İnsanları hayvanlardan farklı kılan şeylerden biri de ayakkabılardır. Aksesuarlarımızın ana parçasıdır. Uygun dokuma ayakkabılar için sadece hayvan derisi olmuştur. Bu ayakkabı modelleri zaman zaman, mevsimden mevsime evrimleşmiştir. Renkler ve çeşitler sonsuzdur. Ayakkabılarda şık renklerden biri de gümüş.

Gümüş Renginde Farklı Ayakkabı Çeşitleri:

İşte Hindistan’da erkekler ve kadınlar için birkaç resmi ve düğün gümüş ayakkabı stili.

1. Gümüş Yavru Topuklu Kadın Ayakkabıları:

Gümüş kedi topuklu kadın Ayakkabı

Bütün kızlar tarz sahibi olmayı sever. Yüksek topuklu ayakkabılar kesinlikle inç ekler, ancak bir süre sonra acıtmaya başlar. Yani uzun bir gününüz varsa, o zaman gümüş yavru kedi topuklu ayakkabılar. Sadece bir inç topukluları var.

2. Gümüş Bağcıklı Erkek Ayakkabı:

gümüş ayakkabılar

Rapçilerden sporculara kadar tüm erkekler bağcıklı ayakkabılar içinde. Top oynamak, koşmak veya herhangi bir fiziksel aktivite yapmak için giyersiniz. Erkekler bağcıklı ayakkabılarında gümüş rengi kullanarak biraz gösteriş katıyorlar. Çok klas. Erkekler onları partilere ve etkinliklere giymeyi tercih ediyor.

3. Gelin Gümüş Kama Ayakkabı:

Gümüş kama kadın Ayakkabı

Partide gerçekten topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız, ancak rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız. O zaman gümüş kama ayakkabılar sizin için en iyisidir. Platform topuklu gibi olduğu için rahattır. Geniş topuklar dengede kalmanıza yardımcı olur.

4. Gümüş Eğitmen Ayakkabıları:

Gümüş Spor Ayakkabı

Antrenör ayakkabılarıyla koşabilir veya antrenmanlarınızı bunlarla yapabilirsiniz. Gümüş spor ayakkabı doğru konforu sağlarken aynı zamanda şık bir görünüm sağlar. Spor yaparken bile şık ve şık görünmek isteyen erkekler için idealdir..

5. Düğün için Gümüş Stiletto Kadın Ayakkabı:

Gümüş Stilettoes Kadın Ayakkabı

Stilettolar yüksek ince topuklu ayakkabılardır. Birçok kadın ünlünün de bu tür ayakkabıları kullandığını göreceksiniz. Üzerinde elmas veya pul var. Kızlar partilerde giyer. bu bir gelin seçimi.

6. Erkekler için Gümüş Loafer Ayakkabı:

Erkekler için Gümüş Loafer'lar

Loafer’lar ofisin favorisi. Gümüş makosen ayakkabılar ofis giyiminde şık bir seçenektir. O kadar gösterişli değiller. Erkekler için şık görünün ve farklı akılda kalıcı bir his. Erkekler takım elbise ve resmi giyim üzerine kolayca giyerler..

7. Gümüş Peep Toes Kadın Ayakkabı:

Gümüş Peep Toes kadın Ayakkabı

Geniş ayak parmaklarınız varsa, o zaman sivri burunlu ayakkabılar sizin için en iyisidir. Gümüş sivri burunlu ayakkabıların ayak parmaklarının yanında küçük açıklıkları vardır. Bu ayakkabılar yarı resmi partiler için en iyisidir. Kızlar her şeyin üzerine giyebilir.

8. Gümüş Çizme Erkek Ayakkabı:

Gümüş Çizmeler Erkek Ayakkabı

Botlar çok sıkıcı olabilir. Erkekler ayakkabılarda renkleri denemeyi sever. Gümüş çizme ayakkabılar erkekler için şık bir seçenektir. Özellikle çok fazla dans içeriyorsa, günlük parti için mükemmeldir..

9. Gümüş Saten Kadın Ayakkabı:

Gümüş saten kadın Ayakkabı

Kızlar saten ayakkabıları sever. Gümüş saten ayakkabılar ekstra pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Gelinler çok gösterişli olmadığı için gelinlikleriyle birlikte giyerler. İş için de çok akıllılar.

10. Gümüş Sneakers Erkek Ayakkabı:

Gümüş spor ayakkabı erkek Ayakkabı

Hiçbir çocuk spor ayakkabısı olmadan büyüyemez. Bu ideal ayakkabılar gümüş renginde gerçekten harika görünüyor. Akıllı ve çok şık görünüyor. Genç erkekler, ekstra rahatlığı nedeniyle gece çıkışlarında giyerler..