Çoğu kadının endişe duyduğu kıyafetlerin yanı sıra ayakkabı, kadınları çoğu zaman alışverişe yönlendiren ve kendileri için en iyi alışverişi yapma konusunda kafalarını karıştıran bir aksesuardır. Bu nedenle, tüm çözümleriniz için burada en iyi 30 ayakkabının listesi var. Aralarında gezinerek en beğendiklerinizi almaya karar verebilirsiniz..

Kadınlar için Moda Ayakkabı

Kadınlar için Son Moda Ayakkabılar

2021’de bayanlar için en iyi 30 yeni stil ayakkabıya bakalım.

1. Baskılı Çok Renkli Bayan Ayakkabı:

Baskılı Çok Renkli Kadın Ayakkabı

Bu ayakkabı çiftinin önünde çok renkli baskı bulunur. Tasarım olarak şekiller, ayakkabılara korkak bir görünüm verir ve bu, gündelik bir kıyafetle kolayca kullanılabilir. Yürümesi rahat olan bu ayakkabı koleksiyonunuzun bir parçası olmalı.

2. Kadın Spor Takımları:

Kadın Spor Kitleri

Sade ve rahat bir ayakkabı olan bu ayakkabı, yürüyüşe çıkan veya herhangi bir spor aktivitesine katılan bayanlar için iyi bir seçenek. Çalışan kişiler için bile iş yerinize kot pantolon ile birlikte rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu yüzden günlük ve rahat bir kullanım için bu ayakkabıyı satın alın.!

3. Bayan Ayakkabı Takozları:

Kadın ayakkabısı takozları-3

Bu topuklu ayakkabı giyilmesi moda olan bir ayakkabıdır. Ayakkabının ön kısmındaki düğüm ve kahverengi çimen tasarımına sahip topuklar, ayakkabının şık görünmesini sağlar. Gri renk ince bir renktir ve kadife malzeme aynı görünümü sağlar. Partileriniz için o elbisenizi mükemmel ayakkabılarla eşleştirmeniz gerektiğinde, bu en iyi Kadın Ayakkabılarından biridir..

4. Karışık Kadın Ayakkabıları:

Karışık kadın ayakkabıları -4

Uzun kalem topuklu ve kadife malzemeye sahip simsiyah renkteki ayakkabılar şık bir görünüme sahip. Ayakkabı düğümü ile ayakkabılar daha iyi bir görünüm sağlar. Siyah elbisenizle kombinlenen bu ayakkabılar size en iyi görünümü verecektir..

5. Kadın Ayakkabı Topuklu:

Kadın topuklu ayakkabılar -5

Sade tasarıma sahip bu limon sarısı renkli topuk, partilerde ve etkinliklerde giyilmesi zor bir ayakkabıdır. Renk bağlı olduğu için, aynı renk elbise için seçeneklere bakmakta zorlandığınızda kurtarıcı seçeneğiniz olacaktır. Bu yüzden, uzun ve gelişmiş görünümünüz için hiç düşünmeden bunu satın alın.!

6. Kadife Mor Bayan Bot:

Kadifemsi mor kadın botları -6

Bu botlar kışlık kıyafetleriniz için. Olduğu gibi koyu renkli, çizmeleri kirletecek gerginlik yok ve bilek boyu size rahat bir kullanım sunuyor. Kot pantolonlarınızla kombinlemek için ideal olan bu botlar, kış aylarında günlük giyiminiz için iyi bir seçenek olacaktır. Bu botlarla her gün şık görünmek için, satın alın ve koleksiyonunuzu artırın..

7. Bej Renkli Kadın Stilettoları:

Bej renkli bayan topuklu ayakkabı -7

Bu, taşıdığı belirsiz renk nedeniyle sofistike bir görünüm sağlar. Parti elbiselerinizle veya herhangi bir fantezi kıyafetinizle gitmeye hazır olan bu stilettos, koleksiyonunuzun bir parçası olmalı. İyi kalem topuklu ayakkabılarla, aynı zamanda iyi bir kişiliğe sahip olursunuz. Böylece stilettoları satın alın ve koleksiyonunuzu yükseltin.

8. Spor Ayakkabı Bayan:

Kadın spor ayakkabı -8

Egzersiz yapmayı seven kadınlar için spor ayakkabı. Siyah ve pembenin güzel bir kombinasyonu olan ayakkabı, her kadının ilgisini çekecektir. Giymesi ve yürümesi kolay ve rahat olan bu ürün, özellikle her gün uzun seyahat etmek zorunda kalan kadınlar için iş günlerinde de tercihiniz olabilir. Bu nedenle tüm bu koşullar için bu ayakkabının sizin tarafınızdan satın alınması ve koleksiyonunuza eklenmesi gerekir..

9. Sandalet Kadın Ayakkabıları:

Sandalet bayan ayakkabısı -9

Önünde bulunan kemer ve ayakkabı tasarımı ile lacivert koyu renkli sandaletler öne çıkan bir seçimdir. Sahip olduğu moda anlayışı ile ayakkabı yapısı, beraberinde taşıdığı ikili bir tasarımdır. Akılcı bir şekilde tasarlanmış topuklar ve aynı zamanda modaya uygun görünmek için günlük giyiminiz için iyi bir seçenek. Kemer de size güvenli bir aşınma sağlar. Bu nedenle, güzel görünen ayaklarınız için ayakkabı satın alın.!

10. Chelsea Bayan Botları:

Chelsea kadın botları -10

Koyu kahverengi Chelsea çizmeler, kovboy görünümü arzulayan kızlar için. Topukları ve uzun kıvrımları olmayan ayakkabılar yürümek için iyi bir iyilik yapar, ayaklarınızı içeride rahat hissettirir. O büyük şapka ve kahverengi deri ceketin bunlarla en iyi kombinasyon. Bu yüzden sıcak görünümleriniz için botları satın alın ve koleksiyonunuzu artırın..

11. Çapraz Göbek Bayan Ayakkabı:

crocs oryantal kadın ayakkabısı -11

Yağmur mevsimi orada olabilir ve o ayakkabıları giyip giymeme konusunda kafa karışıklığı yaşarsınız. İşte çözüm geliyor! Bu çapraz ayakkabılar o mevsimde mutluluktur. Tasarımcı giyim ile, ayakkabılarınızda durgun su gerginliği olmaz. Bu kesinlikle ayakkabı koleksiyonunuzda mevcut bir çift olmalı.

12. Kadınlar için Arap Tarzı Ayakkabılar:

Arap tarzı kadın ayakkabısı -12

Kadife malzemeden üretilen bu düz botlar ve düz topuklu ayakkabılar, temalı partileriniz için ihtiyacınız olan oksitlenmiş görünümü taşıyor. Ayakkabılara bağlanan çeşitli aksesuarlarla, ayakkabı “kutudan çıktığı gibi” iyi bir kullanım sağlayacaktır. Bu nedenle, yaratıcılığınız ve güzel görünümünüz için bu bot satın alınmalı ve dolabınıza eklenmelidir..

13. Siyah Deri Bayan Ayakkabı:

Siyah deri bayan ayakkabısı -13

Koyu siyah renkli ve deriden yapılmış bu ayakkabılar, her kadının ofisteki resmi toplantıları için satın almak isteyeceği bir ayakkabıdır. En iyi prezentabl resmi görünüm için siyah parlak görünümü ve hafif topuklu bu ayakkabı mükemmel bir seçenektir. Ofiste resmi kıyafetiniz için bir kenara bırakılacak olan bu ayakkabı çifti. Bunu iyi kullanımınız için satın alın.

14. Delik Tasarlanmış Kadın Göbeği:

delik tasarlanmış kadın göbek -14

Her yerinde küçük delikler bulunan esmer turuncu renkli göbek, görülmesi gereken farklı bir tasarımdır. Kot pantolon ve hatta etekle kombinlendiğinde kolej giyiminiz için en iyi seçenek olan bu göbek sizin tarafınızdan satın alınmalıdır. Bir daire kadar rahat, göbek de iyi amaçları yerine getirir..

15. Eşsiz Bayan Ayakkabıları:

Eşsiz kadın ayakkabıları -15

Bu ayakkabılar kesinlikle herhangi bir kadının gözünde bir ışıltı getirecek. Görünen farklı tasarlanmış topuklu ayakkabılarla, bunu giydiğiniz her durumda cazibe merkezi olmanızı sağlar. Belki biraz rahatsız edici ama konu moda olunca kimin umurunda? Kısacası, kadınlar için mükemmel bir tasarımcı ayakkabı!

16. Örgü Tasarımlı Kadın Ayakkabı Topuklu:

Örgü desenli kadın topuklu -16

Her yerinde düğüm tasarımlı açık kahverengi renkli topuklu ayakkabılar yine parti kıyafetlerinizin altına giriyor. Boyunuzu daha iyi göstermek için herhangi bir elbise ve topuklu ayakkabı ile gitmek için doğru renk, bu ayakkabı topuklu ayakkabılar ara sıra giymek için iyi olurdu. Ayrıca kemerin üzerindeki altın çelik noktalar, ona şık bir görünüm kazandırıyor, bunu sizin seçiminiz yapıyor ve bunu satın alın.!

17. Spilled Apart Tasarımlı Kadın Ayakkabısı:

Dökülen ayrı tasarımlı kadın ayakkabısı -17

Lacivert rengi ve yanları uzunlamasına ayrık tasarımlı bu ayakkabılar yaratıcı bir görünüme sahiptir. Ayakkabı bağıyla birlikte bağlanan bu ayakkabılar şık bir giyimdir ve geziler ve arkadaşlarla buluşmalar için giyilmeye uygundur. Rahat bir düz giyim, ayakkabılar koleksiyonunuza eklenmeli.

18. Kadınlar İçin Altın Ayakkabı:

Altın kadın ayakkabısı -18

Giyinme anlayışınla biraz vahşi olmayı mı düşünüyorsun? Bu altın ayakkabılar sana iyi bir iş çıkarır. Zaten sahip oldukları klas altın rengiyle, bu ayakkabılarla kombinlenecek geleneksel bir giyim tarzını kolayca düşünebilir ve bu düğünlerde veya diğer günlerde farklı görünmeye başlayabilirsiniz. Böylece tüm yenilikçi görünümleriniz için bu ayakkabılar dolabınızın bir parçası olmayı bekliyor..

19. Parlak Kadın Ayakkabıları:

Parlak kadın ayakkabısı -19

Parlak görünüme sahip bu ayakkabılar rahat bir düz giyimdir ancak giydiğinizde öne çıkan bir görünüm verir. Gümüş renkli ve herhangi bir elbisenizle gidecek kadar iyi, bu ayakkabılar sizin tarafınızdan satın alınmalı ve giyilmelidir..

20. Kolhapuri Bayan Ayakkabıları:

The kolhapuriwomenshoes -20

Geleneksel tasarımlı kolhapuri ayakkabılar, ayak giyiminiz için ihtiyacınız olan kültürel tasarımlı ayakkabılardır. Bu tür ayakkabılardan hoşlanan kadınların bu ayakkabıları satın alması muhtemeldir. Üst kısımdaki sarı baskılı dini tasarım, bu tür beğenilere sahip herhangi bir kadını çekeceğinden emin. Sadece bu değil, ayakkabılar da iyi bir etnik giyim sağlar. Bu nedenle, etnik ve geleneksel görünümle ilgili tüm istekleriniz için, bunlar sizin tarafınızdan satın alınmalı ve giyilmelidir..

21. Cam Çivili Kadın Topuklu Ayakkabılar:

Cam çivili kadın topuklu ayakkabılar -21

Yüzeyde ince cam çıtçıtlara sahip bu ayakkabılar, hiçbir kadının onlara bakmasına izin vermezdi. Uzun topuklu ayakkabılar ve siyah arka plan rengiyle, topuklu ayakkabılar herhangi bir elbisenizle iyi bir uyum sağlar. Çekici görünümünüz için bu ayakkabıyı satın alın!

22. Kadınlar İçin Çift Renkli Deri Ayakkabılar:

Çift renkli deri kadın ayakkabısı -22

Görünümü şık ve giymesi şık olan bu ayakkabı, kolejinizde veya ofisinizde giyebileceğiniz rahat bir ayakkabıdır. Deriden yapılmış ayakkabının sahip olduğu klas görünümü aynı malzemeye borçludur. İnce çizgili tasarımlara da sahiptir. Bu yüzden bunu satın alın ve koleksiyonunuzu artırın.

23. Parrot Yeşil Moda Ayakkabı Kadın:

papağan yeşili kadın ayakkabısı -23

Papağan yeşili renkli sade ayakkabılar günlük giyiminiz için iyi bir seçenek. Sahip olduğu benzersiz renk, sade doku, beraberinde taşıdığı çekici görünüme katkıda bulunur. Ayrıca kolay bir giyim, bu kış aylarında günlük giyiminiz olabilir. Böylece en iyi görünüm için ayakkabıyı satın alın ve işinizde giyin.

24. Zincir Tasarımlı Kadın Ayakkabısı:

Zincir tasarımlı kadın ayakkabısı -24

İçi ve çaprazı pembe astarlı ve yüzeyindeki siyah uzun kıvrımlı ayakkabı, bir kadın için tasarımcı giyimidir. Her iki yanında bulunan deri astarlı zincir, ona muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Renklerin ve tasarımın mükemmel kombinasyonuyla, bu uzun topuklu ayakkabı, hafta sonu kız gibi partileriniz için ihtiyacınız olan şey..

25. Funky Belly Kadın Ayakkabıları:

korkak göbek kadın ayakkabı -25

Pembe ve sarı renk kombinasyonuna sahip göbek ve öndeki mavi kemer, çocuksu bir özü ifade ediyor ve bu tarz ayakkabı giymek isteyen bir kadın için en iyisi. Bu korkak kıyafetler ve saç modeli ile bu ayakkabıları giyerek kolayca görünebilirsiniz. Böylece onları satın!

26. Tamamen Düğümlü Kadın Botları:

Tamamı düğümlü kadın botları -26

Her yerinde ayakkabı düğümleri olan orta uzunlukta botlar akıllı ayakkabılardır. Sadece kışları değil, yazları da, yapıldıkları nemli olmayan malzeme için onları giydiğiniz zaman olabilir. Aynı zamanda uzun görünmek için uzun topuklu ayakkabılarla, bunlar her gün daha iyi görünmeniz için ihtiyacınız olan botlar..

27. Vişne Kırmızısı Kadın Botları:

Kiraz kırmızısı kadın botları -27

Kızlar için tam bir kış kıyafeti. Ayakkabı tasarımı ve mükemmel kesim topuklu botlar, kış aylarında şık giyiminiz için ihtiyacınız olan şey. Çekici olan renk herhangi bir kadın tarafından beğenilecektir. Bu, trenddeki kadınlar için en iyi ayakkabı.

28. Diz Boyu Kadın Botları:

Diz boyu kadın botları -28

Bu parlak yeşil renkteki diz boyu botlar damızlık bir ayakkabıdır. Dar bir kısa elbise ile botlar size güzel bir görünüm verecektir. İçi de rahat olan bu botlar bugün koleksiyonunuzda ihtiyacınız olan şeyler.!

29. Etnik Pum Kadın Ayakkabıları:

etnik pumwomenshoes -29

Sıralı dantel tasarımına sahip bu ayakkabılar etnik bir görünüme sahiptir ve kurtalarınız, sarileriniz veya herhangi bir etnik giyiminiz için mükemmel olanlardır. Karmaşık bir tasarıma sahiptir ve düz ayakkabıdır. Yani tüm etnik günleriniz için bu ayakkabıyı satın alın!

30. Çok Renkli Kadın Stilettoları:

Çok renklikadınlar -30

Beyaz mat fon rengine sahip stilettolar en sofistike görünüme sahip. Çok renkli baskı, ince çizilmiş görünüme katkıda bulunur. Aynı zamanda daha iyi görünmenizi sağlayacak topuklu ayakkabılar, bu kadar güzel görünmek için kendinize almanız gerekenler bu ayakkabılar.!

Hindistan'da Kadınlar İçin En Son ve Şık Ayakkabılar

Bir fırsat, gündelik bir gün veya bir gezi için çevredeki en iyi ayakkabılar arasında yapılacak en iyi seçimler listesi. Özellikle bayanlar için, tercihinize ve bedeninize göre iyi ve geniş bir ayakkabı yelpazesine sahip olacaksınız. Alışverişe giderken bütçeniz dahilinde kaliteli ayakkabılar alacaksınız Kendiniz için en iyisini seçin ve iyi görünün!