„Brogues“ yra puikus pasirinkimas batams dėvėti su stilinga apranga. Tai tinka visų tipų suknelėms. Galite išsiskirti iš kitų, jei dėvite „Bourges“ ir jie padarys jūsų išvaizdą madingą. Daugelio dizaino ir spalvų brogues yra juodos, rudos ir įdegio spalvos. Juodos spalvos broguose taip pat yra daug įvairių dizainų. Prieš pasirinkdami, turite žinoti geriausius dizainus.

Geriausi juodi brogai vyrams ir moterims:

Taigi mes esame čia, kad padėtume jums. Žemiau pateikiami 9 geriausi juodos spalvos brogue dizainai,

1. „Black Denim Brogues“:

Juodos spalvos džinsiniai marškinėliai

Ši juoda brogue yra nauja tradicinio Oksfordo modifikacija. Batų viršutinė dalis yra juoda džinsinio audinio ir storas padas, užtikrinantis patogumą ir maksimalų patvarumą. Šios konstrukcijos lengvas vidurinis padas ir suplėšytas padas padidina sukibimą. Kadangi pėdų lova yra nuimama. Tai geriausias pasirinkimas kaip kasdienis drabužis.

2. Juodos blauzdos odos brogai:

Juodos blauzdos odos brogai

Šie stilingi vyriški juodi „Brogue“ batai yra pagaminti iš grynos odos. Tai puikus dizainas ir galite jį dėvėti kaip oficialų drabužį. Tai suteikia maksimalų komfortą ir ilgaamžiškumą. Išbandykite šiuos vyriškus juodos spalvos zomšinius batus su kasdiene biuro apranga.

3. „Lace Ups Black Brogue“:

Lace Ups Black Brogue

Vyriški juodos odos brogai yra rankų darbo batai. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės blauzdos odos. Padai odiniai ir iškloti minkšta blauzdos oda, kad padidintumėte komfortą. Dėvėdami šiuos batus suteiksite elegantišką išvaizdą. Tai puikus pasirinkimas jūsų oficialiai aprangai.

4. „Black Brogue Cleat Boot“:

„Black Brogue Cleat Boot“

Tai gražus vyriškų juodų brogue batų dizainas. Jis pagamintas iš odos, todėl su juo turite būti ypač atsargūs. Padai pagaminti iš gumos, kad būtų užtikrintas maksimalus sukibimas. Galite dėvėti su savo kasdieniu drabužiu.

5. Juodos zomšos moteriškos buržos:

Juodos zomšos moteriškos buržos

Tomo juodos zomšos brogai yra moteriški batai. Jie tinka eiti su savo kasdieniais žmonėmis. Dizainas yra nepakartojamas ir labai patogus. Komplektuojama su raištelių sistema, kuri užtikrina pageidaujamą prigludimą. Minkšta tekstilinė pėdų lova yra minkšta, kad būtų patogiau ir būtų apdorota, kad atsikratytų bakterijų. Padas pagamintas iš gumos, kad būtų gerai sukibęs.

6. „Navy Black Brogue“ batai:

Tamsiai juodi „Brogue“ batai

Šie juodos spalvos moteriški batai yra su geltonu padu. Padas pagamintas iš sukrauto medinio ir ilgo guminio pado, kad būtų užtikrintas papildomas sukibimas. Tai nėrinių tipo su žalvariniais vokais. Šie batai yra pagaminti iš odinės medžiagos ir puikiai tinka dėvėti kasdien.

7. „Black Oxford Brogues“ vyrams:

„Black Oxford Brogues“ vyrai

Šie juodi „Oxford brogue“ batai yra pagaminti iš aukštos kokybės odos. Be to, tai ilgaamžiai batai. Galite dėvėti kaip oficialų drabužį. Tai patogūs batai, kuriuos galite dėvėti visą dieną. Sujungimo sistema užtikrina nepriekaištingą prigludimą.

8. Moterų juoda kasdienė brogue:

Moterų juoda laisvalaikio brogue

Ši juoda moteriška brožė pagaminta iš švelnios odos. Tai paprastas tipas, kurio viduje yra vėsus padas. Šis kietas kilimėlis užtikrina maksimalų komfortą. Tai paprasti nėrinių tipo brogo batai. Šis dizainas yra paprastas ir tiks tiems, kurie nemėgsta dekoratyvinių batų. Galite jį naudoti kaip oficialų drabužį, taip pat kaip kasdienį drabužį.

9. Firminiai vyriški juodi brogai:

Firminis Black Brogue

Šis vyriškas juodos odos brogas pagamintas iš odinės medžiagos. Šie išmanūs suvarstomi batai yra su odiniu padu ir odiniu pamušalu. Galite naudoti kaip oficialų drabužį ir nuvalyti minkšta sausa šluoste. Tai ilgaamžiai batai.

Tai yra 9 geriausi rinkoje esantys juodieji brogai. Rinkdamiesi batus stenkitės pasirinkti geriausią prekės ženklą, kuris yra ilgalaikis. Galite patraukti visų dėmesį gerai atrodydami, todėl nebūkite tokie kaip kiti; būti geriausiu.