Kai buvome maži, žinojau tik vieną žaidimo kriketą. Šiandien scenarijus yra kitoks. Vaikai žino viską, kas viršija mūsų vaizduotę, ypač sporto pasaulyje. Vaikai nebėra kriketo fanatikai. Perėmė tokios sporto šakos kaip futbolas, tenisas, badmintonas, imtynės ir daugelis kitų.

Neseniai mūsų šalies vyrų ir moterų pasiekimai teniso srityje tapo valanda. Šiam sportui yra specialių batų rūšių.

Geriausi mados teniso bateliai:

Čia yra keletas vyrų ir moterų teniso batų tipų. Dažniausiai jie yra unisex. Iš savo sąrašo pasirinkite savo mylimąjį.

1. Sujungti teniso batus:

Teniso bateliai

Visi teniso bateliai turi nėrinius. Jie skirti žaidėjui geriau prisitaikyti. Rišti raištelius galima įvairiai. Tai madinga tendencija susieti raištelius įvairiais būdais. Šie batai yra kaip įprasti teniso bateliai. Jį renkasi visi žaidėjai, nes jis tinka. Tai unisex stilius.

2. Sintetiniai teniso bateliai:

Sintetiniai teniso bateliai

Paprastai dėl bėgiojimo tradiciniai sportiniai bateliai buvo pagaminti iš medvilnės. Tačiau tobulėjant technologijoms, gaminami nauji audiniai, kurių elastingumas ir mirkymas yra geresni. Šie audiniai yra sintetiniai. Jie yra tokie pat geri kaip medvilnė. Jie visi yra spalvingi ir įdomūs kuriant batus. Dažniausiai tai patinka moterims.

3. Stambūs vieninteliai vyriški teniso bateliai:

Stambūs padai teniso bateliai

Tenise žaidėjas turi bėgti teniso kortuose. Kartais žaidėjui gali tekti šokinėti, kad iššautų. Atliekant tokią veiklą, batų padas turi sugerti visus smūgius, kad būtų išvengta sužalojimų. Stambūs pado teniso bateliai turi kietą padą tinkamose padų vietose. Tai užtikrina tinkamą pado amortizavimą. Tai patinka vyrams, nes jie yra sunkesni.

4. Rudi teniso bateliai:

Rudos spalvos teniso bateliai

Teniso aikštelėje yra daug purvo ir dulkių nuo molio. Dėl to blizgantys balti batai tampa nešvarūs, todėl praktikai dažnai naudojama ruda spalva. Rudos spalvos teniso bateliai yra šiek tiek vėsesni nei įprasti teniso bateliai. Juos galima nešioti ir lauke. Jie patinka vyrams, nes atrodo labai atsitiktinai.

5. Balti teniso bateliai:

Balti teniso bateliai

Balti teniso bateliai yra tradiciniai teniso bateliai. Nuo šimtmečių vyrai ir moterys dėvi baltus teniso batus. Balta spalva pasirenkama kaip grynumo ženklas, o ne blogas žaidimas. Šio tipo teniso bateliai turi baltus raištelius. Paprastai prekės ženklo pavadinimas yra spalvotas. Tai būtina daugeliui turnyrų. Tai unisex. Teniso aikštėje atrodo labai nuobodu.

6. Spalvingi teniso bateliai moterims:

Spalvingi teniso bateliai

Šiandienos kartos negalima laikyti ribose. Jie nori būti laisvi. Net teniso kortuose jie nenori klijuoti tradicinių baltų batų. Jie nori daug spalvų ir stiliaus. Spalvingi teniso bateliai patenkina jaunų širdžių poreikius ir atlieka tą patį darbą kaip ir balti teniso bateliai. Tai labai patinka moterims.

7. „Hard Court“ teniso bateliai vyrams:

Kietos aikštelės teniso bateliai

Paprastai teniso kortų paviršius yra įvairus. Tai gali būti žolė, molis, kietas ar kilimas. Kiekvienas teismas turi specialius batus. Kietieji teniso bateliai yra skirti kietai dangai. Jie yra tvirtesni ir suteikia papildomo komforto. Jie padeda geriau sukibti. Vyrai dažniausiai juos dėvi, nes yra sunkesni.

8. Moteriški lauko teniso bateliai:

Išoriniai teniso bateliai

Išoriniai teniso bateliai turi platesnį padą. Jie skirti gerai sukibti. Papildoma amortizacija padeda sumažinti bet kokius sužalojimus. Šie batai yra spalvingi ir labai žaismingi. Tai labiau patinka moterims, nes jos yra lengvesnės.

9. „Wilson Pro Staff“ teniso bateliai:

„Wilson pro“ teniso bateliai

„Wilson pro staff“ teniso bateliai yra viena seniausių teniso batelių formų. Jie yra oficialūs bateliai daugeliui turnyrų. Jie puikiai tinka visų rūšių teismui. Jie tradiciškai gaminami baltai. Tačiau didėjanti paklausa privertė juos gaminti spalvingus batus. Jie yra unisex dizaino.

10. Teniso bateliai su oro garais:

Oro garo teniso bateliai

Daugelis sportininkų savo teniso bateliuose renkasi oro garų technologiją. Jis skirtas lengvam bėgimui ir šokinėjimui. Jie suteikia papildomą atšokimą. Oro garų teniso bateliai yra lengvi ir labai patogūs. Nešiodami jie yra tarsi jūsų dalis. Ją mėgsta moterys.

11. Lengvi teniso bateliai:

Lengvi teniso bateliai

Teniso bateliai skirti apšviesti. Tačiau pridedant papildomą pagalvę jie tampa sunkūs. Pradėjo ryškėti lengvų batų poreikis lengvai fotografuoti. Lengvi teniso bateliai yra pagaminti iš specialių pluoštų, kurie daro batus lengvus. Jie suteikia tą patį prigludimą ir komfortą, kaip ir kiti teniso bateliai. Kadangi jie yra lengvi, juos myli moterys.

12. Klasikiniai teniso bateliai:

Klasikiniai teniso bateliai

Klasikiniai teniso bateliai yra balti. Jie turi storą padą. Nėriniai taip pat yra balti. Jie yra unisex, nes yra paprastesni ir vienodi. Jie nėra labai lengvi. Šie batai puikiai dera su tradicine balta teniso apranga.

13. Gel Technology vyriški teniso bateliai:

Gelio technologijos teniso bateliai

Gelio technologijos teniso bateliai turi specialų gelį. Šie geliai skirti sugerti bet kokį šoką. Gelis dažniausiai yra kulno srityje. Yra žinoma, kad jie apsaugo nuo bet kokių sužalojimų. Tai patinka daugeliui vidutinio amžiaus sportininkų. Jiems labiau patinka vyrai.

14. Barikadiniai teniso bateliai:

Barikadiniai teniso bateliai

Barikadiniai teniso bateliai yra megzto audinio. Jie turi atminties putų kulniukus papildomam patogumui. Tai suteikia asmeniškesnį komfortą. Jie yra šiek tiek brangūs, bet tai visiškai verta. Ši technologija žinoma visiems sportininkams, ypač moterims.

15. „Hyper-court“ teniso bateliai:

„Hypercourt“ teniso bateliai

Laiku kalbant, „Hyper-court“ teniso bateliai yra ne kas kita, kaip aukštakulniai teniso bateliai. Šie batai yra ne tik aukštakulniai, bet ir skirti smūgiams. Jie yra lengvi ir kvėpuoja su jumis. Jie priartina jus prie teismo. Jie patinka abiem lytims.

Tenisas yra labai didelė ir garsi sporto šaka vakaruose. Šis sportas turi specialius batus, kurie paguos sportininką ilgo žaidimo metu. Teniso bateliai visada turi raištelius. Jie ne visada turi būti nuobodūs balti. Dėl visų naujų spalvų, audinių ir megztų viršutinių dalių jis atrodė labai žaviai. Kai juos dėvite, jums nereikia laikytis teniso kortų. Juos netgi šaunu dėvėti lauke.