmatnūs ir labai klubiški. Dabar nuotakos auksą nešioja kiek mažiau. Jų batai nėra auksiniai. Jie apsiriboja kulnais. Jie atrodo stilingai ir labai subtiliai.

3. Kačiukų kulniukų vestuviniai batai:

Kačiuko kulniukai Vestuviniai bateliai

Dabar, jei norite kulniukų ir nenorite kompromisų dėl patogumo, tada kačiukų kulniukai jums puikiai tinka. Kačiukų kulniukai vestuviniai batai yra saldžiai atrodantys vestuviniai batai. Idealiai tinka nuotakoms, kurios nori viso patogumo ir tuo pat metu atrodo stilingai. Šiuos batus dėvėjo Pelenė.

4. Plokšti vestuviniai batai moterims:

Plokšti vestuviniai batai

Plokšti vestuviniai batai neturi kulnų. Jie labai patogūs. Juose galite lengvai paleisti. Šie batai yra labai stilingi. Jie yra kaip slyvos. Jie matomi su blizgučiais ir smeigėmis. Kadangi nėra daug ką pridėti, jie atrodo paprasti ir saldūs. Šį stilių siūlyčiau tik tuo atveju, jei esate aukštas, nes nenorite patekti į savo vyro šešėlį.

 5. Balti vestuviniai batai vestuvėms:

Balti vestuviniai bateliai

Daugelis nuotakų nori visiškai baltų vestuvių. Nuotakos dėvi viską baltai. Balti vestuviniai batai turi sidabro ir perlų užuominą. Jie dėvimi elegantiškai ir stilingai. Galbūt nenorėsite lipti ant balos ir purvo, kad jie būtų švarūs. Jie puikiai tinka katalikiškai vestuvinei suknelei. Galbūt norėsite išbandyti baltus vestuvinius batus su dygliuotais kulnais.

6. Dramblio kaulo vestuviniai batai:

„Ivory Bridal“ batai

Ne visos nuotakos renkasi grynai baltą aprangą. Dramblio kaulas yra geras baltos spalvos atspalvis. Pavadinimas kilo iš dramblio ilties. Batuose jie labai blaivūs. Jie nėra labai prašmatnūs ir drąsūs. Dramblio kaulo spalvos vestuviniai batai yra paprasti, tačiau stilingi. Perlų užuomina suteikia jiems puikią elegantišką išvaizdą. Jei norite sušvelninti savo išvaizdą, dramblio kaulo nuotakos batai yra tiesiog tobuli.

 7. Sidabriniai batai vestuvėms:

Sidabriniai vestuviniai bateliai

Ant baltos vestuvinės suknelės puikiai dera sidabriniai vestuviniai batai. Jie yra protingi ir labai elegantiški. Jie yra šiek tiek prašmatnūs. Bet kas nenorėtų būti savo vestuvių dienos traukos centru? Šie batai yra labai stilingi. Jei turite paprastą suknelę, sidabriniai vestuviniai batai yra tik jums.

8. Raudoni batai nuotakoms:

Raudoni vestuviniai batai

Tipiška Indijos nuotakos apranga yra raudona. Yra visi raudonos spalvos atspalviai. Norėdami tai suderinti, nuotakos renkasi raudonus vestuvinius batus. Jie labai skirtingi ir tokie prašmatnūs. Raudona dažniausiai būna gili ir tamsi. Daugelis nuotakų ją vilki prie savo kontrastingos auksinės aprangos.

9. Karoliukais siurbliai vestuviniai batai:

Karoliukais siurbliai vestuviniai batai -9

Kas yra vestuviniai batai be blizgesio? Siurbliai su karoliukais suteikia reikiamą blizgesį, kurio reikia kiekvienai nuotakai. Jie yra spalvingi ir puikiai tinka atkreipti dėmesį, kai žengi pirmuosius nuotakos žingsnius. Siurbliai suteikia reikiamą komfortą.

10. Dizainerių „Stilettos“ vestuviniai batai:

„Stilettoes“ vestuviniai batai

Stiletos yra ploni aukštakulniai. Jie ilgi ir labai stilingi. Stilettos vestuvinius batus mato aktorės. Jie yra labai spalvingi. Jei žinai, kad daug nebėgsi. Tada tai jums idealiai tinka.

11. Nėriniai vestuviniai batai vestuvėms:

Nėriniai vestuviniai bateliai

Nėriniai bet kuriai suteikia elegancijos. Nėriniai vestuviniai batai yra kuklūs vestuviniai batai. Jie gerai atrodo bet kokioje nuotakos aprangoje. Tai pats elegantiškiausias pasirinkimas. Dėl to jūsų kojos atrodys plonesnės. Jie taip pat yra patogiausi vestuviniai batai. Gali būti pridėta perlų ir deimantų, kad suteiktų šiek tiek blizgesio.

 12. Vintage vestuviniai batai:

Vintage vestuviniai batai

Senoviniai vestuviniai batai yra diržai. Jie labai indiški. Jie turi daug blizgesio su karoliukais ir deimantais. Dažniausiai tai kačiukų kulniukai ir plokšti. Dažniausiai jie yra balti ir sidabriniai.

 13. Perlų sukurti vestuviniai batai:

Perlų vestuviniai batai

Perlas idealiai tinka nuotakos aprangai suteikti blizgesio. Jie netgi pridedami prie batų. Perlų nuotakos batai yra protingi ir elegantiški. Jie nėra labai nepatogūs. Nuotakos turi būti atsargios, nes eidamos koridoriumi gali nenorėti numesti brangių perlų.

 14. Viso ilgio rankų darbo vestuviniai batai:

Rankų darbo vestuviniai bateliai

Kiekviena nuotaka nori, kad jos daiktai būtų tobuli. Jie ieško visko išskirtinio. Rankų darbo vestuviniai batai yra specialūs nuotakoms pritaikyti batai. Jie yra ypatingi ir pagaminti pagal nuotakos aprangą. Ypatingas dėmesys skiriamas nuotakos patogumui.

 15. Indijos stiliaus vestuviniai batai vestuvėms:

Indijos vestuviniai batai

Indijos vestuviniai batai šiek tiek skiriasi nuo vakarietiškų vestuvinių batų. Jie yra spalvingesni nei blizgesni. Mes, indai, norime visko daugiau – nuo blizgesio iki spalvų. Indijos vestuviniai batai turi daug smeigtukų ir karoliukų. Jiems visada patogu, nes mes jaučiame žmones.

Vestuviniai batai yra labai svarbi jūsų vestuvių dienos dalis. Jie turėtų atrodyti gerai ir suteikti jums pakankamai komforto. Vestuvinius batus galima įsigyti įvairių spalvų ir stilių. Pasirinkite juos išmintingai, nes tai daro ar sulaužo jūsų dieną. Tai tavo diena, gerai gyvenk.