Mokyklos batų pasirinkimas buvo atliktas labai atsargiai, nes jis turėtų būti praktiškas ir gerai pagamintas. Jei mokyklos batai yra tvirti, jie gali sukelti pūsles ir juos dėvėti. Taigi visada rinkitės lengvus ir elastingus batus augančioms pėdoms. Jaunų žmonių pasirinkti batai taip pat atspindi jų skonį, patinka ir nepatinka tam tikri dalykai. Mokyklinės avalynės yra labai įvairios, asortimento, biudžeto ir spalvos, o jūs galite pasirinkti tą, kuri patinka ir patinka.

Mokyklos bateliai

Naujausi ir gražūs mokykliniai bateliai berniukams ir mergaitėms:

Pažiūrėkime 15 geriausių mokyklinių batų vaikams dizaino.

1. Unikalūs juodi mokyklos batai mergaitėms:

Unikalūs mokykliniai bateliai mergaitėms

Batai yra gana patvarūs, o minkštas dugnas suteikia didžiulį komfortą visą dieną mažoms švelnioms pėdoms. Ant batų yra „T“ strypas ir išmanieji kraštai, „T“ strypas, kuris neleidžia batui nuslysti, nesvarbu, kiek lakstote mokykloje ar lipate į sūpynes mokykloje ar vėliau.

2. Merginos mokyklos batai juodi:

Mokyklos bateliai mergaitei

Šie mokyklinių batų tipai yra labai paprasti ir tradiciniai mokykliniai batai, kuriuos dėvi merginos. Batai turi guminį padą, kurio apačia yra su specialiu pamušalu, kad pėdos būtų sausos, ir yra idealiausi batai pėdoms, linkusioms įkaisti ir prilipti.

3. Ploni dvigubi dirželiai, balti mokykliniai batai:

Ploni dvigubi dirželiai, balti batai

Čia pateikiamas gražiai atrodantis dvigubas dirželis su plokščiais apatiniais protingais baltais mokykliniais batais mergaitėms. Šio tipo batus paprastai dėvi mažos mergaitės, ką tik įžengusios į švietimo pasaulį. Ant sagties krašto graži gėlė yra dygliuota, pagerinanti mokyklos batų išvaizdą.

4. „Navy Blue Deep Flower Girls School Shoe“:

Tamsiai mėlyni gilių gėlių mokyklos batai

Šio tipo madingi ir nuostabiai atrodantys tamsiai mėlyni batai merginoms atrodo labai šauniai ir mielai. Batas turi guminį padą, leidžiantį puikiai priglausti kojas bėgant ar užsiimant sportine veikla. Batai turi reguliuojamus dirželius tvirtinimui, o mažos gėlės, dygliuotos, jauniems suteikia nuostabią išvaizdą.

5. Klasikiniai balerinos stiliaus mokykliniai bateliai vaikams:

Klasikiniai balerinos stiliaus mokyklos batai

Klasikiniai balerinos stiliaus mokykliniai batai yra patogiausi ir lengviausiai nusiaunami ir užsimaunami. Nereikia žongliruoti ir gaišti laiko rišant batų nėrinius. Batas turi didelį plotį priekyje, suteikiant komfortą jums judant, o mielas lankas suteikia malonų prisilietimą prie batų.

6. „Loafers“ stiliaus mokyklos batai mergaitėms:

Loafers stiliaus mokykliniai bateliai mergaitėms

Tai stilingi ir protingai atrodantys bateliai mergaitėms, atrodantys madingiau nei tradiciniai. Batas pagamintas iš aukštos kokybės odos, turi mažus kulniukus, o priekyje esantys maži pakraščiai suteikia universalų išvaizdą dėvėtojui.

7. Gėlių dygliuotų plaukų segtukų mokykliniai bateliai mergaitėms:

Gėlių dygliuotų plaukų segtukų bateliai mergaitėms

Šie mieli bateliai yra pagaminti iš dailios odos ir keičiamų plaukų segtukų. Tai reiškia, kad galite prisegti rinkinį batų priekyje ir dėvėti kitą rinkinį. Galite perjungti pagal savo pageidavimus ir reikalavimus. Ko daugiau merginos nori iš mokyklos batų? Priekyje dygliuota gėlė suteikia jauniems žydinčią išvaizdą.

8. Rip Tape Kids School Shoe:

Vaikiški mokykliniai bateliai „Rip Tape“

Šio tipo gražiai atrodantys mokyklos batai idealiai tinka mažiems vaikams. Batas turi plėvelę, o ne sagtį, todėl mažesnius batus bus lengviau nešioti. Jis turi plokščius minkštus padus, todėl neleidžia švelninti kojų. Mieli ir idealūs mokykliniai bateliai mažiems.

9. Tradiciniai baltos drobės mokyklos batai:

Tradiciniai balti drobės batai

Tai tradiciniai balti batai, pagaminti iš drobės. Batas turi baltus raištelius batui tvirtinti ir guminius padus, kurie suteikia sukibimą vaikščiojant ar bėgant. Tai labiausiai paplitęs sportinių batų tipas, kurį mokykloje dėvi tiek berniukai, tiek mergaitės.

10. Berniukų mokyklos batai:

Striukiniai mokykliniai bateliai berniukams

Batai yra idealūs batai vyresniems berniukams, nes turi dvi plėšomas juostas ir suteikia didžiulį komfortą dėvint mokykloms. Nuostabus šviesių ir tamsiai rudų spalvų derinys berniukams atrodo labai dinamiškas ir yra idealus batas, leidžiantis atlikti bet kokią veiklą mokykloje.

11. Vaikiški aukštakulniai batai juodi:

Sveiki batai berniukams

Su šiais aukštakulniais batais niekada nesuklysite. Šie batai visiškai uždengia kulkšnį ir apsaugo nuo bet kokios žalos. Batas turi raištelius, skirtus tvirtinti, ir atrodo labai madingas, nei tradiciniai mokykliniai batai. Batai puikiai tinka visai sportinei veiklai, atliekamai mokykloje.

12. Sujungti juodus mokyklinius batus berniukams:

Nėriniai mokykliniai bateliai berniukams

Puiki tradiciškai atrodančių juodų batų pora berniukams su raišteliais. Batai turi malonų ir kempinišką pėdos pojūtį ir gerai priglunda, taip laikydami atokiau nuo pūslių. Kai kurios mokyklos šiuos batus renkasi tik berniukams, nes jie suteikia jiems protingą išvaizdą.

13. Trys dirželiai, skirti baltų mokyklinių batų berniukams:

„White Threes“ dirželiai mokyklinių batų berniukams

Šio tipo balta mokykla turi tris dirželius arba plėšomas juostas tvirtinimui ir puikiai sukimba su kojomis. Batas pagamintas iš aukštos kokybės drobės, puikiai priglunda ir yra labai patogus. Šio tipo batai yra tobulas ir geras pasirinkimas dėvėti sportuojant, nes neleidžia sužeisti pėdų.

14. Odiniai juodi mokykliniai bateliai berniukams:

Stilingi odiniai mokykliniai bateliai berniukams

Unikalūs ir elegantiškai atrodantys odiniai mokykliniai bateliai mokyklą einantiems berniukams. Batai yra pagaminti iš aukštos kokybės blizgančios odos ir turi skylutes, leidžiančias cirkuliuoti orui, ir puikiai tinka prakaituojančioms pėdoms. Batai turi gražią ir lygią apdailą ir protingus batų mokyklos berniukus.

15. Mokyklos juodos valties batai berniukams:

Valties batai berniukams

Šis žavingas ir tradicinis mokyklos batų stilius įkvėpė suaugusiųjų dizaino. Batai yra nepaprastai patvarūs ir turi guminius padus, kurie suteikia berniukams papildomą sukibimą, ir tai yra puikus ir tobulas mokyklinis batelis berniukams.

Būti studento mokyklos batu yra būtina ir turėtų būti pasirinkta atsižvelgiant į jūsų patogumą ir naudojimą. Šiandien yra daugybė nuostabių mokyklinių batų, kurių modeliai ir dizainai yra skirtingi, ir jūs turėtumėte juos pasirinkti pagal savo stilių, poreikius ir patogumo lygį..