Batai yra vyriškos avalynės dalis, apsauganti žmogaus pėdą. Jis turi būti dėvimas atliekant įvairią veiklą. Jis taip pat laikomas dekoravimo elementu. Laikui bėgant, batų dizainas turėjo milžiniškų variacijų. Kiekvienas vyras turi aistrą batams. Šiandien vyrai nori atrodyti geriausiai, kad atliktų jo darbą. Kiekvienai progai yra įvairių tipų batų. Batų dizainas skiriasi nuo kultūros iki kultūros ir funkcijos. Batai tapo esmine būtinybe vyrams. Tai geriausias kompanionas vyrams.

Batai vyrams

30 naujausių ir madingiausių vyriškų batų dizaino tendencijų:

Pažvelkime į 30 geriausių Indijos vyrų batų.

1. Juodi odiniai Oksfordo batai:

Juodi odiniai Oksfordo batai

Tai neabejotinai geriausias. Anksčiau „Oxford“ batus buvo galima įsigyti tik juodos spalvos. Tačiau dabar galime pamatyti įvairias spalvas. Batai su raišteliais pasižymi batų raištelių kilpomis. Jis yra nesenstantis ir puikiai dera su oficialiais. Piršto dalis prailginta, kad būtų patogiau dėvėti. Tai tiesiog stilingi batai.

2. Vienuolio diržo vyriški batai:

Batai vienuolio dirželiu

Vienuolio dirželis neturi raištelių. Jis uždaromas sagtimi ir dirželiais. Jame yra vienas dirželis arba du dirželiai. Šiuo atveju diržas laikomas priedu. Tai taip pat oficialūs ir kasdieniai batai vyrams, bet mažiau nei Oksfordo batai. Jis madingai išlenktas su unikalia spalva. „Monk“ yra net trys dirželiai, tačiau jis nėra daug naudojamas.

3. Derbio bateliai:

Derbio bateliai -3

Šie gražūs batai vyrams turi platesnį batų raištelį. Šis metodas taip pat žinomas kaip „atviras raištis“. Šiuose batuose batų raištelio kilpelė yra siuvama ant vamparo. Dėl atvirų raištelių galite lengvai užsidėti kojas. Šiuo atveju nėriniai yra paslėpti kaip paslėpti. Šie batai tinka tiems, kurie turi dideles pėdas. Kojos dalis taip pat yra plati.

4. Wingtip vyriški batai:

Batai „Wingtip“-4

„Wingtip“ bateliai ant piršto dangtelio turi W formos dizainą. Juodos ir baltos spalvos stilingi batai vyrams dekoruoti taškais. Tokiu atveju oda yra perforuota standartiniu raštu. Kojų dangteliui suteikiamos gražios kreivės. Viduje yra raudonos spalvos audinys. Jis turi plačią angą, todėl vyras gali lengvai įkišti ir iškelti kojas. W dizainas yra jo tapatybė.

5. „Brogue“ batai:

„Brogue“ batai -5

„Brogue“ batai paprastai turi skylutes. Šios perforacijos skirtos dekoratyviniams tikslams. Šios skylės lietaus metu išleidžia vandenį. Yra dviejų tipų brogai: pilnas ir pusiau. Brogues ir Wingtips yra panašūs, bet ne vienodi. Jis yra žemiau kulkšnies ir su klasikine oda. Anksčiau jis buvo naudojamas kaip oficialus, bet dabar jis taip pat naudojamas kaip atsitiktinis.

Skaityti daugiau: Itin modernūs įdegio brogai vyrams

6. Loafer batai:

Avalynė -6

Loafer batai yra nėriniai ir turi skirtingus kulnus. Jis pasižymi elegantišku ir lengvu stiliumi, kurį labiausiai mėgsta karališkosios šeimos nariai. Vienoje pusėje yra papildoma elastinė dalis, leidžianti lengvai nusiauti batus. Ji taip pat turi gražią spalvą. Loferiuose naudojami sunkūs guminiai padai. Yra trijų tipų bateliai: Penny, Tassel ir Bit.

7. Moccasin vyriški batai:

Mokasino batai -7

„Moccasin“ batus sudaro elnių oda arba kita minkšta oda. Pusės pagamintos iš vieno odos gabalo. Tai puikūs batai vyrams. Taip pat yra gėlių atspaudas ir sagtis. Jis yra užsidėtas ant batų ir yra kaip loaferis. Galite jį naudoti kaip oficialų ir atsitiktinį. Ant bato viršaus pritvirtinta į lanką panaši sagtis. Kojos dalis yra šiek tiek didesnė nei įprasta.

8. „Chukkas“ vyriški batai:

„Chukkas“ batai -8

„Chukka“ batai yra aukštakulniai batai, daugiausia pagaminti iš zomšos arba odos. Jame yra atviri raišteliai su dviem ar trimis kilpomis. Tai yra patogiau dėvėti batai ir plačiai prieinamas šiais laikais. Tai naujausi vyrams skirti batai. Jie yra paprasti, o spalva tokia, kad atrodo, kad plyta laikoma.

9. Suknelės batų vyrai:

Suknelė -9

Suknelės batai yra labiau priimami kaip oficialūs batai. Tai kiekvieno vyro poreikis. Šie juodi blizgantys batai yra vienas iš juodų batų vyrams. Kojų dangtelis nėra daug išplėstas ir platus. Tai kaip Oksfordo batai. Turi ir nedidelius kulniukus. Ant batų viršaus susiuvamas vienas mažas siūlų sluoksnis. Viduje nėra jokios atramos. Yra tik oda.

10. Stilingi sportbačių batai:

Sneaker Shoes -10

Sneaker yra skirtas sportui ir kitiems fiziniams pratimams. Sneaker turi lankstų padą iš gumos ir viršutinę dalį iš odos. Tai patikimesni batai kasdieninei veiklai. Jis buvo įtrauktas į 2018 metų vyriškų batų sąrašą. Juodos spalvos sportbačiai gali sukurti magiją, nes juoda yra visų mėgstamiausia. Jame nėra spaudinio.

11. Kung Fu batai:

Kung Fu batai -11

„Kung Fu“ batai yra Kinijoje pagaminti batų tipai, dėvėti praktikuojant kung fu ir kitus materialinius menus. Paprastai jis yra juodos spalvos. Jis pagamintas iš audinio ir plastiko pado. Šio batų variantai dabar gaminami daugiausia universalios paskirties. Galite surišti ir sulankstyti taip, kaip galite.

12. Balnelio batai:

Balnelio batai -12

Balnelio batai yra laisvalaikio bateliai su žemakulniais. Jis turi paprastą pirštą ir dekoratyvinį pėdos vidurį. Paprastai jis pagamintas iš odos ir dažniausiai būna baltos spalvos su juodu balneliu. Nors dabar galima bet kokia spalvų kombinacija. Tai stilingi batai vyrams. Raudonos ir rudos spalvos odos jungiamieji nėriniai yra reti.

13. „Jutti“ vyriški batai:

Jutti -13

Jutti yra etninė pandžabų tipo avalynė. Jis pagamintas iš odos ir brangių siuvinėjimų. Ant viršutinio pado yra mango motyvų atspaudas ir auksinės spalvos siuvinėjimo darbai. Jame yra plokščias padas ir rankų darbo siuvinėjimo darbai, kuriuos dažniausiai mato jaunikis savo vestuvėse. Tai išgalvota.

14. Šaunūs organų batai:

Batų vargonai -14

Vargonų batai yra skirti palengvinti vargonų klaviatūros grojimą ir yra dėvimi vargonininkų. Kadangi jis nešiojamas tik prie vargonų, išvengiama smėlio, kuris gali nudažyti pedalo klavišus. Jis turi šiek tiek aukštesnius odinius kulnus, kad būtų lengviau žaisti su kulnu. Jis naudojamas specialiai tam tikslui.

15. „Jump Sole Shoes“ vyrai:

Šuolių batai -15

Batai su šokinėjimo padu pirmiausia buvo išrasti krepšininkams. Tai tarsi platforma, pritvirtinta prie batų. Tai naudinga šokinėjant. Šiuo metu šią platformą naudoja ir kitų sporto šakų sportininkai. Jis tvirtai pritvirtinamas prie kojų ir leidžia šokti aukštai į krepšį. Čia paviršius yra purus.

16. Laipiojimo bateliai vyrams:

Laipiojimo bateliai -16

Laipiojimo bateliai yra specializuota avalynė laipiojimui uolomis. Jis turi pagalvėlę ir priglunda. Be to, jis turi lygų ir lipnų guminį padą. Jis netinka vaikščioti. Šie spalvingi batai vyrams yra aukštai ant kulkšnies ir plokšti. Tai lanksti avalynės rūšis. Šio batelio forma yra L ir labai minkšta. Tai suteikia fizinį lengvumą lipant.

17. Ančių vyriški batai:

Ančių batai -17

Anties batai taip pat žinomi kaip pupiniai batai, pagaminti iš guminio pado ir odinės viršutinės dalies. Iš kulkšnies srities jis yra pagamintas iš gumos ir nėrinių. Jis plačiai atsiveria. Galinėje pusėje taip pat yra dizainas. Tai puikūs batai vyrams. Jis yra šiek tiek virš kulkšnies ir naudojami spalvingi nėriniai. Padaryta daug siūlių su siūlais, kad jis būtų gerai pastatytas.

18. Sniego batai vyrams:

Sniego bateliai -18

Sniego bateliai ypač skirti dėvėti sniege. Tai nėrinių ir sagties derinys. Dauguma sniego batų yra pagaminti iš lengvo metalo ir sintetinio audinio. Jis pasiekia šiek tiek žemiau kelių. Paviršius yra grynos odos ir pakankamai tvirtas. Šį batą reikia puikiai dėvėti, kad ant sniego nekiltų sunkumų.

19. Kaubojų batai:

Kaubojų batai -19

Kaubojų batai ypač susiję su jojimo batais. Jis turi smailų pirštą, kubietišką kulną ir nėrinių. Paprastai jis pagamintas iš karvės odos, bet kartais pagamintas iš egzotiškos driežo, gyvatės, dramblio ir pan. Ant batų viršaus pritvirtintas V formos metalas, o šonas dekoruotas siūlais.

20. Riedučiai:

Riedučiai -20

Riedučiai yra skirti naudoti riedlente. Riedučių batų dizainas apima vulkanizuotą gumą su minimaliu siūlų raštu. Dvigubas susiuvimas atliekamas norint pratęsti viršutinės medžiagos tarnavimo laiką. Komplekte yra pagalvėlė patogumui. Jis yra lengvas, nes su šiais batais bus net riedlentė.

21. Viso kirpimo batai:

Viso kirpimo batai -21

Visiškai supjaustyti batai yra pagaminti iš vieno odos gabalo. Jis yra visiškai paprastas ir lygus su mažomis dekoracijomis. Tai grynai tvirtos odos batai, pasižymintys ilgaamžiškumu ir blizgesiu. Nėriniai yra įtaisyti aštriu ir smailiu pirštu. Batas yra toks didelis ir vienas iš naujausių odinių vyriškų batų. Viršuje atliekamas skirtingų spalvų atspalvis.

22. Kovos vyrų batai:

Koviniai batai -22

Koviniai batai yra vienos rūšies kariniai batai ir ypač dėvimi kareivių mokymų metu. Jis sukurtas kartu su rankena ir pėdų apsauga. Jis pagamintas iš vandeniui atsparios odos. Yra nėriniai ir vienoje šoninėje grandinėje. Batas yra pakankamai kietas sunkiam darbui. Su šiuo bateliu karys gali lengvai atlikti savo darbą.

23. Vyriški ritininiai batai:

Rutuliniai bateliai -23

Riedantys batai turi ratus, pritvirtintus nugaroje. Tai batų rūšis, leidžianti dėvėtojui pasirinkti vaikščiojimą ir riedėjimą. Jei norite riedėti, galite atidaryti ratus. Priešingu atveju jis bus sureguliuotas savo erdvėje. Ratai šiek tiek išsikišę šalia kulno. Čia raišteliai stori. Audinys yra labai minkštas, kaip ir sportiniuose bateliuose.

24. Imtynių bateliai:

Imtynių bateliai -24

Imtynių bateliai yra specialiai sukurti sportininkams, kurie imasi imtynių, ir yra aktyviai naudojami varžybose. Jie yra lankstūs ir lengvi, dėvėtojas jaučiasi tik basas. Jie suteikia kulkšnies atramą ir mažesnę tikimybę sužeisti kojų nagus. Be to, jie yra paprasti ir paprasti, nėra daug dekoruoti. Jos pagrindinis tikslas yra remti imtynininkus.

25. Vyriški valtys:

Batų valtys -25

Valtiniai batai paprastai yra skirti naudoti valtyje. Jo dizainas taip pat atrodo kaip valtis. Šiems batams gaminti naudojama originali ruda spalva. Vietoj nėrinių yra odos eilutė. Kad jis būtų stipresnis, imamos dvi siūlės. Jis turi būti patvarus, nes niekada nežinai, kiek laiko reikia jį dėvėti.

26. Batai diabetikams:

Batai diabetikams -26

Šie batai yra specialiai sukurti diabetu sergantiems žmonėms. Sergant cukriniu diabetu, pacientas susiduria su odos problemomis ir įvairiomis kitomis pėdų problemomis. Tai suteikia jiems papildomo gylio. Įdėtas vienas papildomas padas, kad tinkamai palaikytų kojas. Jie gali lengvai vaikščioti šiuo batu. Tai atrodo kaip pats tvarstis. Jis taip pat žinomas kaip terapiniai batai.

27. Bėgimo bateliai vyrams:

Bėgimo bateliai -27

Šie batai puikiai tinka sportininkams. Tai tinka asmeniui, kuris reguliariai vaikšto ir bėgioja. Jis yra labai lengvas ir naudingesnis ant kieto paviršiaus. Šiame bate pirštui taip pat suteikiama parama lygia oda. Zigzago raštas ant nugaros suteikia komfortą vaikščiojant ar užsiimant aerobika.

28. „Chelsea Boot“:

„Chelsea Boot“ -28

„Chelsea“ batai atpažįstami dėl elastingo šoninio skydelio. Tai batai iki kulkšnies su prigludusiais. „Chelsea“ buvo naudojama daugelį amžių ir vis dar yra madingi vyriški batai. Jis suteikia audinį bagažinės gale, kad dėvėtojas galėtų lengvai užsivilkti. Viktorijos laikais jį naudojo ir vyrai, ir moterys. Šie batai paprastai yra paprasti ir tvarkingi.

29. Lifto batai:

Liftai -29

Lifto batų viduje yra storas padas, todėl dėvėtojas atrodo aukšto ūgio. Jo kulnas pagamintas iš medžio, plastiko ar gumos. Kulkšnies dalis yra minkšta. Jis pririšamas raišteliais, o sagtis yra papildomas priedas. Kartais jis naudojamas ortopedinei problemai spręsti ir dėl sutirštėjusių padų.

30. Žiūrovų batai vyrams:

Batai žiūrovams -30

Tai labai neįprasti batai. Tai žemakulniai, sudaryti iš kontrastingų spalvų. Pirštas papuoštas dizainu, o nėrinių plokštės yra dar tamsesnės. Aplink nėrinių skydą padaryta eilė skylių. Atrodo, kad piršto dalis pagaminta iš medžio. Jis turi būti sunkiai dėvimas, o už nėrinių skydo naudojamas spalvotas audinys.

Yra daugybė batų pasirinkimo variantų. Dėmesys yra tai, ko reikalauja renkantis tobulus batus vyrams. Būkite išdidūs jums būtinų batų savininkai. Batai sukuria pamatą, ant kurio jis stovi. Tai daro jūsų išvaizdą visapusišką. Esminis dalykas niekada nesumažėja dėl tinkamumo ir patogumo.