Golf çok sakinleştirici bir oyun olarak kabul edilir ve çevresi zihni ve bedeni sakinleştirmeye yardımcı olur. Golf kitleri çok pahalıdır ve giysiler ve aksesuarlar da öyle. Golf ayakkabıları, golfçülerin golf sahası boyunca yürümelerine yardımcı olacak şekilde yapıldıkları için çok rahattır..

Son Tasarımlarda En İyi Golf Ayakkabıları:

İşte trend olan erkekler ve kadınlar için en kaliteli 9 Golf Ayakkabımıza bakın. Beğendiğinizi seçin ve golf kitlerinize koyun.

1. Çivili Erkek Golf Ayakkabısı:

Çivili Golf Erkek Ayakkabı

Çivili golf ayakkabıları denge ve suya dayanıklılık sunar. Bu erkek golf ayakkabıları, ayakkabının üst kısmı daha dengeli olduğu için golf sahası için idealdir. Golf ayakkabıları da hafiftir ve kullanılan sivri uçlar plastik veya metal olabilir..

2. Daha az Başak Erkek Golf Ayakkabısı:

Golf Ayakkabısı

Yeni nesil için üretilen bu çivisiz golf ayakkabıları, aynı zamanda rahatlık ve stil sağlar. Bu ayakkabılar, ürün yelpazesi için mükemmel olan kauçuk çıtçıtlara sahiptir. Erkekler için başaksız golf ayakkabılarına sokak ayakkabısı da denir. Sırt ve ayak ağrısına da yardımcı olma eğilimindedirler..

3. Kadın Golf Botu:

Kadın Golf Botu

Botlarını ve sunduğu istikrarı seviyor musun? Bu kadın golf ayakkabılarıyla şimdi tarzınıza sahip olabilirsiniz. Çok kararlı ve su geçirmezdirler. Tek eksi yönü ağırlığı. Bu botlar biraz ağır ve tarzınızı biraz engelleyebilirler..

4. Golf Tipi Sandalet:

Golf Tipi Sandalet

Golf sandaletleri, sıcak iklimli yerler için açık ayakkabı alternatifidir. Bunlar nefes almak için yer sundukları için en iyisidir. Açık stil askılı ayakkabılar golf oynamak için harikadır ancak golf sahası boyunca yürümek o kadar rahat olmayabilir. Nemli ve sıcak bir yerde yaşıyorsanız bu stili seçin. Bu ayakkabılar, geleneksel golf ayakkabılarından çok daha ucuzdur ve stabilite için sivri uçlarla birlikte gelir..

5. Kadınlar için Deri Golf Ayakkabıları:

Deri Bayan Golf Ayakkabısı

Deri her zaman şimdiye kadarki en kaliteli ürün olarak kabul edilir. Deri malzemeli Bayan Golf ayakkabıları da çok nefes alabilir ve su geçirmezdir. Bunlar çok sıkı bir uyum sunan ve özellikle yaz olmak üzere neredeyse tüm mevsimler için en iyisi olan işlenmiş deri ayakkabılardır..

6. Sentetik Golf Ayakkabıları:

Sentetik Golf Ayakkabıları

Muhtemelen pahalı deri ayakkabılara alternatif olarak sentetik golf ayakkabıları vardır. Bunlar polyesterden yapılmıştır ve su geçirmez golf ayakkabılarıdır. Ayakkabılar için bir dış astar olarak ayarlanırlar ve genel ayakkabının ağırlığını azaltmak için genellikle daha hafif ve daha incedirler..

7. Suya Dayanıklı Golf Ayakkabıları:

Su geçirmez Golf Ayakkabıları

Golf, yazın dışında soğuk kış aylarında da oynanır. Burada deri muhtemelen o kadar iyi bir seçenek değil. En iyi su geçirmez golf ayakkabıları, malzeme olarak Goretex’i kullanır. Bu son derece su geçirmez ve aynı zamanda nefes alabilir. Aynı zamanda daha sıcak ve kış golfü için en iyi seçenek.

8. Plastik Spike Golf Ayakkabıları:

Plastik Spike Golf Ayakkabısı

Ayakkabılardaki sivri uçlar denge sağlar. Plastik sivri ayakkabılar en iyi golf ayakkabılarıdır. Plastikten yapılmışlardır ve bu nedenle hafiftirler. Ayrıca metal sivri uçlu ayakkabılar gibi golf sahasını yeşile çevirmedikleri için harika bir eko seçeneğidir..

9. Metal Spike Golf Ayakkabıları:

Metal Spike Golf Ayakkabısı

Oyununuzu bitirdikten sonra golf sahasını yeşil ve temiz tutmak oyunun ana kurallarından biridir. Bu, metal çivili golf ayakkabılarının yeşili yırtma eğiliminde oldukları için artık çok fazla talep görmemesinin nedenidir. Parkurda harika bir stabilite sunarlar, ancak sert zeminde rahatsız olurlar.

10. Velcro Golf Ayakkabıları:

Velcro Golf Ayakkabısı

Geleneksel dantel golf ayakkabılarının yanı sıra, bir ayakkabının sabitlenmesine yardımcı olmak için Velcro kullanan bir ayakkabı çeşidiniz var. Ayakkabı tasarımlarının en yenileri arasında yer alan bu modeller, golfçülere büyük kolaylık sağlıyor. Çoğu sokak stili golf ayakkabısı artık Velcro bağlantı elemanlarına sahip.

Günümüzün golf ayakkabıları, teknolojik gelişmelerdeki en son ürünlerdir. Suya dayanıklılık, sivri uç vb. gibi golf sahnesinin her yönü dikkate alınır. Erkekler ve kadınlar için golf ayakkabıları farklı tiplerde gelir. Mükemmel çiftinizi satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken şey su geçirmezlik ve stabilitedir..