Pleištiniai batai yra naujausia avalynės pramonės prekė. Šie batai turi padus, einančius per visą pėdą, ne tik po kulnu. Šių batų padai yra pagaminti iš gumos, kamštienos ir pan., Todėl yra lengvi ir patogūs kojoms. Kai pasirenkate moteriškus batus su pleištais, tuos, kuriuos dažniausiai sutiksite, o padą gausite storesnę, o ne priekinę. Tai daro juos aukštakulniais batų tipais ar batais. Šio tipo dizainas buvo pristatytas 1930 -aisiais. Vyriški batai bus pavadinti „wedgies“, jie buvo pristatyti 1970 m. Vyriškų pleištinių batų tipų žemų kulniukų rasite. 1930 -ųjų pabaigoje tuo metu dizaineris naudojo kamštį su medžiu, nes trūko medžiagos gumos ir odos. Lengvesnis kamštienos svoris, ypač naudojamas batams. Tai taip pat buvo patvari.

Geriausi naujausių dizaino pleištiniai batai:

Čia rasite 15 geriausių skirtingų dizainų pleištinių batų. Pasirinkite stilius ir spalvas, kurie jums tinka, ir padarykite pareiškimą.

1. Platforminiai pleišto kulno batai:

Platformos pleištas

Atrodykite nuostabiai šiuose pluošto bateliuose su pleištu kulnu. Batai yra itin lengvi ir nuogi, todėl juos galima dėvėti su bet kokia apranga. Padai yra stori, o lengvi batai jums puikiai tinka, nes nespaudžia kulnų.

2. Kulkšnies diržo pleištai:

Kulkšnies dirželio pleištai

Gaukite gerą sukibimo batą ir būsite pasiruošę darbingai dienai. Šie pleištai su kulkšnies juosta puikiai tinka išlaikyti kojas. Odinė išvaizda suteikia jai oficialų patrauklumą, todėl tinka darbui.

3. „Peep Toe“ pleištai:

Žvilgtelėkite į pirštų pleištus

Atrodykite prašmatniai ir rafinuotai šiuose žvilgančių pirštų pleištuose, kurie siūlo puikų stilių. „Peep toe“ pleišto išvaizda yra labai miela, ir tai galima dėvėti darbui ir vakarėliui. Pluošto padas suteikia gerą kontrastą su odos apdaila viršuje.

4. Nėriniai pleištai:

Nėriniai pleištai

Pasirinkite šiuos nuostabius mėlynos spalvos pleišto batus iš nėrinių. Nėrinių kojų dangtelis suteikia šiam batui labai elegantišką išvaizdą. Kulkšnių dirželiai užtikrina tvirtą sukibimą. Reguliarus šių batų dėvėjimas geriausiai tinka jūsų kasdienei aprangai. Pasirinkite šį pleištinį batą atsitiktinei išvykai ir derinkite jį su džinsais.

5. Aulinukai vyrams:

Aulinukai vyrams

Šie priekiniai nėriniai batai vyrams puikiai tinka stiliaus pareiškimui. Pleištiniai batai suteikia bendrą efektą, o kontrastingos spalvos per batus traukia akį. Sąsaja su sagos skylute yra gana įspūdinga.

6. Zip batai Moterų pleišto batai:

Pleištiniai bateliai su užtrauktuku

Visiškai juodi šie užtrauktukiniai bateliai, kurie puikiai padengia pėdą. Pleištuose esantys užtrauktukai šiems batams suteikia gerą stiliaus išraišką. Moterys gerai atrodys prie sijono ar patogios aprangos, kuri tiks tokio tipo batams. Jie pagaminti iš zomšos arba odos.

7. Vasaros lynų pleištai:

Vasaros virvių pleištai

Mados priekyje vyrai gali pasirinkti šį nuostabų kūrinį, kad padarytų puikų mados pareiškimą. Jie ryškiai raudonos ir baltos spalvos kanapių lynų sandalus atrodo labai įspūdingai. Pleištinis padas taip pat suteikia batams aukštesnę išvaizdą.

8. Žieminiai pleištai vyrams:

Žieminiai pleištai vyrams

Puikūs žieminiai drabužiai vyrams yra šie tamsiai pleišti batai vyrams. Pleištiniai batai yra visiškai uždengti sagtimi. Batai yra tinkami žiemai, nes jie šildo kojas.

9. Plačios juostos pleištai:

Plačios juostos pleištai

Pasirinkite šiuos baltus pleištinius batus su plačiais dirželiais ir sagtimis. Šie batai puikiai tinka vakarui. Jie išsiskiria ir atrodo drąsūs. Pleištiniai batai puikiai tinka ir prie džinsų ar sijonų.

10. Mažylio pleištai:

Mažylio pleištai

Vaikams patinka bling ir šie sidabriniai pleištiniai bateliai vaikams yra geriausias pasirinkimas. Gėlės ant šio batų priekinio dirželio yra šaunios ir puikiai tinka mažoms mergaitėms. Pleištiniai „T“ dirželiai yra stabilūs mažoms kojoms.

11. Sneaker pleištai:

Sneaker pleištai

Norite sportbačių patogumo, bet stiliaus? Ieškokite pleišto kulno sportbačių, kurie siūlo abu. Šie patogūs sportbačiai yra solidžių spalvų ir atrodo klasikiniai. Pridėtas pleištas suteikia jums kažką, ką galima dėvėti atsitiktinei išvykai ar vakarėliui.

12. Paruošto stiliaus pleištai:

Paruošto stiliaus pleištai

Nuspalvinkite miestą raudonai šiais tvirtais paryškintais raudonais pleištais. „Preppy“ stiliaus pleištiniai batai yra nuostabūs su plonais kulkšnies dirželiais. Batai yra su briaunotais padais prie batų priekio.

13. Priekiniai užtrauktukai:

Priekiniai užtrauktukai

Jei norite visiškai kitokios išvaizdos, pasirinkite priekinį užtrauktuką. Jei planavote bet kokius vakarėlio batus, šie priekiniai užtrauktukai suteiks jums komfortą jūsų išvaizdai. Šie pleištai puikiai tinka vakarėliams. Paprastai naudojami užtrauktukai yra metaliniai, kurie atrodo spalvingi.

14. Pleištai be nugaros:

Atraminiai pleištai

Stiliui ir kažkam kitam pasirinkite pleištą be atlošo. Pleištas turi plačią priekinę dalį, kuri užtikrina stabilumą. Pleištas be atlošo puikiai dera prie indiškų drabužių, taip pat prie kelnių ir džinsų.

15. Kontrasto pleištai:

Kontrasto pleištai

Išgaukite dviejų atspalvių efektą šiuose kontrastiniuose pleištuose, kurie puikiai tinka biuro ir kasdieniam drabužiams. Mėlyni pleištiniai bateliai su rudos odos kontrastingomis detalėmis yra labai stilingi. Sukta kilpa batų priekyje atrodo visiškai stilingai.

Pleištiniai batai puikiai tinka moterims, vyrams ir vaikams. Šie batai su kulkšnies dirželiais, visiškai uždaryti, kulniukai, be nugaros ir tt puikiai tinka bet kokiai progai ir šio puikaus stiliaus negali užtekti. Šio tipo batai yra patogesni tiems, kurie turi liesus kulnus. Daugiau spalvingų dizainų rasite rinkoje ir įvairių veislių, kurių rasite plačioje pleišto batų kolekcijoje. Kai kurios moterys jaučia ūgio problemas, dažniausiai renkasi pleištinius batus, nes po dėvėjimo kojos atrodo ilgiau. Tai pagerina laikyseną. Eidami jie įgis gerą pusiausvyrą ir tikrai įgis pasitikėjimo. Vyrai ir moterys gali pasirinkti spalvas, kurios yra paryškintos vakarėliams arba tvirtos ir oficialios biuro drabužiams.