Ar jūsų kojos dėvi tinkamus batus? Taip, taip pat reikia pasirinkti geriausią batų porą, kad ji puikiai atitiktų jūsų aprangą. Tačiau reikia ne tik derinti juos prie aprangos, bet ir pasirūpinti komforto lygiu. Visą dieną praleisti stilingais, bet varginančiais batais, erzintų, ar ne? Taigi, norėdami, kad jūsų kojos būtų laimingos, būtinai rinkitės patogius, kvėpuojančius, minkštus ir gerai palaikančius batus. Atliekant bet kokius lauko planus, labai svarbu patikrinti batus, paimti batus pagal sezoną.

Naujausi madingų vyrų ir moterų batų modeliai:

Čia yra geriausi patogūs batų dizainai, plačiai atrinkti laimingai kelionei ar įprastam dėvėjimui.

1. „Ryka Dominion“ – aukščiausios kokybės patogūs moteriški batai:

patogūs batai

Rožinės ir juodos spalvos sportinių batų „Ryka Dominion“ dizainas užtikrina maksimalų komfortą. Patogūs batai moterims suteiks jums šoktelėjimo efektą ilgiems atstumams. Prekės ženklas yra labai svarbus renkantis batus. Jūsų poilsiui ši pora tinka jūsų kelionei. Kolegijos merginoms patinka tokie batai.

2. Patogūs „Adidas Stan Smith“ moteriški batai:

Patogūs „Adidas Stan Stan“ moteriški batai

Patogiausi moteriški batai puikiai dera prie bet kokios suknelės, nesvarbu, ar tai būtų džinsai, ar madingos kuokštelinės suknelės. Balta pora yra tendencija daugiausia po koledžo paauglių šortais. Jei norite pritraukti kolegijos draugų dėmesį, tai ši pora visada yra geras pasirinkimas.

3. „Adidas NEO Cloud Foam Race“ – tobuli patogūs batai vyrams:

Adidas NEO Cloudfoam Race - tobuli patogūs batai vyrams

„Adidas NEO“ buvo puiki pora patogių batų vyrams. Dėl patrauklių spalvų ir paminkštintos po kojomis, tai yra geriausias pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui. Kasdien, jei einate į sporto salę, galite jas naudoti ir fitnesui. Tai yra įprasti ar fitneso batai, todėl galite pabandyti su sportiniu kostiumu ar džinsais.

4. Vaikams patogus batų dizainas mergaitėms:

Patogūs „Keds“ batai moterims

Moteriškų patogių batų modelis, pagamintas iš džinsinio audinio ir plokščio stiliaus, yra plačiai paplitęs paauglių batų dizainas. Plonus sportbačius galima dėvėti po bet kokia suknele.

5. „Nike Air Max“ – deginimo pojūtis vyrams skirtuose patogiuose batuose:

„Nike Air Max“ - deginimo pojūtis patogiuose batuose vyrams

Ieškau batų bėgimui! „Nike Air Max“ su degančios liepsnos dizainu yra geriausias patogus batų dizainas vyrams. Tai ateina su universalumu lengvosios atletikos srityje.

6. „New Balance 365“ patogūs batai vyrams:

New Balance 365 patogūs batai vyrams

Patvarumo, priklausomybės ir dizaino derinys patogių batų kategorijoje yra nauji balanso 365 batai vyrams. Batus galima rinktis iš daugybės patrauklių spalvų.

7. „Greats Bab Low“ – patogūs batai tiek vyrams, tiek moterims:

Greats Bab Low - patogūs batai tiek vyrams, tiek moterims

Patogi, tačiau nauja išvaizda patogiausių batų kategorijoje yra „Greats Bab Low“ batai. Balti batai yra pagaminti iš nailono su tinklinėmis viršūnėmis ir kresų kryželiais.

8. „New Balance 1865“ patogūs batai moterims:

„New Balance 1865“ patogūs batai moterims

Naujas madingas batų dizainas patogiuose batuose moterims yra naujas neoninės spalvos balansas 1865. Dizainas yra patrauklus ir taip pat suteikia geriausią kontrastą nei atsitiktiniai.

9. Patogūs batai „Astral TR1 Mesh“ moterims:

Patogūs „Astral TR1 Mesh“ batai moterims

Šis žavingo dizaino patogūs batai moterų kolekcijai. Dizainas suformuotas iš įvairių spalvų storo audinio su užsegamu sagtimi. Moterys gali reguliariai dėvėti savo biuro rutiną. Geras prekės ženklo pasirinkimas renkantis tokio tipo batus.

10. „Converse Chuck Taylor Comfort“ batų dizainas moterims:

„Converse Chuck Taylor“ patogių batų dizainas moterims

Batai turi sandalų išvaizdą, kuri paliekama atvira iš abiejų pusių. Viršutinė dalis pagaminta iš audimo, su patraukliais auksiniais pakabukais. Stilingas ir patogus moterims vasaros ar žiemos sezono metu.

11. „Superga“ sportbačių patogių batų kolekcija vyrams:

Superga Sneakers patogių batų vyrams kolekcija

Patogiems batams vyrams „Superga“ suteikia džiazo dizaino. Sportiniai bateliai yra lengvo svorio ir jaudinančio dizaino. Batai yra patvarūs net šiurkščiose vietose. Tai suteikia pasitenkinimo jausmą, kad turite gerą šios poros pasirinkimą. Ne sunkus ir galite dėvėti bet kokią aprangą.

12. Roko uostas „Trust ride“ „Lace Up Mens“ patogūs batai:

Rockport truStride Lace Up vyriški patogūs batai

Patogius batus, kuriuos plačiai pasirinko vyrai, siekdami nepriekaištingos oficialios išvaizdos, suteikia „Rock port trust ride Lace“. Rudos spalvos dizainas pagamintas iš lanksčios odos, kuri yra labai minkšta. Vyrai taip pat gaus gerą pasirinkimą prie bet kokios oficialios aprangos ar džinsų.

13. „Toms Classic“ patogūs batai vyrams:

Patogūs „Toms“ batai vyrams -13

„TOM“ kolekcijos yra geriausios planuojant vasaros atostogas ir mėgaujantis jomis visiškai patogiai. Galima įsigyti įvairių dizainų, tai yra nešiojama šviesa ir suprojektuota įvairių dizainų. Vasaros sezono metu vyrai dažniausiai eina paplūdimio pusėje, todėl jiems reikia lengvų batų lauke.

14. „Everlane Loafers“ patogūs vyriški batai:

„Everlane Loafers“ vyriški patogūs batai

Loferiai buvo geriausi patogūs batai, kuriuos vyrai pasirinko tiek kasdieniam, tiek oficialiam išvaizdui. Batai pagaminti iš puikios odos su minimaliais kulnais, yra įvairių spalvų.

15. „Soludos“ rūkančios šlepetės – patogūs batai moterims:

„SoludosSmoking Slippers“ - patogūs moteriški batai

Oda ir nėriniai, suvedami kartu, suteikia gražių patogių batų modelį, kurį atnešė „Soludos Smoking“ kolekcija. Šlepetės yra įvairių dizainų ir raštų, kuriuos pasirinkę išprotėtumėte. Moterys mėgsta patogią medžiagą, todėl savo patogumui naudoja lengvą aprangą, todėl batams jos renkasi sklandų ir lengvą kojų dėvėjimą.

Patogiausius batus galima dėvėti su didžiausiu malonumu keliaujant, paplūdimiuose, sekant ar net dėvint reguliariai. Juose visada yra viso ilgio apsauginis sluoksnis, kuris suteikia jūsų kojai tinkamą formą, kad išvengtumėte kojų sužalojimų. Planuojant išvyką svarbu išlaikyti pusiausvyrą, todėl jums reikia tinkamai surinkti patogius batus. Vasaros, lietingų ir žieminių sezoninių batų rinkoje galima įsigyti su geromis veislėmis. Griebkite juos pagal savo pasirinkimą biudžete nuo mažo iki didelio.