Saugos batai (batai su plieniniais pirštais, batai su plieniniais dangteliais, apsauginiai batai) yra rekomenduojami ir sukurti ilgaamžiškumui ir apsaugai skirti batai. Apsauginiai batai paprastai yra sustiprinti plieniniu dangteliu po piršto dangteliu, kad būtų apsaugota nuo krintančių daiktų, o kartais taip pat turi vidurinę pado plokštę, apsaugančią nuo pradūrimo iš apačios. Kaip rodo pavadinimas, pagrindinis apsauginių batų tikslas yra užtikrinti naudotojo kojų saugumą, todėl plienas paprastai yra tinkamiausia medžiaga tvirtinant atitinkamas armatūras. Tačiau plieniniai sutvirtinimai taip pat daro bagažą sunkų ir riboja jo lankstumą. Tai galėtų būti priimtina statybose ir sunkiosios pramonės srityse, tačiau kelia problemų aplinkoje, kurioje, be saugumo; lengvas dėvėjimasis taip pat yra reikalavimas. Tokiai rinkai sustiprinti taip pat gaminami kompozicinės medžiagos, aliuminis ir kartais plastikas, pvz., Termoplastinis poliuretanas.

Apsauginius batus taip pat rekomenduoja gydytojai, nuodugniai ištyrę pacientą ir pasiūlę dėvėti apsauginius nuo smūgio ar slydimo apsauginius batus, kad apsaugotų kojas nuo išorinių veiksnių, tokių kaip slidžios grindys, nelygios grindys ar smūgis, dėl kurio gali atsirasti kenksmingų sąlygų, tokių kaip lūžis ar sausgyslė uždegimas. Apsauginių batų įvertinimai skiriasi priklausomai nuo nustatymo, kuriame jie naudojami. Pavyzdžiui, batai, apsaugoti nuo elektros jonų iškrovimo ir specialios apsaugos nuo elektros smūgio. Indijoje saugos batai yra įvertinti pagal šiuos sertifikatus: IS 15298-I: 2011 bandymo metodai, IS 15298 –II, skirti saugiai avalynei, IS 15298-III apsauginė avalynė, IS 15298-IV profesinė avalynė.

Į viršų 20 skirtingo dizaino apsauginių batų vyrams & Moterys:

Nors apsauginiai batai nėra pirmas pasirinkimas, kai kalbama apie madą, dabar saugūs batai yra įvairių madingų formatų. Čia yra 20 geriausių vyrų ir moterų apsauginių batų tendencijų, kurios yra naudingos ne tik slidžiam namų ruošos darbui, bet ir tradiciniams apsauginių batų nustatymams.

1. Saugos metaliniai batai vyrams:

Apsauginiai batai

Taip pat žinomi kaip tradiciniai seni geri apsauginiai batai, kurie geriausiai apsaugo nešiojančiojo pėdas atšiauriomis pramonės sąlygomis. Indijoje tokie batai yra plačiai naudojami pagal pramonės įgaliojimus didelėse įmonėse, tokiose kaip SAIL, JINDAL STEEL ir kt..

2. Guminiai padai vyrams:

Guminis padas vyriški batai

Šie gražiai atrodantys batai paprastai yra naudingi slidžioje aplinkoje, pvz., Šaltyje, uolų upėse. Tokių batų guminis padas padeda geriau sukibti ir apsaugo nuo atsitiktinio slydimo.

3. Plieniniai vidpadžių saugos batai moterims:

Plieniniai vidpadžio batai moterims

Batai su vidpadžio plienine plokštele apsaugo nuo dūrių iš apačios. Tokie batai yra ypač naudingi moterims, kurios dirba sunkiųjų pramonės šakų gamyklose.

4. Diabetiniai unisex batai:

Diabetiniai neeksualūs batai 4

Šie batai, sukurti specialiai, atsižvelgiant į diabetu sergančius pacientus, suteikia storą minkštą padą. Jie gali būti dėvimi tiek diabetu sergantiems vyrams, tiek moterims. Jiems tai pusiausvyros batai. Būdami kantrūs, jiems reikia tinkamo saugumo vaikščiojant.

5. Mažo kulkšnies vieno greičio tankio kojų batai vyrams:

Vieno greičio mažo kulkšnies batai vyrams

Šie batai turi sudėtinį piršto dangtelį, kuris pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir dilimui. Nors tokie batai nėra tokie apsauginiai kaip plieniniai armuoti batai, jie gali užtikrinti saugumą tokiose pramonės šakose kaip chemijos perdirbimas ir puslaidininkių gamyba.

6. Žieminiai batai su aukšto kulkšnies plieno kojų pirštais moterims:

Žieminiai batai iš aukšto kulkšnies plieno pirštų moterims

Moterims, besirūpinančioms mada, dirbančioms atšiaurioje pramoninėje aplinkoje, šie batai yra puiki alternatyva tradiciniams apsauginiams batams. Sukurta su aukštakulniais ir šiuolaikiška aptakia išvaizda tokie batai apsaugo apsauginius batus per sustiprintą plieninį piršto dangtelį.

7. Visiškas „Gumboot“ moterims:

Visiškas saugos guminis batas moterims

Šie guminiai batai, pagaminti iš PVC medžiagos, sezono metu dėvimi daugiau nei madinga apranga, jie laikomi apsaugine avalyne nuo kojų sušlapimo nuo lietaus vandens. Tačiau dizaineriai stengiasi suteikti madingą vaizdą, įnešdami džiazo ir ryškių spalvų, tokių kaip blizgi raudona, nuobodu geltona arba mėlyna.

8. Įprastas saugos guminis batas vyrams:

Įprastas apsauginis guminis batas vyrams

Vyrams, dirbantiems drėgnoje ar pelkėtoje aplinkoje, tokie guminiai batai yra puikus avalynės sprendimas. Tokie batai užtikrina neprilygstamą apsaugą nuo nelaimingų atsitikimų.

9. Vandeniui atsparūs odiniai batai moterims:

Vandeniui atsparūs odiniai batai moterims

Šimtmečius oda buvo vienintelė pasirinkta medžiaga avalynės pramonei. Tačiau oda netinkamai žaidžia su vandeniu ar drėgna aplinka. Neperšlampami odiniai batai odai mylinčioms moterims siūlo odos klasę ir atsparumą gumai.

10. Atsparūs dūriams vyriški apsauginiai batai:

Saugos batai vyrams

Šis didelis atsparumas dūriams pasiekiamas padedant metalinę plokštę tarp vidinio pado ir išorinio batų pado ir atsparumą 1200 niutonų jėgai bei atsparumą įtrūkimams. Viršutinė batų dalis yra nemetalinė, todėl ji yra lengva ir paprasta naudoti.

11. Moteriški specialūs dūriams atsparūs apsauginiai kulkšnies batai:

Specialūs moteriški apsauginiai kulkšnies batai

Tokie batai suteikia lengvą svorį & patvarus avalynės sprendimas moterims, dirbančioms atšiaurioje aplinkoje. Šių batų padas yra sustiprintas plienine plokšte, todėl jie yra saugūs pradūrimui ir gali būti naudojami ant potencialiai pavojingos velėnos.

12. Karščiui atsparūs batai vyrams:

Karščiui atsparūs batai vyrams

Šio tipo batų viršutinė dalis yra pagaminta iš odos arba zomšos medžiagos su kabliuotu ar nekabinamu nėrinių raštu. Padas yra atsparus karščiui iki 300 laipsnių Celsijaus.

13. Neslystantys apsauginiai batai moterims:

Neslystantys, saugiai pjaustomi batai moterims

Šis neslystančių batų dizainas yra klasikinis batų stilius ir apsauga. Viršutinė batų dalis pagaminta iš zomšos odos su minkštu vidpadžiu. Išorinis padas pagamintas iš išskirtinės gumos medžiagos, užtikrinančios sukibimą nuo grindų iki išorinio pado, kuris išplauna vandenį tarp dviejų paviršių ir taip užtikrina neslystantį efektą.

14. „Absorbent Shocker“ pamušalas vyrams:

„Absorbant Shocker“ batai vyrams

Šio tipo batai yra pagaminti taip, kad užtikrintų gerą kontaktą su vidiniu padu ir kojomis, naudojant kupso efektą. Vidinis padas yra minkštas ir turi amortizuojantį poveikį. Žmonėms, turintiems pėdų traumų ar sausgyslių plyšimų, visada rekomenduojama dėvėti smūgius sugeriančius batus, o ne įprastus puošnius batus ir sandalus.

15. „Di-electric Unisex“ batai:

Dvi elektriniai unisex batai

Dielektriniai batai yra specializuoti guminiai batai, siūlomi žmonėms, dirbantiems statybvietėje, arba elektrikams, kurių kasdienis darbas yra elektros laidų prijungimas. Tokiu atveju jie privalo dėvėti batus su elektra izoliuotu padu, kuris apsaugo nuo smūgio nuo aukštos įtampos elektros įtampos. Moterų apsauginiams batams šie guminiai batai yra skirtingų spalvų derinio.

16. Metatarsalinė avalynė vyrams:

Metatarsalinė avalynė vyrams

Šie batai suteikia ypatingą apsaugą metatarsaliniams kaulams, nepakenkdami komfortui. Sunkių medžiagų darbams pramonėje tokio tipo batai yra patogūs darbuotojams. Kai vyrai visą dieną dirba pramonėje po avėjimo batų, dieną pėdos jaučia patinimą, todėl šie batai suteikia tinkamą minkštumą. Šie batai yra tiek kulkšnies aukščio, tiek ilgų batų.

17. Latekso saugos batai moterims:

Apsauginiai latekso batai moterims

Šie apsauginiai batai yra pagaminti iš latekso gumos, kuri užtikrina didesnį lankstumą ir nekenkia patogumui. Tai padeda išvengti bet kokių pėdų sužalojimų dirbant. Dėl elektros avarijų pramonėje ar bet kurioje mašinų darbo platformoje tai padeda išvengti tokio tipo sužalojimų ar nelaimingų atsitikimų. Jie pasižymi geru atsparumu slydimui ir apsaugo nuo statinių iškrovų.

18. Šalčiui atsparūs moterų apsauginiai batai:

Šalčiui atsparūs moteriški apsauginiai batai

Moterims, dirbančioms šaltoje aplinkoje, šie batai užtikrina gerą apsaugą nuo šalčio ir įprastą apsauginių batų apsaugą. Tai padeda tokiose pramonės šakose, kur dega nuo chemikalų ar metalo purslų. Kai kurios kietos ar pavojingos medžiagos, pažeidžiančios pėdų odą, todėl tokio tipo pora yra svarbiausia.

19. Nitrilo pado vyrams skirti apsauginiai batai:

Saugos batai vyrams „Nitrile Sole“

Šie batai su nitrilu padu užtikrina puikią apsaugą ant karštų paviršių ir gali užtikrinti atsparumą karščiui iki 300 laipsnių Celsijaus. Jie taip pat pasižymi geru atsparumu slydimui, todėl jie idealiai tinka tokiose vietose kaip kasybos pramonė, naftos chemikalai ir kt.

20. Oficialūs apsauginiai batai vyrams:

Oficialūs apsauginiai batai vyrams

Tai darbo ir saugos tipo batai ir medžiaga, naudojama gryna oda. Raštas tvirtas. Rudens sezono metu ši pora yra patogi saugumui. Šie batai ne tik dera prie oficialių drabužių vyrams, bet ir apsaugo tradicinius plieninius armuotus apsauginius batus. Tai padeda bet kuriuo sezonu, daugiausia rudens sezonu, jūsų darbo platformoje; Šio tipo batai gali būti dėvimi ant bet kokios aprangos, o ne biuro. Kojų saugai taip pat reikia tokio tipo batų.

Apsauginiai batai dabar kartu su pažadėto saugumo užtikrinimu taip pat greitai pasiekia nuolat augančias ir sparčiai besikeičiančias avalynės mados tendencijas. Ne tik techninės įrangos gamintojai, bet ir nusistovėję avalynės gamintojai siūlo gana gražiai atrodančius apsauginius batus, kuriuos išskėstomis rankomis priima mados žinovai..