Hem erkekler hem de kadınlar için ayakkabı ve sandaletlerde en üst ve en sevilen renk siyahtır. Siyah, gücün, zarafetin, gücün ve otoritenin rengidir. Güçle gelen siyah rengine bağlı bir saygı duygusu vardır. Siyah, herhangi bir ayakkabı veya aksesuar söz konusu olduğunda neredeyse dünya çapında tercih edilen renktir. Siyah ayakkabılar söz konusu olduğunda çok çeşitli olabilir. Çok fazla seçenek ve varyasyon da olabilir. Resmi, gündelik, botlar, spor ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılar, takozlar, stilettolar vb. siyah renkte çarpıcı görünür..

Trenddeki Erkek ve Bayanlar İçin En Yeni ve Şık Siyah Ayakkabılar:

Şimdi bayanlar için en iyi 15 siyah ayakkabıya göz atacağız.

1. Erkekler için Siyah Resmi Ayakkabılar:

siyah ayakkabılar

Jet parlak siyah renkte klasik bir resmi ayakkabıdır. Deriden yapılmış, bu şüphesiz her erkeğin sahip olduğu bir şey. Bu, yumuşak deri ile zamansız burun tasarımına sahiptir. Taban dayanıklıdır ve çok güzel bir yastıklama sağlar ve resmi ofis kıyafetleri için son derece rahattır..

2. Erkekler için Siyah Sentetik Resmi Ayakkabılar:

Erkekler için Siyah Sentetik Resmi Ayakkabı

Bunlar hem içeride hem de dışarıda sentetik malzemedeki siyah formallerdir. Ayakkabı, slip-on kapatma stiline sahiptir. Bunun da sağlam bir tabanı var. Sentetik malzeme, her mevsim giymeyi mümkün kılar. Şık olmalarına rağmen konfor faktöründen taviz verilmemiştir..

3. Erkekler için Siyah Oxford Ayakkabı:

Erkekler için Siyah Oxford Ayakkabı

Bunlar, üstüne bağlanacak dantelli parlak oxford ayakkabılar. İnce, parlak deriden yapılmışlardır ve dantellerin bağlanacağı yerde cilalı üst kısımlara sahip deri tabanları da vardır. Mükemmel resmi görünüm için bu oxfordları siyah smokinle kombinleyin.

4. Erkekler için Siyah Rugan ve Süet Ayakkabılar:

Erkek Siyah Rugan ve Süet Ayakkabı

Bu harika ayakkabı çifti, parlak siyah rugan ve havlı bitmiş deri olan siyah süetten yapılmıştır. Bu, akşam yemeği dansı, balo dansı veya ödül töreni gibi her türlü resmi duruma uygun ayakkabıdır. Patent ve süet kombinasyonu, ona zarafet ve incelik kazandırır. Bu, tüm formalitelerin sıkıcı olması gerekmediğini gösterir; onlar da şık ve klas olabilirler.

5. Erkekler için Şık Resmi Ayakkabılar:

Erkekler İçin Şık Resmi Ayakkabılar

Bu ayakkabılara bir bakış, bunu arzuluyor. Bu resmi ve yarı resmi siyah deri şık ayakkabılar, desende kayma olması gerekir. Ayakkabının ucu açık değil, sivri uçlu ve tabanda ekstra tutuş için topuğu var. Sivri uçlu ayakkabı erkeklerde havalı duruyor. Ayakkabılar parlak deride düz değil ama içlerinde bir tasarım var.

6. Erkek Günlük Siyah Kanvas Ayakkabılar:

Erkek Günlük Kanvas Ayakkabılar

Bu erkekler için havalı bir gündelik kanvas ayakkabı. Sentetik deri malzemeden üretilen bunlar, kot pantolon, tişört, şort vb. ile spor yapmak için son derece rahattır. Kapatma tipi, dört düz dantel deliği ve iki üst kapak ile bağcıklıdır. Beyaz taban, siyah ayakkabılara hoş bir görünüm verir..

7. Erkekler için Çakıl Dokulu Oxford Siyah Ayakkabı:

Pebble Dokulu Oxford Erkek Ayakkabı

Erkekler için her zaman ceket ve kravatla eşleştirilecek klasik oxfordlardır. Oxford ayakkabı ile tanımlanan dantel desenli kep burunları var. Ayakkabılar, çakıllı bir dokuya sahip hakiki deriden yapılmıştır. İç taban rahatlık için hafif yastıklıdır.

8. Erkekler için Siyah Loafer’lar:

Erkekler için Siyah Loafer'lar

Bunlar erkekler için rahat bir gündelik siyah mokasen. Bunlar, tüylü bir kaplamaya sahip deri olan süetten yapılmıştır. Yuvarlak burunlu loafer’lar ekstra tutuş için kauçuk tabana sahiptir ve slip-on’dur. Bu mokasenlerdeki dekoratif unsurlar, ortada mavi bir düğümdür..

9. Kadınlar için Siyah Sivri Pompalar:

Kadınlar için Siyah Çivili Pompalar

Kadınlar pompa giymeyi severler çünkü bu her kıyafetle uyumludur. Ancak bu pompalar, benzersiz ve şık görünen çivili sivri uçlarla farklı bir tasarıma sahiptir. Ayakkabı, siyah topuklu ve siyah sivri siyah deriye sahiptir. Bu pompalar yüksek topukludur ve bunu işe, randevuya veya bir akşam partisine giyer..

10. Siyah Platform Pompalar:

Siyah Platformlu Pompalar

Bunlar bir iş elbisesi ya da resmi bir ayakkabı değil, başka herhangi bir durumda muhteşem ve modaya uygun görünmek için. Bu yüksek topuklu pompalar, bunu herhangi bir rahatsızlık duymadan giyebilen gerçekten deneyimli kadınlar içindir. Bunlar parlak kaplamalı deriden yapılmıştır ve kırmızı topukludur..

11. Kadınlar için Orta Topuk Siyah Ayakkabı:

Kadınlar için orta topuklu siyah ayakkabı

Bu kraliçenin zarafetle giymesi için uygundur. Bu, orta topuklu tüm siyah ayakkabıların kralıdır. Bu ayakkabıların sunduğu rahatlık ve rahatlık, bir kadının ayakkabılarda aradığı şeydir. Takmak için yan kayışları vardır ve yuvarlak burun, ayak parmakları için yeterli alan sağlar.

12. Kadınlar için Akıllı Siyah Ayakkabılar:

Kadınlar için Akıllı Siyah Ayakkabı

Bunlar, herhangi bir resmi kıyafete feminen bir görünüm sunmak için mükemmel olan şık bir çift süet deri ayakkabıdır. Yuvarlak burun şekli aşırı rahatlık sağlar. Ayakkabılar modern bir görünüm veren blok topuklu ayakkabılara sahiptir. Son derece rahattırlar ve topuklar giyilebilir yüksekliktedir..

13. Kadınlar için Siyah Bale Pompaları:

Kadınlar için Siyah Bale Pompaları

Bunlar bağcıklı tasarıma sahip düz ayakkabılar. Bale ayakkabıları, düz tabanlı yuvarlak burunludur. Bale düz pompalar, rahatlık için yumuşak bir tabana sahiptir. Bale pompalarına takılan bağcıklı tasarım, ona ek güzel bir görünüm kazandırıyor. Bu pompalar, ayak bileği uzunluğunda kot pantolonlar ve üstler ile eşleştirilebilir..

14. Kadınlar için Siyah Günlük T tarzı Ayakkabılar:

Kadınlar için Siyah Günlük T tarzı Ayakkabı

Bu, ortada bir T bar stili ile popüler ana özel trendi takip ediyor. Ortadaki T tarzı metalik toka beyaz, geri kalanı siyah renktedir. Topuk alçaktır ve yumuşak yastıkları rahat bir uyum sağlar. Siyah deri ve sivri burun bu hoş günlük ayakkabıyı tamamlıyor.

15. Kadınlar için Fermuarlı Botlar:

Kadın Fermuarlı Bot

Bunlar, bir kadının herhangi bir batılı kıyafetle bir araya getirmesi gereken harika bir bot. Bunlar, kenarları bağcıklı ve fermuarlı siyah deri çizmelerdir. Botlar, ayakkabılara ek zarafet için topuklu olarak gelir. Taban, botları giyerken maksimum konfor sağlamak için sağlamdır.

Siyah, gücü, gücü ve güveni ifade eden renktir. Siyah giymek, ister elbise ister herhangi bir aksesuar olsun, kişinin kendine olan güvenini artırır. Siyahla ve seçim siyahla asla yanlış olmaz. Siyah ayakkabılar da bu üstün güvenin simgesidir. Kişi her şeyi fethetme ve başarma hissine kapılır. Bu yüzden doğru siyah ayakkabıyı seçin ve her şeyi sallamaya hazırsınız..