Diyabetik sorunları olan kişiler, şişmiş ayaklarla karşılaştıklarında genellikle ayakkabılarla ilgili sorunlarla karşılaşırlar. Diyabet sorunu olan kişilerin ekstra derinliği olan ve konaklama gelenekleri olan ayakkabılara ihtiyacı vardır. Ayakkabının diyabet hastasının ihtiyaç duyduğu koruyucu artı puanlara sahip olması gerekir. Bu makalede, diyabetik hasta için ayak özelliklerini içeren doğru ayakkabıları bulmasına yardımcı olabilecek bir yardımcı ayakkabı listesi verilmiştir..

En sonuncu & Erkekler İçin Rahat Diyabetik Ayakkabılar & Kadınlar:

İşte şeker hastaları için En İyi 10 Ayakkabımıza bakın ve aşağıdaki listeden istediğinizi seçin..

1. Ortopedik Diyabetik Yıkanabilir Ayakkabılar:

Ortopedik Diyabetik Yıkanabilir Ayakkabı

Ortopedik diyabetik diyabetli bir ayakkabı, özel ayak bakımı için bu yıkanabilir ayakkabıları giyebilir. Ruh, diyabetik bir hastanın sorunlarını yatıştıran ekstra kalınlığa ve yumuşaklığa sahiptir..

2. Diyabetik Kadınlar için Elbise Ayakkabısı:

Diyabetik Kadınlar için Elbise Ayakkabısı

Şeker hastalığı olan kadınlar, ayak parmaklarının çevresinde boşluk bırakılarak özel olarak tasarlanmış elbise ayakkabılarını giyebilirler, bu nedenle ayakkabılarda daha geniş bir alan onlara iyi bir hava sirkülasyonu sağlar ve ayrıca ayak yaralarıyla yüzleşmelerine yardımcı olur. Kadınlar için bu tür diyabetik ayakkabılar, düzensiz diyabetik insülin sırasında çok yardımcı oluyor..

3. Ekstra Geniş Velcro Diyabetik Ayakkabı:

Ekstra Geniş Velcro Diyabetik Ayakkabı

Diyabet hastaları için cırt cırtlı ayakkabılar, diyabet hastaları için en iyi ayakkabılardan biridir. Verilen ekstra Velcro, diyabetik hastaların ayak şişmesi nedeniyle değişen ayak ölçüsüne göre kendini ayarlar..

4. Diyabetik Rahat Terlikler:

Diyabetik Rahat Terlik

Rahat kadın diyabetik ayakkabıları da evin içinde dolaşırken oldukça rahattır. Ayakkabının yumuşak tabanı ve yastıklı gövdesi ayakkabının içinde rahatlık sağlıyor. Bazı malzemeler hastaya uymaz, aynı şekilde deri ve sentetikler de ayakkabının içindeki nem partiküllerinin yönünü değiştirmeye yardımcı olur. Bakteriler ve bulaşıcı parçacıklar sıcak ve nemli ortamlarda gelişebilir..

5. Tan Deri Terapötik Ayakkabılar:

Tan Deri Terapötik Ayakkabı

Diyabetli kişiler, yaşlandıkça ayakları düzleşmeye meyilli olduğu için uzun ve geniş ayak giyimine ihtiyaç duyarlar. Tabanlı diyabetik kadın ayakkabılarının sert ve kalın olması gerekir, bu nedenle ayakları keskin nesnelerden korumak için en iyisidir..

6. Erkekler için Diyabetik Yüksek Ayak Bileği Botları:

Erkekler için Diyabetik Yüksek bilek Botları

Tabana ve topuklara, diyabetik bir hastanın tıbbi özelliklerine uygun özel şekil boyutu ve malzeme verilmelidir. Erkekler için diyabetik ayakkabılar, yüksek ayak bileği botları gibi harika olabilir..

7. Şişmiş Ayaklar İçin Ekstra Geniş ve Yumuşak Diyabetik Ayakkabılar:

Şişmiş Ayaklar İçin Ekstra Geniş ve Yumuşak Diyabetik Ayakkabı

Şeker hastaları için ayarlanabilir dar ayakkabılar, ayakları şiştiğinde bu tür kişiler için de çok faydalıdır. Parmak uçlarını kapatmak için verilen kanatçıklar ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir..

8. Hint Tarzı Diyabetik Terlikler:

Hint Tarzı Diyabetik Terlik

Diyabet hastaları için özel olarak tasarlanan ayakkabıların koruyucu ayak parmakları ile yapılması gerekmektedir. Hindistan’daki diyabetik ayakkabılar normalde rahat bir ruha sahip terlikler gibi tasarlanmıştır..

9. Ayak Bileği Askılı Diyabetik Sandalet:

Bilek Askılı Diyabetik Sandalet

Diyabet hastaları genellikle ayaklarda şişme problemleriyle karşı karşıya kalır, bu gibi durumlarda geniş bir ayak tabanına sahip olan ve ayakkabının içinde geniş bir alana sahip olan ayakkabılar bu diyabetik ayakkabılarda yürümelerine çok yardımcı olur..

10. Diyabetik Sandalet Gibi Spor Ayakkabıları:

Diyabetik Sandalet Gibi Spor Ayakkabı

İç taban yastıklamalı erkekler için diyabetik ayakkabılar, dolgunun ayak tabanı üzerindeki baskıyı en aza indirmesi nedeniyle diyabet hastaları için de etkileyici olduğunu kanıtlıyor. Açık tasarım ayrıca hava sirkülasyonunun ayaklar için mükemmel olmasına yardımcı olur.

Diyabetik ayakkabıların kullanışlılığı diyabet hastaları tarafından iyi bilinir. Bu tür ayakkabılar, ayağın şişmesine karşı uygun uyum ve rahatlama sağlar. Spesifikasyonlar, diyabetik hastaların gündüz çalışmalarının özü sırasında en iyi şekilde yardımcı olur. Diyabetik ayakkabıların farklı tasarımları da normal moda ayakkabılar kadar harika görünüyor..