Güreş, popüler medyanın gerçek bir spor olarak bu konuda farkındalık yaratmasıyla, günümüzde yükselen bir spordur. Güreş, insanların artık anlamaya başladığı gibi, fit bir zihin kadar fit bir vücutla da ilgilidir. Bu süreçte kendinizi yaralamadan veya yaralamadan rakibinizle nasıl güreşeceğinizi öğrenmek için gerçek yetenek ve çok çalışmak gerekir. Güreşmeyi öğrenirken, bir kişinin dikkat etmesi gereken ilk ve en önemli şey, kullanılan ekipmanın kalitesidir. Buradaki “ekipman” halterden koşu bandına, ayakkabıya kadar her şeyi ifade edebilir..

Erkekler İçin En İyi 10 Yeni Güreş Ayakkabısı & Kaliteli Kadın:

Bu makale, güreşi bir spor olarak ele almayı düşünürken gerekli olan farklı en iyi güreş ayakkabısı türlerini tartışacaktır..

1. Dayanıklı Güreş Ayakkabıları:

Dayanıklı Güreş Ayakkabısı -1

Güreş ayakkabılarından, özellikle erkek güreş ayakkabılarından bahsettiğimizde dayanıklılık, baktığımız en büyük faktördür. Eh, bu faturaya çok iyi uyuyor!

2. Yüksek Çekişli Güreş Ayakkabıları:

Yüksek Çekişli güreş ayakkabıları

Erkek güreş ayakkabısı seçerken akılda tutulması gereken en önemli şeylerden biri, mat üzerindeyken tabanın sağladığı çekiştir. Bu ayakkabı daha fazla denge ve koruma sağlar.

3. Kadınlar için Kenarlı Taban Güreş Ayakkabıları:

Kenarlı tabanlı güreş ayakkabısı

Bu çoğunlukla Bayanlar için bir tanesidir. Bayan güreş ayakkabısı ararken, dış tabanların da çekiş yüzeylerine sahip olmasına dikkat edin. Ve dahası, tasarım da sinirli ve harika bayanlar!

4. Çocuklar için Bölünmüş Taban Güreş Ayakkabıları:

Bölünmüş tabanlı güreş ayakkabıları

Çocuk güreş ayakkabıları günümüzde, antrenman sırasında duruşa daha yüksek stabilite ve ayaklara daha fazla koruma sağlayan ayrık tabanlı tasarımlarda geliyor. Bu, önerilen en yüksek ayakkabılardan biridir..

5. Hafif Güreş Ayakkabıları:

Hafif güreş ayakkabıları

Bir güreşçinin kullandığı ayakkabıların ağırlığı, iyi bir eşleşme olduğu kadar denge için de rahat olmalıdır. Bu, bayan güreş ayakkabılarında en yüksek seçeneklerden biridir.!

6. Erkekler için Ağır Güreş Ayakkabıları:

Ağır güreş ayakkabıları

Genel olarak, daha yüksek ağırlık, erkek güreş ayakkabılarına bakıldığında daha yüksek stabilite anlamına gelir. Bu, minderde kazanmanızı sağlayacak ayakkabılardan biri..

7. Tek Tabanlı Güreş Ayakkabıları:

Tek tabanlı güreş ayakkabıları

Bölünmüş tabanlar şu anda güreş işinde tüm öfke olmasına rağmen, eski güzel tek tabanlı yüksek çekişli ayakkabılar hala işsiz değil ve ilk 10 listesini oluşturuyorlar.!

8. Rubber Out taban Erkek Güreş Ayakkabısı:

Kauçuk tabanlı güreş ayakkabıları

Bu, erkekler için güreş ayakkabısı. Yeni başladığınızda, kauçuk dış taban tipindedir. Dış taban daha fazla koruma sağlar ve bağ tipi yaralanmaları önler. Sadece bu değil, bunlar yüksek koşucular! Çocuğunuza güreşe mi başlıyorsunuz? O zaman bu kesinlikle satın alman gereken şey.

9. Yeni Başlayanlar İçin Güreş Ayakkabıları:

Yeni başlayanlar için güreş ayakkabıları

Yeni başlayan birisiniz ama olimpiyatları güreşte yapmayı mı hayal ediyorsunuz? O halde bu ayakkabılar güreşte hırslı yeni başlayanlar için. Hafif file kaplama ayakların hava almasını sağlarken tutuş tabanları ise denge sağlar. Beceri ve Ayakkabı, arkadaş!

10. Yüksek Ayak Bileği Güreş Ayakkabıları:

Yüksek bilek güreş ayakkabısı

Çocuklar için bir diğeri, en çok satın alınan çocuk güreş ayakkabılarından biri olan bu, hem koruma hem de güvenlik sağlar. Yüksek ayak bileği, bacaklarınız rakiplerinizle temas ettiğinde daha fazla destek sağlar. Bu, ilk 10 listesindeki en iyi güreş ayakkabılarından bir diğeri..

Güreş ciddi bir spordur ve bir kişinin kullandığı ekipmanın kalitesi onları bir güreşçi olarak yapabilir veya kırabilir. Ayakkabılar bir güreşçinin cephaneliğinin önemli bir parçasıdır- sonuçta; doğru bir çift ayakkabı maçı lehinize çevirebilir. Güreş ayakkabıları çeşitli tiplerde gelir ve diğer tüm ekipmanlar gibi, ilgili sporcunun veya kadının türüne ve ihtiyacına göre özenle seçilmelidir..