Tan brogueler, özel tasarımları ile ünlü ayakkabı çeşitlerinden biridir. Sahip olabileceğiniz en çok yönlü ayakkabılardan biridir. Bu ayakkabı üzerinde brogue yapılır. Bu onu özel ayakkabılar yapar. Bunlar piyasada bulunan en çok yönlü ve dayanıklı ayakkabılardır. Alırken deri astarlı bir tane almaya çalışın, sentetik malzemeden yapılmış ayakkabılar giymek rahat olmayacaktır..

Kadınlar ve Erkekler İçin En İyi Tan Brogues:

İşte piyasadaki bazı popüler 9 ten rengi brogue,

1. Ara sıra Tan Brogue:

Ara sıra Tan Brogue

Bu erkek ten rengi brogues deri malzemeden yapılmıştır. Bu yuvarlak burunlu ten rengi Oxford brogue, merkezi bağcıklar, yastıklı taban ve yığılmış topuklu dokulu birim dış taban ile birlikte gelir. 3 ay üretici garantisi ile birlikte gelir. Resmi ve gündelik durumlar için giyebilirsin

2. Parlak Brogue:

Parlak Tan Brogue

ASOS erkek ten rengi deri brogue, parlak deri malzemeden üretilmiştir. Yuvarlak burun, pürüzsüz taban, Bağcıklı ön ve klasik brogue trim tasarımı ile birlikte gelir. Herhangi bir kıyafetle size şık bir görünüm verecektir. Deri koruyucu ile tedavi edebilirsiniz. Dayanıklı ve rahat bir brogue ayakkabıdır..

3. Resmi Brogue:

Resmi Tan Brogue

Bu ten rengi brogue ayakkabı, kadınlar için yeni bir tasarımdır. Erkeksi ve kadınsı karakterin birleşimidir. İyi bir esnek tutuş için yardımcı olan kaliteli ten rengi deriden ve kauçuk tabandan yapılmıştır. Bağcıklı tasarım iyi bir uyum sağlar ve resmi ve gündelik durumlar için giyebilirsiniz

4. Genç Brogues:

Genç Tan Brogues

Archie erkek ten rengi deri brogueları dana derisinden yapılmıştır. Bu ayakkabı beyaz kama tabanlı ve üst kısmı orijinal Archie’dir. Bu yüzden bu hibrit ayakkabı harika ve giymesi rahat görünüyor. Beyaz kauçuk taban herkesi kendine çekiyor.

5. Rahat Brogue:

Rahat Tan Brogue

Çoğu insan dana derisinden yapılmış brogue’ları seçer. Değişiklik olsun diye süet tasarımlı bu ten rengi Brogue Erkek ayakkabıyı deneyin. En sevdiğiniz resmi elbisenizle veya günlük elbisenizle giyebilirsiniz. Bu, yuvarlak burunlu ve ön kısımda daha fazla alana sahip rahat bir giyimdir..

6. Koyu Tan Brogue:

Koyu Tan Brogue

Hamble Oak bayan ten rengi brogues koyu ten rengi deriden yapılmıştır. Bu, otantik delikli brogue detaylarına sahip klasik bir tasarımdır. Birinci sınıf bir dokunuş için merkezi bağcıklı tasarım ve kaplamalı topuk burada. Bu aynı zamanda maksimum konforlu yastıklama için birinci sınıf benzersiz yastık artı teknolojisine sahiptir.

7. Klasik Tan Brogue:

Klasik Tan Brogue

Bu ten rengi brogue’lar, işlevsellik ile rafine bir tarza sahiptir. Bunlar maksimum konfor sağlayan pürüzsüz ve yumuşak deriden yapılmıştır. Onları resmi ve gündelik ayakkabılar olarak giyebilirsiniz. Bunlar size maksimum dayanıklılık ve şık bir görünüm verir.

8. Bağcıklı Stil Brogue:

Bağcıklı Tarz Taba Brogue

Bu erkek ten rengi brogue botları deri malzemeden yapılmıştır. Bunlar maksimum konfor sağlar. Taban, iyi bir tutuş sağlayan kauçuktan yapılmıştır. Size şık bir görünüm kazandırmak için günlük kıyafetlerinizle giyebilirsiniz. Merkezi bağcıklı tiptir..

9. Uzun Rota Brogue:

Uzun Rota Tan Brogue

Bu kadının koyu ten rengi brogueları deri malzemeden yapılmıştır. Son derece rahat hale getirmek için iç astar, mükemmel uyum için yumuşak malzemeden ve merkezi bağcıklı tasarımdan yapılmıştır. Günlük giyim olarak kullanılabilir. Size maksimum konfor ve uzun dayanıklılık sağlar.

Bunlar bazı şık Tan Brogue tasarımları. Ayakkabıya para harcarken; uzun ömürlü ve şık görünümlü bir şey almaya çalışın. Ayrıca deriden yapılmış ayakkabılar satın alın. Diğer sentetik malzemeler ısıyı veya teri ememez ve sizi rahatsız eder. Normal kıyafetiniz için herhangi bir rahat ten rengi brogue deneyin.