Erkekler ve kadınlar için çeşitli yeşil ayakkabılar bulabilirsin, ancak yine de yeşil renk ayakkabı giyen birini bulmak nadirdir. Zaman zaman kullanılır. Bir bayan yeşil ayakkabı giydiğinde garip görünmeyecektir. Ama bir erkek en çok siyah renk ayakkabı seçer. İnsanların genel zihniyetidir. Aksi takdirde, kullanıcının önce beğenmesi şartıyla herhangi bir renk ayakkabı giyebilirsiniz..

Yeşil Renkte Farklı Ayakkabı Modelleri:

Hindistan’da erkekler ve kadınlar için farklı tonlarda listelenen 10 yeşil renkli ayakkabı.

1. Yeşil Tekne Erkek Ayakkabıları:

yeşil ayakkabılar

Bu erkekler için koyu yeşil ayakkabılar. Bu mokasen ayakkabılar kırışıksız ve yoğun talep görüyor. Bağlamak için dantel veya tokası yoktur. Giymesi ve kullanması kolaydır. Ayakkabının üstünde fiyonk olması için açık kahverengi bir ip kullanılır..

2. Yüksek Topuk Yeşil Kadın Ayakkabıları:

Yüksek Topuk Yeşil kadın Ayakkabı

Kış günlerinde içinizi ısıtacak yeşil kadın ayakkabısı. Ayak bileğinde fiyonkludur ve hatta yüksek topuklu içerir. Bu diz altı çizmeler size Diva’nın eksiksiz bir görünümünü verecektir. Süetten yapılmıştır ve rahatlık için biraz gevşektir.

3. Yeşil Kanat Ucu Erkek ayakkabıları:Yeşil Kanat ucu erkek ayakkabı

Üstünde W tasarımı olan mint yeşili erkek ayakkabısıdır. Saf deri ve iplik desenlidir. Her iki ayakkabıda da farklı renkte bağcıklar var. Taban, üzerinde yeşil deri kullanılan ahşaptır. Göz kapakları geniş açılıyor.

4. Yeşil Gladyatör Kadın Ayakkabıları:

Yeşil Gladyatör Kadın Ayakkabı

Bu Gladyatör, bayanların yeşil ayakkabısıdır. Dizlere kadar uzanan tasarımcı kesimleri var. Gladyatör tüm bacağınızı kaplar. Nefes alan bir kumaşa sahiptir ve dantel ile bağlama seçeneği yoktur. Beyaz bacaklarınızı süsleyecek.

5. Yeşil Basketbol Erkek Ayakkabıları:

Yeşil Basketbol Erkek Ayakkabı -5

Bu, basketbol oynarken erkeklerin giydiği kireç yeşili ayakkabılar. Ayakkabının içine, oynarken ayağa destek vermek için çok yumuşak ve süngerimsi kumaş yerleştirilmiştir. Ayakkabı üzerinde tasarım var ve dantelin altına dantel gibi bir malzeme yapıştırılıyor..

6. Yeşil Bale Flats Kadın Ayakkabıları:

Yeşil Babet Bayan Ayakkabı-6

Bu babet, stil ve rahatlığın mükemmel bir kombinasyonuna sahip yeşil bayan ayakkabısıdır. Baş aşağı dönebilen köpüklü malzemeden yapılmıştır. Üstüne yeşil dantelli bir fiyonk takılır ve küçük bir topuk da vardır..

7. Erkek Yeşil İş Botları:

Erkek Yeşil İş BotuBunlar iş günlerine uygun erkekler için yeşil ayakkabılar. Bu ayakkabı deri ve kumaş kumaşın dantel ile karışımıdır. Ayak bileği yüksektir ve uzun ömürlü olması için çok sayıda dikiş atılır. Çekici bir dantel modeli yapılır.

8. Yeşil Pompalar Kadın Ayakkabıları:

Yeşil Pompalı Bayan Ayakkabı -8

Bu yeşil ayakkabılar kadınların ofiste ve partide de giyebilir. Gösterişli bir görünüme sahip yüksek bir topukludur. Ayak parmağına saten kumaştan bir fiyonk yapıştırılır. Her iki tarafı da açıktır. Bu yeşil pompa da ayakkabının üstünde fırfır var.

9. Yeşil Sneaker Erkek Ayakkabı:Yeşil Sneaker erkek ayakkabı

Giymesi kolay ve trend olan erkekler için yeşil spor ayakkabıdır. Çeşitli iplik stillerine sahip. Ayak bileğinde iplik katmanları yapılır. Rahatlıkla, yürürken ve koşarken de kullanabilirsiniz. Beyaz renk dantel kullanılmıştır..

10. Yeşil Dans Eden Kadın Ayakkabıları:Yeşil Dans Eden Kadın Ayakkabı

Bu, balo salonu dansı yaparken giyebileceği yeşil kadın ayakkabısı. Kalın topuklu, toka ile bağlanan siyah dantelli. Bir ayak bileği ve ayak parmağı ayakkabı ile kaplıdır. Kadınların ayakları bununla güzel görünüyor.

İnsanlar, kendinizi taşıma şeklinize göre sizi yargılayacak. Yeşil ayakkabılar benzersiz bir tarza sahiptir ve herkesin dikkatini kolayca çeker. Ayakkabılarda yeşil renk farklı görünüyor. Modaya uygun ve çekici de olabilir.